Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#461910 Πολύ όμορφο. Φυσικά κι έχεις ξετρελλαθεί. Αναμενόμενο ήταν παρά όλες τις ατελείωτες συζητήσεις. Να το χαρείς.
Έχω ακούσει ότι το ιταλικό στρώσιμο (προσεκτικά και με σεβασμό) βοηθάει τα VAG να δουλεύουν καλύτερα και να μην καίνε λάδια. Τυχόν σχετικοί ξεκαθαρίστε το θέμα.
Για πες μας εντυπώσεις έστω και στο στρώσιμο. Και συγκριτικά με το 147 ή άλλα που ξέρεις ή οδήγησες. Δεν θέλω να περιμένω να κάνεις 1500χλμ.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461911
sknipper έγραψε:Πολύ όμορφο. Φυσικά κι έχεις ξετρελλαθεί. Αναμενόμενο ήταν παρά όλες τις ατελείωτες συζητήσεις. Να το χαρείς.
Έχω ακούσει ότι το ιταλικό στρώσιμο (προσεκτικά και με σεβασμό) βοηθάει τα VAG να δουλεύουν καλύτερα και να μην καίνε λάδια. Τυχόν σχετικοί ξεκαθαρίστε το θέμα.
Για πες μας εντυπώσεις έστω και στο στρώσιμο. Και συγκριτικά με το 147 ή άλλα που ξέρεις ή οδήγησες. Δεν θέλω να περιμένω να κάνεις 1500χλμ.

μα ουτε αυτος θα περιμενει. :lol: :yahoo: :inlove:
θα μας λεει καθε μερα να φτιαξει ημερολογιο μεχρι τα Χριστουγεννα. :metalo: :protest: :rtfm: :s_music
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#461915 Καλοτάξιδο, καλά κι ασφαλή χιλιόμετρα!

Ποιος ήταν εκείνος ο υψηλά ιστάμενος του VAG που έλεγε ότι η Seat θα γίνει η Alfa Romeo του Group; Νομίζω ότι τώρα δικαιώνεται ο αγώνας του!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#461917 Μπα σε καλό μας πρωί πρωί. Φτου φτου φτου χτύπα ξύλο χριστιανε μου. Παπαφανκυ άναψε το θυμιατό, μπήκαν εωσφοροι στο τοπικό.
Άβαταρ μέλους
By sakis_m
#461931
Dimsabas έγραψε:Καλοτάξιδο, καλά κι ασφαλή χιλιόμετρα!

Ποιος ήταν εκείνος ο υψηλά ιστάμενος του VAG που έλεγε ότι η Seat θα γίνει η Alfa Romeo του Group; Νομίζω ότι τώρα δικαιώνεται ο αγώνας του!


Μόλις μας ανακοίνωσε ο Busso ότι έκλεισε τον Λεωνίδα αυτό σκέφτηκα και εγώ, αλλά δεν ήθελα να ξεστομισω τέτοια ύβρις. :lipsealed:
Busso καλοτάξιδο και να το ευχαριστηθείς :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#461935 Μπούσσε, να το χαρείς όσο δεν πάει! :metalo: :yahoo: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#461946 Busse στα έγραψα και στο fbθα το γράψω και εδώ για πάρτυ σου. Καλοτάξιδο, καλόστριφτο και πολλά καλά και χαρούμενα χιλιόμετρα να έχεις. :metalo:

Το είχα γράψει πρίν χρόνια όλοι σε Γερμανικό θα καταλήξετε κάποτε :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461998
Thomas_C200K έγραψε:Busse στα έγραψα και στο fbθα το γράψω και εδώ για πάρτυ σου. Καλοτάξιδο, καλόστριφτο και πολλά καλά και χαρούμενα χιλιόμετρα να έχεις. :metalo:

Το είχα γράψει πρίν χρόνια όλοι σε Γερμανικό θα καταλήξετε κάποτε :iconcool:

εγω ειχα μονο γερμανικα και θα καταληξω σε ιταλικο... :iconcool: :s_rofl :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#462001 Καλοτάξιδο GB. Να είσαι καλά να το χαρείς. :metalo: :metalo:

Να πω και τη μλκια μου: χάθηκε ο κόσμος να βάλουν μια μικρή αεροτομή στο fr? Όχι τίποτα ιδιαίτερο, σαν αυτή που έβαζε η ford στο focus mk2 στη "sport" έκδοση. Θα έδειχνε πολύ ωραία imho.

Κανονικο: Link

Sport: link
Άβαταρ μέλους
By pik.
#462016 οι σκιες που κανουν οι γωνιες στο πισω φτερο ειναι απιστευτες.
Το χρωμα ειναι το καλυτερο τελικα.


ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ :metalo:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#462025 Πούσσε μου, καλά χιλιόμετρα, ασφαλή και απροβλημάτιστα. :inlove:

Το τουτού είναι όμορφο, οι ζάντες γαμάτες (και άσε τους δίπλωματ να γκρινιάζουν), το χρώμα ιδανικό.

Κουράγιο, στρώσιμο είναι θα περάσει... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#462028
pik. έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Busse στα έγραψα και στο fbθα το γράψω και εδώ για πάρτυ σου. Καλοτάξιδο, καλόστριφτο και πολλά καλά και χαρούμενα χιλιόμετρα να έχεις. :metalo:

Το είχα γράψει πρίν χρόνια όλοι σε Γερμανικό θα καταλήξετε κάποτε :iconcool:

εγω ειχα μονο γερμανικα και θα καταληξω σε ιταλικο... :iconcool: :s_rofl :s_tongue

Μια που θα πάς σε ιταλικό :twisted: και μια που θα γυρίσεις πίσω στο κλάμπ :iconcool: .
Γέρων Θωμάς ο Μερσεντίσιος :iconcool: