Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464425 @Scotch
Ευχαριστω πολυ...στο τελος ολοι σε SUV καταληγουμε...το ξερεις! :s_howdy

@dekouk
Κοιτα περισσοτερο απο το offroading που κανω τωρα δεν νομιζω οτι θα κανω...απλα δεν θα βρισκω συνεχως, ακομα και στις ραμπες των φερρυ :lol:
Πιο πολυ με βλεπω να τσιμπαω τις 19" με ενα σετ χειμερινα παντως.

@markvag
Δεν αντεξες να το ακουσεις απο κοντα :shifty:

@GTS
Ελαχιστα σαν μεγιστη τιμη, λιγο περισσοτερο στις μεσαιες...η διαφορα ειναι στο ευρος στροφων της ροπης και στην λειτουργια/αποκριση του κιβωτιου.

@Nikos!
ΕΣΥ το ξεκινησες :lol:
Αλλα οκ...το "οκταβια" πηρα τωρα...yolo οταν παρω το "evo" :shifty:
Οπως τα παμε...παμε παρακατω :iconcool:

@REALZEUS
Δεν πιστευω...τα slow speed μπαντιλικια ισως να μου λειψουν..γελανε και τα παιδια.. αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ευχαριστηθουν περισσοτερο την πανοραμικη

@Dimsabas
Κοντα... Γλυφαδα μενω
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#464427 Καλοτάξιδο Κωνσταντίνε!
Πως γερασατε έτσι! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#464446
Zeus έγραψε:@Scotch
Ευχαριστω πολυ...στο τελος ολοι σε SUV καταληγουμε...το ξερεις! :s_howdy

Το πεπρωμένον φυγείν αδύνατον :oops:
:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#464448 Ωραίος! Καταπληκτικό αυτοκίνητο.
Ομολογώ ότι οι φωτογραφίες του S40 στη ράμπα του parking ήταν λίγο creepy :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#464452 Αυτο με το παρκιν το εχω και με το 2.24v αλλα δεν μπορω να κανω κατι για αυτο!!! απλα οταν βγαινω δεν εχω συνοδηγο μεσα!!! και ετσι με διαγωνια κατευθυνση το βγαζω...!!! Το ιδιο και οταν μπαινω βεβαια... ομορφη η επιλογη και ο συνδυασμος των χρωματων, στην αναμονη λοιπον αλλος ενας συνφορουμιτης!!! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#464455
Zeus έγραψε:Δεν πιστευω...τα slow speed μπαντιλικια ισως να μου λειψουν


Πιο πολύ αναφερόμουν σε ρυθμούς αεροπορίας, όπως τότε που είχαμε πάει Σούνιο. :iconcool:


Πάντως αφού πήγες σε SUV είναι κρίμα να μην το εκμεταλλευτείς και να βγεις εκτός δρόμου. :superman:

Πολύ όμορφο χρώμα πάντως!!!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#464457 εγω δεν μπορω να μπω διαγωνια λογω στενης ραμπας,βρισκει η πλαστικη ποδια κατω από τον κινητηρα,μαλλον ένα πτερυγιο καθετο που εχει στην πλαστικη ποδια.
Μια φορα ειχα ζανταρει κατι πολύ χαμηλοπροφιλα σλικ για να παω Μεγαρα,ειχαν 610 ολικη διαμετρο από 645 που είναι η μαμα.
Παω να μπω στο γκαραζ,κοντεψα να αφήσω τον προφυλακτηρα.Επιστρατευθηκαν κατι μαδέρια για λιγες μερες. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#464462 με γειες, με το καλο να παραλαβεις και καλα χιλιομετρα!

εσωτερικό το Rdesign μπορεις να επιλεξεις χρωματα σε δερματα επενδυσεις κτλ η παει μονο μαυρο;
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#464472 Καλοτάξιδο !

Πολύ όμορφο , τόσο το αυτοκινητο οσο κ το χρωμα !
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#464493 Καλοτάξιδο!!!Φαινεται φοβερό!!Τωρα θα σε γνωρίζω πιο ευκολά στο δρόμο :lol:
Για τη ραμπα πάντως θα μπορούσες να δοκιμάσεις πλαστικά σαμαράκια .Μάλλον πιο φτηνά θα σου ερχόταν :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#464498
Zeus έγραψε:@markvag
Δεν αντεξες να το ακουσεις απο κοντα :shifty:



Αναμένω να το ακούσω ΚΑΙ από κοντά! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#464538 Η φάση με το πάρκινγκ ειναι ανεκτή για αυτοκινητο βόλτας...για καθημερινό δεν ειναι καθόλου. Η δε γυναίκα μου ξύνει καταλύτη μόνιμα.. :rant:

@KiloMeater
Στο rdesign η επιλογή ειναι μαύρο δέρμα/αλκαντάρα ή φουλ δέρμα. Σε κάθε περίπτωση μόνο μαύρο, δυστυχώς, με λευκές ραφές. Μου άρεσε περισσότερο το ανοιχτόχρωμο εσωτερικό αλλα προτίμησα εξωτερικό χρώμα/εμφάνιση και την καλύτερη ανάρτηση. Η πανοραμική το σώνει κάπως..

@kostis20
Έλα και τώρα μια χαρά το ξεχωρίζεις και το τωρινό :lol:
Πάντως δεν νομίζω με τα πλαστικά να βελτιωνόταν η κατάσταση..πάλι θα έβρισκε στη μέση πάνω στα λάστιχα..

@realzeus
Αλεξ, πάνε αυτές οι βόλτες...τώρα προσπαθώ να μην ειναι πολλα τα g στις στροφές όταν κοιμούνται να μην κοπανάνε τα κεφάλια τους :lol:
Πάντως για όταν μου λείψει κάτι εχω στο μυαλό μου :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#464555 Zeus ωραία επιλογή!

τελικά καθώς μεγαλώνουμε λόγω οικογένειας καταλήγουμε σε SUV. και εγώ για station wagon πήγαινα, μάλλον Χ3 με βλέπω...

αλλά η λύση είναι 2ο αμάξι (πχ κουπέ-κάμπριο) όπως λες :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#464568 Με το καλο να παραλαβεις! :thumbsup:

Χρωμα + ζαντα με R-Design πακετο θα δειχνει τουμπανο. :twisted:


Γενικοτερα παντως, μιλαμε για τρελο μποναμα! :yahoo:
4ο νεο εργαλειο στο Forum στο τελευταιο τριμηνο του ετους... :omg:

Το παρκινγκ επομενης συναντηση του forum, θα κοντραρει ανετα την φετινη εκθεση αυτοκινητου... :lol: