Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#502069
bibendum έγραψε:
Asimov έγραψε:Πολύ καλή επιλογή κιλο.
Να αλλάξεις το χρώμα όσο προλαβαίνεις. Το γκρι - χακί είναι υπέροχο.


Συμφωνω...

Μπραβο kilo
Με το καλό!
Το χρώμα είναι προσωπική επιλογή, αλλά και εγώ σε γκριχακί θα το' θελα. :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#502071 Με το καλό να το παρεις να το ξεζαντωσεις. :thumbsup:

Χρωστάς βόλτα σε μένα και τον Μπιχλα όταν κατέβεις. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502080
rx8_drifter έγραψε:Kαλοτάξιδο

Βάλε τον κοτσαδόρο ρε συ, πού θα σκαριάζεις τα ποδήλατα? Πραγματικά κρίμα να αφήσεις αυτό το εξτρά εκτός :vava:
Παλαιότερα θα το έβαζα, πλέον δε υπάρχει λόγος, ζούμε διπλα σε δάσος όπου έχει ατελείωτες διαδρομές να κάνεις. Να τα φορτώσω να τα πάω που;
Εξάλλου αν θέλω να πάω εγώ για αλλαγή πουθενά για ποδήλατο, έχω την εντύπωση ότι χωράει χύμα το ποδήλατο έτσι πίσω πλέον.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#502117
vagmag έγραψε:Το αυτόματο θα ειναι με το νεο κιβωτιο της aisin, που μπαινει στο Picasso πλεον?
Τι τυπου ειναι?


το 6αρι ειναι, οποτε δεν ειναι το τελευταιο. το 1.5 ντηζελ εχει το 8αρι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#502118 Kilo, σε συνέχεια από εδώ:
viewtopic.php?p=501386#p501386

Περιεργαζόμουν το κάρο και θυμήθηκα την κουβέντα που είχες με τον volvozeus:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502138 Ναι μου έκανε εντύπωση στην αρχή γιατί δεν το είχα ξαναδεί αλλά τελικά σχεδόν όλα τα νέα αμάξια το έχουν από ότι διαπίστωσα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#502143 Το C5 πήρε τιμή με τα χειμερινά και τις μεταλλικές, οπότε μου μείνανε οι καλες ζάντες με τα θερινά BFgoodridge g grip 225/55/R17 του 16 με καμία 10άρια κ χιλιόμετρα
Πόσο να τις βάλω αγγελία;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#502145 Μήπως να τις κρατήσεις μέχρι να παραλάβεις;
Δεν θα αλλάξεις τα χειμερινά;
Τέλος Ιουνίου θα είσαι με χειμερινά;

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#502182 Καλοτάξιδο!

Αν ο κοτσαδόρος είναι αποσπώμενος βάλε τον καλύτερα. Θα πάτε εκδρομή σε κανένα spa με τα παιδιά κ θα θέλεις τα ποδήλατα. Στα 51.000 € δε θα κάνει κάποια διαφορά, άσε που τον παίρνεις με 50% έκπτωση.

Τα ζαντολάστιχα βάλε τα στις μικρές αγγελίες eBay.
< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#502257 Με το καλό να παραλάβεις! Κ ό,τι σου λένε υπομονή "θα περάσουν γρήγορα οι μέρες", @@, αργά κ βασανιστικά θα περάσουν, θα δεις :lol: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#502268 Καλοριζικο και να το χαρεις με πολλα χλμ εκει στην Ευρωπη. Εχοντας οδηγησει εκει στην Αυστρια περιπου 20 μερες με νοικιασμένα και δικο μου οχημα με την οικογενεια εδώ και χρονια ξερω ότι δεν μπορεις να κανεις ταρζανιες για να χαρεις οδηγηση ετσι όπως την εννοουμε εδώ στη πατριδα εχει όμως απίστευτες διαδρομες στα βουνα και φροντιζουν τους δρομους να είναι ανοιχτοι το χειμωνα οποτε πας απροβλημάτιστα οπου και οποτε αποφασισεις.. Θα συμφωνησω ότι το να εχεις τον κοτσαδορο δεν σε ενοχλεί δεν ξερεις ποτε θα χρειαστει... , ένα τροχοπιστο μια μικρη βαρκα στις λιμνες, μια μπαγκαζιερα εγω τον ειχα συνεχεια σε ένα τουλάχιστον αυτοκινητο της οικογενειας από το 87 που επεστρεψα στην Ελλαδα....
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#502299
KiloMeater έγραψε:Το C5 πήρε τιμή με τα χειμερινά και τις μεταλλικές, οπότε μου μείνανε οι καλες ζάντες με τα θερινά BFgoodridge g grip 225/55/R17 του 16 με καμία 10άρια κ χιλιόμετρα
Πόσο να τις βάλω αγγελία;Εικόνα
Είναι συμβατές με το νέο αυτοκίνητο? Να τις κρατουσες?!

Σαν σχέδιο είναι πανέμορφες!