Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#472181 211 τροχό είναι το αυτοκίνητο 940 κιλά περίπου . Μέσα έξω δεν έχει αλλάξει τπτ και δεν θα αλλάξει. Μόνο ζάντες ναι (μέγας μαγιστρος είσαι σε παραδέχομαι)
Τώρα δεν έχω πρόχειρες φωτό αλλά όταν βγάλω η βρω στον υπολογιστή θα σου στείλω!

Τώρα είναι στο πάρκινγκ δεν βγαίνει.


< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#472184
Thanix έγραψε:211 τροχό είναι το αυτοκίνητο 940 κιλά περίπου!


:s_omg :s_omg :s_omg αυτο ειναι φωτοβολιδα ρε συ! :omg:
καλα που ησουν κρυμμενος τοσο καιρο? :lol:

Μπουσε πατας? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#472186 Είχα αποχωρήσει από τα φορα χρόνια. Και τώρα πάλι χαλαρά.

Οποίος θέλει πατάει... το αμάξι δεν πατάει πουθενά Χαχα
Μπουσε Αττική οδό μόνο


< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#472187 κανα μπλοκε ειναι στα σκαρια?
Γραψε ρε συ τιποτα για το αυτοκινητο.Το εχεις καιρο? ετσι το πηρες,ή εσυ το σκαλισες?
φορας το μοτερ του ιντεγκρα type r ε?
ποιος προγραμματιζει?
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#472191 Φοράει μπλοκε.
Το αυτοκίνητο το είχε αγοράσει ο νονός μου το 1989 και όντας πιτσιρίκι τότε του είχα πει όταν μεγαλώσω αυτό θέλω να οδηγάω και ενώ είχε πει ότι το πούλησε , το κράτησε και μου το έδωσε ..!!!! Έρωτας μεγάλος! Μαμα ήταν , εγώ μπήκα στην διαδικασία και τα αλλαξα όλα.




< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#472192
Thanix έγραψε:Φοράει μπλοκε.

αυτο ειναι στα ψιλολογια που βαριοσουν να γραψεις? :shifty:

Thanix έγραψε:Το αυτοκίνητο το είχε αγοράσει ο νονός μου το 1989 και όντας πιτσιρίκι τότε του είχα πει όταν μεγαλώσω αυτό θέλω να οδηγάω και ενώ είχε πει ότι το πούλησε , το κράτησε και μου το έδωσε ..!!!! Έρωτας μεγάλος! Μαμα ήταν , εγώ μπήκα στην διαδικασία και τα αλλαξα όλα.

ωραιος νονος!
προγραμμα ποιος φτιαχνει?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#472197
dimviii έγραψε:Μπουσε πατας? :shifty:


Thanix έγραψε:Μπουσε Αττική οδό μόνο


< using BoobsPower!


Με τα πάντα πατάω. :lol:

Απλά του βγάζω το καπέλο. :s_howdy

Ένα από τα πιο καλοσχεδιασμένα Honda. Όσο για τον κινητήρα και τον ήχο του, ξέρω.
Κάποτε ένα "τσολιάς" που είχα γνωρίσει στο εξοχικό, εκεί στα +/-18 μου που είχαμε αρχίσει και ξετσουτσουνίζαμε, είχε ένα sedan-άκι με μοτέρ VTi και κάτι πειραγματάκια, με πήγε βόλτα και εκ τότε με είχε στοιχειώσει αυτή η μάρκα.

Το forum έχει λιγότερο από 1000 μέλη αλλά έχει πάρει φωτιά και έχει αυτοκινητάρες όλων των ειδών και των κατηγοριών. PROUD :iconcool:


YΓ: Να με λυπηθείς ε Θάνιξ; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#472207 Σιγά ρε να σε λυπηθώ. Άσε που overall είσαι πιο γρήγορος και εύκολα χωρίς να παλέψεις χαχα


< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#472210 Τι διαστάσεις ζαντολάστιχα φοράς;
Δεν πατάει κάτω καθόλου; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#472211
Thanix έγραψε:Σιγά ρε να σε λυπηθώ. Άσε που overall είσαι πιο γρήγορος και εύκολα χωρίς να παλέψεις χαχα


< using BoobsPower!
Δεν νομίζω ότι ισχύει, αλλά είσαι ευγενικός
Το παλεμα δε είναι μες στο παιχνίδι

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#472213 Πάντα το παλεμα είναι ωραίο και στο παιχνίδι!


< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#472324 εχω γραψει παλιοτερα οτι εχει φιλος το πρωτο που ηρθε τοτε Ελλαδα σε λευκο και αυτο. το εχει μαμα φυσικα γιατι ειναι λιγο περιεργος!!! με πηγε βολτα ηρεμη φυσικα αλλα ο ηχος ηταν αψογος... ειχε νουμερα ΥΥΟ....
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#473469 Από μικρός γούσταρα άγρια τα crx... Ήθελα ένα... όπως και integra, og type-r, s2000, nsx, s600/800 και μερικά ακόμα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#473480 Εντάξει μωρέ...

Εύκολος ήσουν... :lol: