Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By g8777
#539759 :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Εννοειται οτι το φερνεις Αθηνα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#539763
KiloMeater έγραψε:
g8777 έγραψε:Εχει η Ελλαδα και δεν εχει η Βιεννη κεραμικη επιστρωση αυτοκινητου; :dizzy:
Πώς δεν έχουν.... Αλλά τρεις φορές πάνω

δεν παιρνεις και 3πλασιο μισθο?
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#539771 Και δεκαπλάσιο να παίρνω, δε με ενδιαφέρει αυτή η υπηρεσία σε τέτοια τιμή.
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#539775
KiloMeater έγραψε:Γι'αυτό σκέφτομαι και εγώ αν και όταν κατέβω Ελλάδα...Γιατί εδώ που είχα ρωτήσει.... Δεν....


g8777 έγραψε::lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Εννοειται οτι το φερνεις Αθηνα. :rtfm:


KiloMeater σε είχα για Large με αυτά που διαβάζω. Θα τρέχεις στην Ελλάδα για μία υπηρεσία που σου στοιχίζει το ίδιο εκεί?
Και αν θέλεις μία διόρθωση, έναν επανελεγχο θα ξανατρεχεις?
Θα σκορπας την ώρα σου σε άσκοπες επισκέψεις αντί να ξοδεύεις τα καλά σου € σε νησιά και εστιατόρια?
Με τίποτα :innocent:
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#539778
KiloMeater έγραψε:Και δεκαπλάσιο να παίρνω, δε με ενδιαφέρει αυτή η υπηρεσία σε τέτοια τιμή.


Τη θεωρείς ακριβή? Οχι ποιοτική? :hmmm: :hmmm:
Πιστεύω πως το θέμα τιμής έχει μια λογική που τη γνωρίζουμε πολύ καλά, ειδικά οι του εξωτερικού.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#539780
KiloMeater έγραψε:Και δεκαπλάσιο να παίρνω, δε με ενδιαφέρει αυτή η υπηρεσία σε τέτοια τιμή.


οταν ξαναρθεις Ελλαδα,εχω φιλο που θα σου κανει καλη τιμη. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#539781 Νόμος προσφοράς και ζήτησης. Αυτοί θέλουν να το πουλήσουν τόσο (δεν έχει σημασία αν βγάζουν καθόλου-λίγο-πολύ κέρδος) και εσύ δέχεσαι να δώσεις τόσο μείον 30%. Αν δεν υποχωρήσει κάποιος από τους δύο αγοραπωλησία δεν γίνεται.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#539806 Είναι πολύ ελαστική "ανάγκη"... Άμα κάτσει και την κάνω καμία φορά Ελλάδα (δύσκολο αν θέλει να αφήσω το αμάξι δύο μέρες) καλώς, αλλιώς δεν έγινε και τίποτα... εντάξει άμα είχα καμία φεραρι θα το έβλεπα πιο σοβαρά, ο πεζουλας και χωρίς κεραμική θα ζήσει :-)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#539808 Η γνώμη μου είναι ότι αξίζει και σαν εμφάνιση και σαν προστασία.

Βέβαια εγώ πλήρωσα 400 συν 50 τον χρόνο για συντήρηση και δεν ξέρω αν θα έδινα 3-4 φορές αυτά τα χρήματα.
Σε καινούριο αυτοκίνητο μάλλον θα τα έδινα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#545034 Μου ειχαν πει οτι καθε ~10Κ χιλιομετρα θα χρειαζεται να συμπληρωνω ουρια. Εβγαλε ενδειξη στα ~12500 και δινει αλλα 2290..

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#545039 Χρεώνουν εργασία γι αυτό; Αν ναι, πάει κάνα 50αρι το σύνολο; Μπορείς να το βάλεις και μόνος σου;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#545043 Μπορείς να το βάλεις μονος σου.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#545149 Ε, ναι δεν ειναι κατι που αξιζει να πληρωσεις για να στο κανουν..μια ταπα εχει διπλα απο το στομιο του καυσιμου..ειναι και μπλε μη μπερδευτει κανεις.. :lol:
Εικόνα

Παντως οταν το ειχα συζητησει με τον πωλητη μου ειχε αναφερει περιστατικο καποιου που δεν εδωσε σημασια κι εφτασε να μην παιρνει μπροστα, και μετα επαιρνε τηλεφωνο και εκραζε...δηλαδη οκ, στο car status την ενδειξη δεν την βλεπεις..
Εικόνα
..αλλα στο καντραν που σε καθε εκκινηση σου το υπενθυμιζει δεν το βλεπεις? Ασε που το συμβολο δεν φευγει ακομα κι οταν κανεις acknowledge το αρχικο μηνυμα..
Εικόνα