Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#547602 Ολα τα ειπα, απλως συμπυκνωμενα... :lol:

Δεν μπαινω ουτε σε συζητηση, ουτε σε αντιπαραθεση πλεον με κανεναν απο το παρον forum.

Εγραψα εδω μονο και μονο επειδη μου το ζητησε ο Νικος...Οσοι θελουν να καταλαβουν ή οσοι γνωριζουν, οι πρωτες δυο σειρες της προηγουμενης μου δημοσιευσης αποτυπωνουν πληρως τις εντυπωσεις που εχω για το συγκεκριμενο αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#547625 Welcome back Νίκο!!!
Μου έλειψε το evo από την παρέα και χαίρομαι που το χαίρεσαι!!! :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By postruck
#547654 Nikos! :s_howdy επιτέλους....!!!! Οταν έγραψα για εσένα και τον busso,κανείς δεν απάντησε... :hmmm:
Βλέπω παντως,οτι αυτό τον καιρό που έλειπες, το έχεις ψάξει ακόμα περισσότερο το 10αρι.. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#547663 ΜΜΜΜΜΜ, μας έφτιαξες όμορφα. Μπράβο Νίκο. :yahoo:

:lol: Μα καλά δεν είχε cruise; Πως τα έβγαζαν αυτά τα αυτοκίνητα οι γιαπωνέζοι. Έτσι εξηγείται το ότι δεν κυκλοφορούν πολλά! :iconcool: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#547722 Edit [mod]
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#547725
sknipper έγραψε:ΜΜΜΜΜΜ, μας έφτιαξες όμορφα. Μπράβο Νίκο. :yahoo:

:lol: Μα καλά δεν είχε cruise; Πως τα έβγαζαν αυτά τα αυτοκίνητα οι γιαπωνέζοι. Έτσι εξηγείται το ότι δεν κυκλοφορούν πολλά! :iconcool: :innocent:


Ήταν poverty spec το δικό μου ως GSR trim με μόνο τα βασικά, κάτι αερόσακους, SST & xenon. :shifty:

Για τους μπρούκλιδες ήταν το MR με cruise, χειριστήρια στο τιμόνι, καλύτερο ηχοσύστημα (Rockford Fosgate), δέρμα, 18άρες forged, πνευστούς brembo και bilstein.

Βέβαια όλα αυτά τα βάζεις και μετά, με καλύτερα oem...
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#547957
Nikos! έγραψε:
sknipper έγραψε:ΜΜΜΜΜΜ, μας έφτιαξες όμορφα. Μπράβο Νίκο. :yahoo:

Μα καλά δεν είχε cruise; Πως τα έβγαζαν αυτά τα αυτοκίνητα οι γιαπωνέζοι. Έτσι εξηγείται το ότι δεν κυκλοφορούν πολλά! :iconcool: :innocent:


Ήταν poverty spec το δικό μου ως GSR trim με μόνο τα βασικά, κάτι αερόσακους, SST & xenon. :shifty:

Για τους μπρούκλιδες ήταν το MR με cruise, χειριστήρια στο τιμόνι, καλύτερο ηχοσύστημα (Rockford Fosgate), δέρμα, 18άρες forged, πνευστούς brembo και bilstein.

Βέβαια όλα αυτά τα βάζεις και μετά, με καλύτερα oem...
Αφού είχε ζάντα αλουμίνιου μην μιλάς καθόλου

Να το χαίρεσαι, τα evo είναι έρωτας! Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#548019
dimviii έγραψε:Edit [mod]


τι εγινε ρε παιδια? :roll:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#549065 Ωραία ήταν σήμερα. Τάπα το evo. Με λίγο πιο φρέσκο λάστιχο θα κατέβαινε κι άλλο.

Εικόνα

Δεύτερο χρόνο ημέρας, πρώτο ένα Caterham με 1:09:902

Νot bad.



< >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#549077 Μπραβο ρε Νικo! :metalo:

Για την ιστορια και ως σημειο αναφορας, οι 4τροχοι το 2008 με οδηγο τον Χρηστο Αποστολοπουλο, σημειωσαν 1:11.54
με εντελως εργοστασιακο EvoX SST...

https://www.4troxoi.gr/4tlibrary/articl ... mber=12478
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#549081
Κίκιζας . έγραψε:Μπραβο ρε Νικo! :metalo:

Για την ιστορια και ως σημειο αναφορας, οι 4τροχοι το 2008 με οδηγο τον Χρηστο Αποστολοπουλο, σημειωσαν 1:11.54
με εντελως εργοστασιακο EvoX SST...

https://www.4troxoi.gr/4tlibrary/articl ... mber=12478

Ε περίπου τόσο είχα κάνει κι εγώ τη προηγούμενη φορά χωρίς το πρόγραμμα μόνο με ανάρτηση και φίλτρο/εξατμιση.

Άραγε πόσο να έχουν γυρίσει 10αρια ίδια με το δικό μου με 888?

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#549082
popolaros έγραψε:Άρα ξοδεύτηκαν μερικά χιλιάρικα για 2 ψωρο δευτερόλεπτα;

Μεταχειρισμένα τα 888. Κόστος 300 ευρώ εκεί από τα μέρη σου...

< >