Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#504620 Εικόνα

Είμαστε εντάξει τώρα; :lol:


Llumar 49%...


PZero για σωστό off roading :svivhaha: για βολβο με τεχνολογία μείωσης θορύβου..άραγε χωρίς το VOL έχει PNCS? :hmmm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#504633 Άλλο αμάξι με τα φιμε. Θα το λέω και θα το φωνάζω. Τα καλύτερα λεφτά που έχω ρίξει στ' αμάξια. Μακράν.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#504636
Deleted User 1 έγραψε:Άλλο αμάξι με τα φιμε. Θα το λέω και θα το φωνάζω. Τα καλύτερα λεφτά που έχω ρίξει στ' αμάξια. Μακράν.


Ίσως τα δικά μου είναι |λογοκρισία|, αλλά προχθές με έκαιγε ο ήλιος και έπρεπε να βάλω το AC να με φυσάει επί τούτου σε εκείνη την πλευρά. Δεν βλεπω μεγάλη διαφορά με ένα εργοστασιακό τζάμι. :sorry:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#504643
REALZEUS έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Άλλο αμάξι με τα φιμε. Θα το λέω και θα το φωνάζω. Τα καλύτερα λεφτά που έχω ρίξει στ' αμάξια. Μακράν.


Ίσως τα δικά μου είναι |λογοκρισία|, αλλά προχθές με έκαιγε ο ήλιος και έπρεπε να βάλω το AC να με φυσάει επί τούτου σε εκείνη την πλευρά. Δεν βλεπω μεγάλη διαφορά με ένα εργοστασιακό τζάμι. :sorry:
Κάτι άλλο πρέπει να συμβαίνει γιατί δεν καταλαβαίνεις ζέστη στο χέρι με τις μεμβράνες. Δουλεύουν δε 8 χρόνια τώρα

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By g8777
#504644 Zeus να ευχηθώ και γω καλοτάξιδο και άξιο τιμητη της εταιρείας. :s_howdy Φανταστικό χρώμα και ζάντα, :inlove: με τις μεμβράνες δε έγινε ακόμα πιο όμορφο.
:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#504662 Ωραίες οι μεμβράνες, γράφουν.
Καιρό είχα να δω αμάξι με μεμβράνες στα εμπρός παράθυρα
(άλλα έθιμα....)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#504667 Αλήθεια το προηγούμενο που είχες βολβο δεν ηταν; Στο πήραν ανταλλαγή;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#504812 Στην Αυστρία δεν επιτρέπουν ούτε μια ελάχιστη σκουρότητα στα μπροστά; Γιατί και εδώ το όριο νομίζω είναι το 70%, άσχετα τι βάζει ο καθένας...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#504813 Παραδοξως είναι πολύ διαδεδομένο το φίμε σκούρο, μόνο στα πίσω όμως. Δεν εχω δει ποτέ κάτι σε μπροστινό παράθυρο.
Δεν ξέρω την νομοθεσία ακριβώς αλλά πρακτικά δεν πρέπει να επιτρέπεται καθόλου και εδώ δεν παίζει να το τολμήσεις καθώς θα είναι θέμα ωρών να σε πιάσουνε.
Κάποτε μου φαινότανε φάουλ αισθητικά η διχρωμια, τώρα μου κάθεται στο μάτι σα φυσιολογικό.