Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#437557 Έφτασε η ώρα για να ξαναμπεί στην οικογένεια "αγρότης". Τα εισαγωγικά τα βάζω, γιατί ελάχιστα θα χρησιμοποιηθεί ως τέτοιο. Κατά βάση θα αγοραστεί για να προσθέσω έξοδα στην εταιρία. Από τα να μου τα φάει ο Αλέξης, ξέρω να τα τρώω εγώ καλύτερα. Επομένως εγκαταλείπεται και το πλάνο για 2ο SUV. Θα αφήσω στη γυναίκα το grand Cherokee, και θα γίνω βουκόλος.
Προδιαγραφές...
α) Αυτό που να θυμίζει το λιγότερο από όλα pick up. Κυρίως στο εσωτερικό.
β) Αυτόματο
γ) Αποκλείεται το navara για λόγους αξιοπιστίας.
δ) Το πιο ασφάλτινο. Αδιάφορες οι εκτός δρόμου δυνατότητες. Στα βουνά θα πάρω της γυναίκας μου, αν χρειαστεί.

Από όσα είδα, αλλά δεν οδήγησα, το κλικ μου το έχει κάνει το ford ranger wildtrack. Τελική λίγο πάνω από τα 40Κ€ με το κλειδί στο χέρι.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#437563 Κυριάκο το οδήγησα από Γιάννενα μέχρι Καλλικράτεια. Αν αντέχεις τα 3.2cc πάρτο. Δεν έχει τόσο φορτηγίσια αίσθηση όσο το ισούζου που έχω οδηγήσει (το μοναδικό άλλο pick up που έχω εμπειρία να συγκρίνω). Μέσα το καινούργιο έχει ότι μπλιμπλίκι μπορούσα να χρειαστώ για 3 ώρες και κάτι ψιλά εθνική.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#437568 Το καινούριο Mercedes, αν έρθει Ελλάδα φυσικά?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#437582
belgarion έγραψε:Το καινούριο Mercedes, αν έρθει Ελλάδα φυσικά?
Φυσικά και θα έρθει! Ήδη η ΕΚΚΑ ανέβασε στο φεησπουκ τιμουλες!
ΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#437589 Το Μερσεντές ειναι το Ναβάρα ουσιαστικά. Νομιζω εισαι μεταξυ ρειντζερ και αμαροκ το καινούριο με τον τριλιτρο v6
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#437621 Είπαμε navara δεν παίρνω. Ειδικά αν το πληρώσω 20κ€ παραπάνω
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#437798
kyr80 έγραψε:Επομένως εγκαταλείπεται και το πλάνο για 2ο SUV.

Το rx είναι ακόμη διαθέσιμο; :ninja:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#437803
alexm έγραψε:https://www.car.gr/10715975-fiat-fullback-double-cab-180hp

Αυτό μου φαίνεται εξαιρετικά φτηνό για αυτά που προσφερει


< >

Είναι χωρις Φπα η τιμή
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#437809 Προφανώς δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα αλλά πέτυχα την προηγούμενη βδομάδα Ford Raptor με ελληνικές πινακίδες.
Κτήνος!

Από τα υπόλοιπα, λόγω εμφάνισης και μόνο, θα πήγαινα στο Ford σε πορτοκαλί, μαύρο ή κόκκινο.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#437811
NiTse έγραψε:
alexm έγραψε:https://www.car.gr/10715975-fiat-fullback-double-cab-180hp

Αυτό μου φαίνεται εξαιρετικά φτηνό για αυτά που προσφερει


< >

Είναι χωρις Φπα η τιμή

και πάλι είναι πολύ φθηνότερο από το ίδιο (ίδιο δεν είναι;) Mitsubishi. Δεν ξέρω εάν είναι κάποια προσωρινή προωθητική ενέργεια, αλλά σίγουρα συμφέρει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#437851 Kyr

Δεν ξερω τι θα κανεις-πουλα νεφρο, νηστεψε Μεγ. Εβδομαδα, οτιδηποτε τελοσπαντων- αλλα

Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα


Θα μου πεις σιγα ρε g, αυτα ειναι για τα αμερικανακια. Θα απαντησω, αφου πρωτα ριξω μισο δαχτυλο ουισκι σε 2 χαμηλοποτηρα απο την καραφα γιατι ετσι κανουν στα εργα οταν εχει κουβεντα.

:s_drinks

Λοιπον! :adminpower:

Τι εγραψες νωριτερα;


Από τα να μου τα φάει ο Αλέξης, ξέρω να τα τρώω εγώ καλύτερα




Ιδου λοιπον ο αριθμος του Θηριου.


Γιατι να στα φαει ο απλυτος ο Καρανικας; :s_dunno


Παιρνεις ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ την επιχειρηση και την πας Βουλγαρια. :s_wink

Εικόνα

Με τα τουβλα; Με τα τουβλα. :s_yes

Και μολις βγει ο Κυριακος την ξαναφερνεις μεσα:

Εικόνα

Με τα τουβλα. Με τα τουβλα. :s_yes

Και προσεξε με λιγο. Στην απιθανη περιπτωση που ΚΑΙ ο Κυριακος εφαρμοσει το σχεδιο "Αλατισμενη Φουτσα" για συγκεντρωση εσοδων και κανει κονε με τους γειτονες να σου ριξουν πορτα, ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΩ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΩ. :iconcool:

Καθαριζει ο Ραπτορας.

Εικόνα

Ετοιμη η off shore. :metalo: Διπλα ειναι η θαλασσα, με λιγη μπουνατσα εφτασες Γιβραλταρ.

Γι αυτο σου λεω. Με Ραπτορα θα τους ραψεις εκει στην εφορια. :s_thumbsup Με φακους θα ψαχνουν που διαολο ειναι το μαγαζι.

:s_cool
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 26 Σεπ 2017, 19:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#437860 :lol: :lol: :lol: με λιγη μπουνατσα θα βγεις Γιβραλτάρ. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#437863 Διάβασα "με φοκους θα ψάχνουν που είναι το μαγαζί" και είπα τι στο διάολο τόσο αλλοτρίωση πια εδώ μέσα

< >