Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου

Έλα καλέ κύριε(α) φρέσκα είναι. Διαλέχτεεεεε

1
2%
1
2%
1
2%
1
2%
4
9%
4
9%
5
11%
5
11%
3
7%
3
7%
0
N/A
0
N/A
2
5%
2
5%
1
2%
1
2%
2
5%
2
5%
3
7%
3
7%
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#465223 Όπως είπε και ο Ξιφ με το καλό ο τιραντας σύντομα θα μετακομίσει λίγο πιο βόρεια.

Όπως σου είπα και στο τηλέφωνο φίλε οπότε θες έρχεσαι το βλέπεις και το οδηγάς.

Το παρόν θέμα η μένει η αλλάζει τίτλο για να παρουσιαστεί η μελλοντική πορεία του τιραντα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By fot
#465261 Και εμείς τι θα κάνουμε χωρίς τα ταξιδιωτικά; Θα ανεβάζει πλέον φωτό ο blinkys σε αναβάσεις στην βλάστη;

Καλοτάξιδο όπως και να έχει φιλε και καλόστριφτο! Να το χαρείς!


< >
Άβαταρ μέλους
By elvet
#465262 Πήρες το πιο καλοφωτογραφημένο αυτοκίνητο στην Ελλάδα.
Τώρα θα το βλέπουμε και στη νέα του καριέρα και ο JImClark θα πρέπει να βρει κάτι πιο φωτογενές
Άβαταρ μέλους
By markvag
#465268
blinkys έγραψε: αλλάζει τίτλο για να παρουσιαστεί η μελλοντική πορεία του τιραντα. :iconcool:


:rtfm: :rtfm:

Εδώ ή στο άλλο θέμα, να σε διαβάζουμε! :rtfm:

Δεν είναι παράκληση, είναι διαταγή! :rtfm:



:lol: :lol: Με το καλό και στους δύο! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By dimik
#465294 Εγώ πάντως θα έβαζα στην συμφωνία και υποχρεωτική παρουσία του Jimclark σε κάθε συμμετοχή του τιράντα σε αγώνα ως φωτογράφος :rtfm:

Καλορίζικο :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#465303
dimik έγραψε:Εγώ πάντως θα έβαζα στην συμφωνία και υποχρεωτική παρουσία του Jimclark σε κάθε συμμετοχή του τιράντα σε αγώνα ως φωτογράφος :rtfm:

Καλορίζικο :metalo:



xaxaxax !!

καλοριζικο Μπλινκυς!
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#465322 Καλορίζικο!
Ιδανικό αυτοκίνητο στα χέρια του Γιάννη και γρήγορα αντικαταστατης για τα ταξίδια και τον φακό του Ξενοφώντα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#465323 blinkys κατοριζικο, καλοσβουριχτο κλπ κακα πραγματα που εχεις στο νου σου ( οπως λεει και ο τιτλος ) :lol:

Ξενοφωντα γρηγορα με κατι αλλο για ακομα περισσοτερα ταξιδια και περισσοτερες φωτο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#465350 Ευχαριστώ πολύ όλους :yahoo:
Προς το παρόν έκλεισα θέση σε ένα γκαράζ για τον τιραντα δίπλα σε έναν αξιόμαχο πρόγονο του. :innocent:

Με το που θα περάσουν οι γιορτές και θα στρώσουμε οικονομικά θα δούμε τι και πως.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#465485 Ευχαριστώ για τις ευχές εκατέρωθεν, νομίζω ο Γιάννης παίρνει ΠΟΛΥ αμάξι και έτοιμο για χρήση / μεταχείριση για αυτά τα λεφτά.

Πρόσφατα αλλαγμένες αναρτήσεις, φρένα με (δικά μου) 30.000 κομπλέ μπρος πίσω, κιβώτιο που σε αίσθηση / κούμπωμα, ακόμα κ σε αυτά τα χλμ τα 2/3 των αμαξιών δεν έχουν σαν καινούρια, κινητήρα που έχει να δώσει το κάτι τις, αν κ οι απαιτήσεις είναι άκρως διαφορετικές.

Γιάννη, ξέρεις, κρατάω το cd- mp3 player, και άν κ όποτε μπορείς να δώσεις / αντικαταστήσεις, ένα από τα 2 καθίσματα για το καθιστικό ;) Να πίνω το κρασάκι μου σε σωστή καρέκλα. :lol:

Θα επανέρθω στις άγιες μέρες ή λίγο μετά, με πλήρες φωτορεπορτάζ πολλών ανέκδοτων φωτογραφιών, να κάνω ένα χρονικό ρεζουμέ, του τι κ πως με ώθησε και με έφερε 395.000 χλμ μακρυά, τι πράγματα ανακάλυψα, κάποια "άγραφα" κείμενα μονόλογων, κάποια επικά αδιέξοδα, κάποια ΕΠΙΚΟΤΕΡΑ περιστατικά που "χαράσσουν" το πετρολχεντιλίκι του συνειδητοποιημένου οδηγού.

Το Sirion, αρέσει δεν αρέσει (είπατε τίποτα; 3 λέξεις θα αναφέρω, αυτόματο, καδένα, ντίζα) θα εκτελεί τα χρέη της καθημερινής μετακίνησης, των ταξιδιωτικών και ενίοτε των ελαφριών off road φάσεων μέχρι να αποφασιστεί κάποιος αντικαταστάτης.

Οι δρόμοι είναι εκεί. Αυτό δεν αλλάζει. Petrolheads γράφει πάνω. :superman: :superman:

Εδιτ:

Τι έχουμε εδώ;;;;;

blinkys έγραψε:Υ.Γ 1 Κερνάω γαλακτομπούρεκο σε όποιον βγάλει άκρη .
:


:thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#465497 lol, καλό plot twist...

Άντε καλοτάξιδο...

jim, είδες το φως το αληθινό ρε. Επιτέλους Ιάπωνας... :shifty: Πάμε γι άλλα καλύτερα!