Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By travelman
#450122 Αυτές οι φαντασιώσεις μου αρέσουν :yahoo:

Με 40 χήνες ένα καινούργιο μερσεντές b250e . Ηλεκτρικό, υπεραυτόματο, θα κάνω το 90% των χιλιομέτρων καθαρά, αθόρυβα και χωρίς να κάνω την Αθήνα ντουμάνι. Εάν βγεί κάτι και πιο κοντό μέχρι τα 4.20 μέτρα, πολυμορφικοειδές ηλεκτρικό και αυτόματο το παίρνω και ας μην έχει αστέρι στο καπώ.

Φαν κάρ?? Γεράσαμε γμτ, πάνε οι μέρες που σκεφτόμαστασταν πως θα ντριφτάρουμε στο εσάκι της πλατείας, δεν θα έπαιρνα τώρα κάτι πολύ σούπερ αν μου το κλέβαν τώρα το πολυαγαπημένο ΙΧ. Αλλά το αφεντικό τρελάθηκε οπότε θα ήθελα λοιπόν τα ακόλουθα σε μεταχειρισμένα:

Με 20 μία καλή φτερούγα, ειτε σουμπαρού είτε μιτσουμπίσι
Με 7,5 ένα δίλιτρο μχ5 τρίτης γενιάς (στις πρώτες δύο δεν χωράω)
Με 5 το καλύτερο 106 16άρι ραλλύ που έχει καταφέρει να επιβιώσει
Με 10 ένα λάντκρούζερ
Με 1 χιλιάρικο το πρώτο μου χρέπι
Θα ήθελα και ένα 10ρικάκι ακόμα για πάσης φύσεως ποδήλατα

Με ότι έμεινε θα επισκεύαζα τα μτχ, ότι μικρομαζέματα ήθελαν.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#450127 Φτάνουν τα 10 για ποδήλατα; Δεν κόβεις το 106; Θα έχεις πολύ καλύτερα αυτοκίνητα, δε θα σου κάνει αίσθηση ο Γάλλος.
Άβαταρ μέλους
By travelman
#450132 Θα δώσω 5 για ένα γκράβελ/τουρισμού φουλ τιτάνιο στα 9 κιλά με κάστομ γεωμετρία, υδραυλικά δισκόφρενα και τρία σετ τροχών για άσφαλτο, άσφαλτο με λεπτά και με τακούνι για χώμα, ένα μπρόμπτον με άλλα 2 άντε και με άλλα 3 ότι καλύτερο σε σε ΜΤΒ με όχι πάνω από 100 χιλιοστά αναρτηση.

Για το 106, θες και ένα ταλιμπαν μικρό. Ίσως να το άλλαζα τώρα που το λες με κουπεράκι 1300άρι από τα τελευταία (αν βγαίνει το μπάτζετ γιατί τα δίνουν σε αστρονομικές τιμές πλέον) μόνο για να το βλέπω.