Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#552794 Το άσπρο σαν αγροτικό το έχω για πιο εμπορικό χρώμα, αλλά μιας και μιλάμε για leasing και με αδιάφορη την μεταπωληση προτιμώ το μοντέρνο πορτοκαλί.
Στην φωτογραφία το πορτοκαλί φαίνεται πολύ όμορφο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552796 Ακόμα δεν έκλεισες το πορτοκαλί;;; :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553070 Αυτή είναι η Vignale έκδοση ή φτηνότερη του ασπρου, πορτοκαλί ή μπλε?
Εικόνα

Αγροτικό χωρίς ινοξ... δεν είναι αγροτικό!
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#553079 Αυτό είναι η 3η από τις 4. Είναι η limited έκδοση. Εγώ περιμένω την Wildtrack.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#553080 Για πες λίγο από εξοπλισμό τι θα έχει? Ειδικά από ηλεκτρονικά σε θέματα ασφάλειας κ off road.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#553098 Πορτοκαλί φυσικά, αλλά αν βρεις μπλέ που το έχουν εδω΄πάνω γαμάει ποιό πολύ
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#553099
dekouk έγραψε:Για πες λίγο από εξοπλισμό τι θα έχει? Ειδικά από ηλεκτρονικά σε θέματα ασφάλειας κ off road.

< Note >
Έχουμε και λέμε....
https://www.ford.gr/content/dam/guxeu/g ... 016.75.pdf
https://www.ford.gr/content/dam/guxeu/g ... ranger.pdf

Επιγραμματικά....
ESC και TCS και hill descent control. Αλλάζει εν κινήσει από πισωκίνητο σε τετρακίνητο και ανάποδα. Αλλά για να βάλεις το αργό, θέλει να σταματήσεις.
Θα σου πω τι ΔΕΝ έχει από εξοπλισμό, μιας και το wildtrack, έχει σχεδόν τα πάντα που έχει και ένα suv.
ΔΕΝ έχει xenon ή led φώτα. ΔΕΝ έχει πλαϊνούς ηλεκτροχρωμικούς καθρέπτες, αλλά μόνο τον κεντρικό. Και ΔΕΝ έχει αισθητήρες παρκαρίσματος μπροστά. Ρυθμιζόμενο ηλεκτρικά είναι ΜΟΝΟ του οδηγού το κάθισμα, και θερμαινόμενα ΜΟΝΟ τα μπροστά. Τα πίσω πέφτουν μονοκόμματα.

cosneo έγραψε:Αυτή είναι η Vignale έκδοση ή φτηνότερη του ασπρου, πορτοκαλί ή μπλε?
Εικόνα

Αγροτικό χωρίς ινοξ... δεν είναι αγροτικό!

Επίσης.... Τί κάνεις στη γειτονιά μου;;; :lol:

Thomas_C200K έγραψε:Πορτοκαλί φυσικά, αλλά αν βρεις μπλέ που το έχουν εδω΄πάνω γαμάει ποιό πολύ

Πορτοκαλί λέμε και κλαίμε.....
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553129
kyr80 έγραψε:
cosneo έγραψε:Αυτή είναι η Vignale έκδοση ή φτηνότερη του ασπρου, πορτοκαλί ή μπλε?
Εικόνα

Αγροτικό χωρίς ινοξ... δεν είναι αγροτικό!

Επίσης.... Τί κάνεις στη γειτονιά μου;;;


Στάση για ψωμί! Τρία τετράγωνα από το πατρικό μου.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#553138 Είναι στην κοινόχρηστη αυλή της οικοδομής, πριν ξεκινήσει το δημοτικό πεζοδρόμιο.
Αλλά και πάλι, έχω δει να ψιλομαλωνει με κάποιον για το αμάξι. Έχει και μια μικρή κλούβα ο ίδιος.
Και ρε γμτ, στην απέναντι μεριά του δρόμου έχει να παρκάρεις μέχρι και τριαξονικο.

Σε λίγο, θα πάω στο φούρνο, όπως και ο cosneo και θα βγάλω φωτογραφία.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#553145 Η καρότσα είναι λίγο στο δημόσιο... ΕικόναΕικόνα

< Note >