Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#517149
bibendum έγραψε:Φαααπ :s_tongue

< >


Καραφαπ ....
Απρίλιο που παρηγγειλα λέγαμε άντε πριν φυγω για διακοπές θα σε πάω βόλτα με το νέο αμάξι και εκείνη τη περίοδο δε σκεφτόταν να δώσει καν το q5 του .
Και μέσα σε ενα μήνα το πούλησε και πήρε το καινούργιο και θα πάμε με το δικό του τελικά μια βόλτα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#517153 Ακριβώς! Και απο την στιγμη που δεν θα κατεβειτε με αυτο Ελλάδα δεν εχει ιδιαιτερη σημασια.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#517167 Εγώ θα έλεγα ότι είναι καλύτερα που αργεί. Φαντάσου να παραλάβεις καινούριο αυτοκίνητο και δύο μέρες μετά να το κλειδώσεις και να φύγεις διακοπές χωρίς αυτό. Μαρτύριο...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#517171
Dimsabas έγραψε:Εγώ θα έλεγα ότι είναι καλύτερα που αργεί. Φαντάσου να παραλάβεις καινούριο αυτοκίνητο και δύο μέρες μετά να το κλειδώσεις και να φύγεις διακοπές χωρίς αυτό. Μαρτύριο...


Murphy says θα έρθει μια μέρα πριν να φυγω :-)
Άβαταρ μέλους
By otso
#517185 να σου πω την αληθεια το σκεφτηκα πριν γραψω , γιατι το δικο μου χιουμορ δεν ειναι ακριβως διακριτικο .ασε που σε θεωρουσα υπερ του δεοντος σοβαρο . η απαντηση σου με διεψευσε πανηγυρικά.
κι απο μενα λοιπον καλοριζικο και πραγματικα να το χαρεις . α και ζηλευω λιγακι.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#518278 με πηρε η Πεζω πριν λιγο, μου λεει το αμαξι θα παει +1 μηνα
σορρυ αλλα εχει γινει μεγαλη αυξηση στις πωλησεις και απο ανοιξη και περα πεσαμε εξω στις προβλεψεις
(μπα, ποιος τα αγοραζει; λιγο παραμυθα αλλα τελως παντων...)

αδιαφορο για μενα ολως τυχαιως γιατι φευγουμε ελλαδα για ενα μηνα σχεδον , πλην ομως μλκια τους.
αραγε, μιας και στο συμβολαιο που λεει εως 30 Ιουνη, και δεν εχω δωσει και προκαταβολη, παιζει να τους πιεσω για καμια εκπτωση οταν με το καλο παραλαβω...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#518297
popolaros έγραψε:σιγα μην περιμενω τοσους μηνες για τον κουβα....
ελεος


Έλα ντε... και είχε έτοιμοπαραδωτα μερκεντε και μπεμπες ....
στάνταρ έκδοση βέβαια , ούτε μια τρίχα απο τα @αδια απο τον εξοπλισμο που με ενδιέφερε και χρωματακι κλασσικά μαύρο η ασημί..... αλλά κλείδακι πρεμιουμ : Check