Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#475970 ωραια πραματα!! :inlove:

ριξε μια ματια στις αγγελιες στο ρετζιστερ,πρεπει να μπηκε μια καινουρια αγγελια με c-tec νομιζω.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#475972 Nικο, ρε συ πολυ συγκρατημενος ησουν τελικα, με τις αναβαθμισεις, δικιο ειχες... :shifty:

Ειδα και το Video, μπραβο ανεβαζεις ρυθμο, ξεθαρευεις σταδιακα με ασφαλεια... :s_thumbsup

Θεωρω παντως οτι την μεγιστη χαρα σε ελεγχομενα γλυστρηματα θα την εισπραξεις απο Ντραφι, με 1ο σταδιο βελτιωση...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#475984
dimviii έγραψε:ωραια πραματα!! :inlove:

ριξε μια ματια στις αγγελιες στο ρετζιστερ,πρεπει να μπηκε μια καινουρια αγγελια με c-tec νομιζω.


Του FuriousX, μιλήσαμε. Ζητάει πολλά λεφτά αλλά είναι καινούρια όμως non-resonated και κάνει θόρυβο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#475986 ποσα ζηταει δλδ?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#475988 ακριβη.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#476097
red_monster έγραψε:Μόνο εγώ το βλέπω τόσο κουκλά από κάτω ή είναι γενικό?

Να το χαίρεσαι όπως ποθείς :)

Είναι λίγο κ@υλα ναι. :inlove:

Ευχαριστώ αγαπητέ.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#476118
Nikos! έγραψε:Έλα ντε!

Dat ass... Εικόνα

< >


η εξατμιση με τα νίκελα στις ψευτομπουκες. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#476122
dimviii έγραψε:
Nikos! έγραψε:Έλα ντε!

Dat ass... Εικόνα

< >


η εξατμιση με τα νίκελα στις ψευτομπουκες. Εικόνα

Χαχα. Είναι λίγο γυφτια ναι.

Θα το λύσουμε όμως σύντομα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#476231 Update.

Έχω πάθει σοκ με την ανάρτηση! Δε περίμενα τέτοιο πράγμα. Την είχα οδηγήσει στου nass το εβο αλλά δε τη θυμόμουν.

Έχει φανταστική κύλιση, λες και είσαι σε Mercedes Ε class. Χαλί! Περνάς από κάτι μικρό-ανωμαλίες και τις κάνει φλατ.

Σε λακκούβα είναι σκληρή, αλλά δε θα κοπανήσει.

Ακόμα δε την έχω πιέσει αλλά σε 1-2 στροφές που έστριψα σα να μπήκε το αυτοκίνητο χωρίς καμία κλίση. Φακ!

Δηλώνω απίστευτα ευχαριστημένος με τη συμπεριφορά της. ΑΝΑΡΤΗΣΑΡΑ!

Την έχω στο στάνταρ ύψος και την έχω ρυθμίσει σε σκληρότητα εμπρός 12/30 (0 σκληρό, 30 μαλακό) και πίσω το ίδιο όμως δε μου άρεσε στις εγκάρσιες και τη μαλάκωσα 3 κλικ.

Καμπερ δώσαμε 1,5 εμπρός και 1,3 πίσω, λίγο σύγκλιση πίσω και 0 εμπρός αλλά μόλις κάτσει θα το ξαναδούμε.

Άξιζαν τα χρήματα αν και ήμουν τυχερός που τη βρήκα σε τέτοια κατάσταση (με μόλις 9000κμ) σε αυτή τη τιμή.

Τώρα πλάνο για ECU reflash και εξατμιση* (φίλτρο έρχεται, hks) για να τελειώσουμε και να το χαρούμε στη νέα του μορφή.

*ψώνισα μεταχειρισμένα μια κούκλα χούφτα hks, downpipe και decat pipe, οπότε μένει 100αρης καταλύτης και μετά το catback. Εξατμιση catback είμαι στο ψάξιμο (αν και μάλλον για ns racing) γιατί δε θέλω να κάνει θόρυβο. Η c-tec που βρήκα από Αγγλία μάλλον θα κάνει θόρυβο.

Συμπληρώνεται το παζλ, να'ναι καλά ο Ντιμης. :inlove:

< >