Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#500238 Θα καλύψει την έλλειψη έντονου contrast με τη δημιουργικότητα του, και πάλι φανταστικές φωτο θα βγάλει.... Περιμένουμε
Άβαταρ μέλους
By elvet
#500287 Καλοτάξιδο και καλόστριφτο.
Οποιοδήποτε ιταλικό με όνομα Cross- καλό είναι, ειδικά σε grigio
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#500303 Κλείνοντας το θέμα, λέω να ανοίξω σόλο δικό μου με το νέο κ φωτό, ταξιδιωτικά αφιερώματα, διαδρομές, γκρίνιες, για το νέο αμάξι. Αν διαφωνείτε, διασπάστε κτλ :) :innocent:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#500326
JimClark έγραψε:Κλείνοντας το θέμα, λέω να ανοίξω σόλο δικό μου με το νέο κ φωτό, ταξιδιωτικά αφιερώματα, διαδρομές, γκρίνιες, για το νέο αμάξι. Αν διαφωνείτε, διασπάστε κτλ :) :innocent:
Ban him...

Ακου θεμα σολο

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#500351
JimClark έγραψε:Κλείνοντας το θέμα, λέω να ανοίξω σόλο δικό μου με το νέο κ φωτό, ταξιδιωτικά αφιερώματα, διαδρομές, γκρίνιες, για το νέο αμάξι. Αν διαφωνείτε, διασπάστε κτλ :) :innocent:
Ξεκινα asap
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#500357
KiloMeater έγραψε:
JimClark έγραψε:Κλείνοντας το θέμα, λέω να ανοίξω σόλο δικό μου με το νέο κ φωτό, ταξιδιωτικά αφιερώματα, διαδρομές, γκρίνιες, για το νέο αμάξι. Αν διαφωνείτε, διασπάστε κτλ :) :innocent:
Ξεκινα asap


εχεις αργησει :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#500358 Υπομονή για μέσα βδομαδας!! Ντω μεταξυ παιζει να δω τιραντα σήμερα στον ρολλκεητζά
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#500359 Καλοτάξιδο κ από μένα. Να δημιουργήσετε με αυτό πολλές κ καλές αναμνήσεις, και να μοιραστείς μαζί μας ταξίδια κ εντυπώσεις.
Μετά τον γολγοθά έρχεται η ανάσταση!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#500465 Jim Clark τα είπαν όλα οι προηγούμενοι εμού.

Είναι πολύ ωραίο αυτοκίνητο και εύχομαι πολλά και ευχάριστα χιλιόμετρα ´
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#500495 Εγώ να πω την κακία μου...
Φοβάμαι αυτούς που το βρίσκουν πολύ ωραίο... :lol: