Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#570571
postruck έγραψε:Το αλλο ΣΚ,16&17 Μαρτίου είναι το rally sprint της Α.Λ.Α.Κ. στο Χιλιομόδι και για αυτο ρώτησα,αν είναι απο εκεί οι φωτογραφίες :s_gamer

Α γιαυτό ρώτησες, ναι δε μπορούν να κάνουν εκεί προπόνηση.

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#570784
postruck έγραψε:Ακριβώς! :s_yes


Ελα, πάρε και βιντεάκι από τις δοκιμές. Τάπα ο Πανάρας...



Έχω και βίντεο από εκκίνηση θα το ανεβάσω.

Ντίμαρα, αφιερωμένο ρε. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#570805 0.49 θα μου βγει το σκανδ. φλικ, , οχι θα τα καταφέρω :lol: :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By postruck
#570892 Nikos,ευχαριστούμε για το βίντεο! :)
Απο αύριο έχει αρκετή βροχή και δεν ξέρω σε τι κατάσταση, θα είναι η ειδική για τον αγώνα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#571030
postruck έγραψε:Nikos,ευχαριστούμε για το βίντεο! :)
Απο αύριο έχει αρκετή βροχή και δεν ξέρω σε τι κατάσταση, θα είναι η ειδική για τον αγώνα :hmmm:

Ναι θα είναι λίγο θέμα. Θα γίνει λίγο χάλια η ειδική.

Άσχετο αλλα ακόμα γελάω με το παραπάνω σχόλιο που γράφτηκε για τη "και καλά" προσπάθεια να του βγει λέει το φλικ. Χαχα

Ο άλλος φρενάρει οριακά και μετακινείται το όχημα κατά το φρενάρισμα και νομίζει ότι προσπαθεί να το φλικαρει. :)

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#571085 Αυτο που ειπε ο Ξεν. Δεν του βγηκε.
Δεν ξερω αν ειναι το βιντεο αλλα γενικα δειχνει να πηγαινει βολτα. Δλδ δεν πιεζει.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#571087
Geo f1 έγραψε:Αυτο που ειπε ο Ξεν. Δεν του βγηκε.
Δεν ξερω αν ειναι το βιντεο αλλα γενικα δειχνει να πηγαινει βολτα. Δλδ δεν πιεζει.


Κοιτάξτε παίδες, όταν δε ξέρουμε καλό είναι να λέμε "δε ξέρω".

Στο σημείο λοιπόν αυτό, στο 0:49 έχει τόσα πολλά χιλιόμετρα και το αυτοκίνητο στα φρένα μετατοπίζεται αριστερά-δεξιά για να το φρενάρει. Δε πάει να το φλικάρει. Πίστεψέ με, ξέρει να το φλικάρει δεν είναι κανένας άσχετος. Δες το πάλι, πρόσεξέ το πάλι.

Πάμε στο τελευταίο σχόλιό σου.

Λες "πηγαίνει βόλτα".

Τι λες βρε ψυχή μου? Ποιά βόλτα? Πάει τάπα παντού. :lol:

Επειδή ήμουν συνοδηγός, αν ήταν έτσι η βόλτα θα βγαίναμε κάθε μέρα ζαλισμένοι. :dizzy: :dizzy:

Άκου βόλτα... :svivhaha: :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#571101 Για αγώνες ταχύτητας μιλάμε, τα βίντεο δε λένε τίποτα, τα χρονόμετρα θα πουνε αν πηγαίνει τάπα ή βόλτα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#571200
Geo f1 έγραψε:Αυτο που ειπε ο Ξεν. Δεν του βγηκε.
Δεν ξερω αν ειναι το βιντεο αλλα γενικα δειχνει να πηγαινει βολτα. Δλδ δεν πιεζει.


:vava: