Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#464281
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:

Πόσο σου παίρνουν το s40?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#464282
Zeus έγραψε:Δεν ειναι πριμιουμ αλλιως :rtfm:
Ειχα και το δερματινο ταμπλο, αλλα το εβγαλα, γιατι δεν ειναι δερματινο, και ειναι μονο το ταμπλο ενω στα 90 ειναι και το πανω τμημα στις πορτες...ηθελαν και 2Κ :thumbsdown:
Αμφιταλαντεομαι ακομα για το HUD, και στεναχωριεμαι που δεν θα εχω τα αεριζομενα καθισματα (μονο με δερμα και συνολο 6Κ επιπλεον)..ελπιζω το parking climate με το remote start του Volvo On Call να τα αντισταθμισουν το καλοκαιρι με τις ζεστες.

Το HUD όπου το χω πετύχει έχει την πλάκα του αλλά ως εκεί. Τα υπόλοιπα που λες είναι πραγματικά λεπτομέρειες. Μόνο αν σου περίσσευαν 4-5Κ ακόμα και δεν είχες τι να τα κάνεις. Τα βασικά τα χεις βάλει και με το παραπάνω. Είμαι πολύ περίεργος για το ηχοσύστημα. Θεωρητικά θα πρέπει να γαμάει.
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#464284
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:


...και το polestar μπλε σημα εχει... :) που εμπλεξες παλι ?? :iconcool: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464285
MEGAS έγραψε:το HUD δεν θα στο συνιστουσα καθως αν φορας polarized γυαλια δεν το βλεπεις..!
θα μου πεις ,φορας αλλου τυπου γυαλια και ολα οκ. :iconcool:

Αυτος ειναι ο λογος που ειμαι On the fence...ασε που τελικα ποση διαφορα θα κανει? :hmmm:

Νομίζω οτι είναι αρκετά....έχω ήδη ξεπεράσει το ποσό που σκεφτόμουν να δαπανήσω κατά πολύ...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#464286
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:

Αλλο μπλε, αλλο segment :rtfm: :lol:

Κοιτα, αφου πια δεν εχουν αυτη την κεντρικη κονσολα που τοσα χρονια εβλεπες, ειναι αλλο αμαξι :lol:

Ο Conf της Volvo γιατι δεν εχει τιμες; :rant:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464287
Deleted User 1 έγραψε:
Zeus έγραψε:Δεν ειναι πριμιουμ αλλιως :rtfm:
Ειχα και το δερματινο ταμπλο, αλλα το εβγαλα, γιατι δεν ειναι δερματινο, και ειναι μονο το ταμπλο ενω στα 90 ειναι και το πανω τμημα στις πορτες...ηθελαν και 2Κ :thumbsdown:
Αμφιταλαντεομαι ακομα για το HUD, και στεναχωριεμαι που δεν θα εχω τα αεριζομενα καθισματα (μονο με δερμα και συνολο 6Κ επιπλεον)..ελπιζω το parking climate με το remote start του Volvo On Call να τα αντισταθμισουν το καλοκαιρι με τις ζεστες.

Το HUD όπου το χω πετύχει έχει την πλάκα του αλλά ως εκεί. Τα υπόλοιπα που λες είναι πραγματικά λεπτομέρειες. Μόνο αν σου περίσσευαν 4-5Κ ακόμα και δεν είχες τι να τα κάνεις. Τα βασικά τα χεις βάλει και με το παραπάνω. Είμαι πολύ περίεργος για το ηχοσύστημα. Θεωρητικά θα πρέπει να γαμάει.

Αυτο πιστευω κι εγω...
Το ηχοσυστημα οπου εχω διαβασει ειναι στα καλυτερα που υπαρχουν...εχοντας στο τωρινο dolby surround ΙΙ που για την εποχη του γαμουσε, ηταν must have ενα καλο ηχοσυστημα! Ασε που ομορφαινουν και την καμπινα τα ηχεια και σπανε τη μαυριλα..
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464288
rocsta έγραψε:
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:

Πόσο σου παίρνουν το s40?

5.5
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464290
Νίκος Παππάς έγραψε:
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:

Αλλο μπλε, αλλο segment :rtfm: :lol:

Κοιτα, αφου πια δεν εχουν αυτη την κεντρικη κονσολα που τοσα χρονια εβλεπες, ειναι αλλο αμαξι :lol:

Ο Conf της Volvo γιατι δεν εχει τιμες; :rant:

Γιατι ειναι γτπ!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#464291
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:
Zeus έγραψε:
rocsta έγραψε:Γαμάτο χρώμα, καλή αναμονή!
(Ζηλεύω φουλ)

Ναι ρε...ειναι απιστευτο! Απλα σκατα αλλαγη κανω τελικα....παλι Volvo, παλι μπλε :lol: :lol:

Πόσο σου παίρνουν το s40?

5.5

Zάχαρη ψιλή! :)
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#464294 Kαι εσύ έσκισες με την επιλογή!!! :yahoo: :yahoo:
Μπράβο λοιπόν, με το καλό να το δεχθείς! :thumbsup:

Το S40 στο πριμοδοτούν , γιατί είσαι καλό παιδί! :iconcool: :)
Άβαταρ μέλους
By drdino
#464296
MEGAS έγραψε:για HUD προτεινω
https://www.navdy.com/#see-the-road

δεν ειναι ενσωματωμενο αλλα κανει ..παπαδες.
Την έφαγε η μαρμάγκα την εταιρεία.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#464297 Με μια πρώτη ματιά δείχνει εξαιρετική επιλογή (και κούκλα :inlove: )! :s_thumbsup

Με το καλό να παραλάβεις Δία :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#464298
drdino έγραψε:
MEGAS έγραψε:για HUD προτεινω
https://www.navdy.com/#see-the-road

δεν ειναι ενσωματωμενο αλλα κανει ..παπαδες.
Την έφαγε η μαρμάγκα την εταιρεία.


οχι ακριβως...εξαγοραστηκε.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464299
tsilis έγραψε:Kαι εσύ έσκισες με την επιλογή!!! :yahoo: :yahoo:
Μπράβο λοιπόν, με το καλό να το δεχθείς! :thumbsup:

Το S40 στο πριμοδοτούν , γιατί είσαι καλό παιδί! :iconcool: :)

Ευχαριστω!
Πιστεψε με παντως, ακομα το λυπαμαι..τελευταιο ταξιδι τωρα τα Χριστουγεννα με το γουργουριτο του 5κυλινδρου :(
Μεχρι να ερθει το αλλο δυσκολευομαι να το αποδεχτω...αλλα δεν υπαρχει επιστροφη, μπηκε η προκαταβολη :lol:
Ειναι και πολλα τα 12 χρονια...παμε παρακατω. :eat: