Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#517411 Τέρμα γρήγορη σκάλα στους υαλοκαθαριστήρες σημαίνει ότι γίνονταν χαμός!!! Κανένα λάστιχο, πόσο μάλλον semislick, δεν απάγει αρκετό νερό σε αυτές τις συνθήκες. Εδώ, στον Περιφερειακό, και με κανονικά λάστιχα, πλανάρεις στα 90-100!!!

Από εκεί και πέρα, μου φαίνεται λίγο bragging αυτό με το ηλεκτρικό. :roll:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517412
REALZEUS έγραψε:
Από εκεί και πέρα, μου φαίνεται λίγο bragging αυτό με το ηλεκτρικό. :roll:


Τι είναι το bragging ? :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517419
elteo έγραψε:Telling another person about something, someone, or an experience you had that could make them jealous.


Αυτό που μας είπαν στο δρόμο , το ότι το ανάφερα εδώ , το έκανα για να ζηλέψει ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα ;

Στα ελληνικά δεν μπορούμε να το εκφράσουμε ;

Το έγραψε ο Δίας , ειρωνικά , ζηλοφθονα ή καπως αλλιώς ;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#517426
REALZEUS έγραψε:Τέρμα γρήγορη σκάλα στους υαλοκαθαριστήρες σημαίνει ότι γίνονταν χαμός!!! Κανένα λάστιχο, πόσο μάλλον semislick, δεν απάγει αρκετό νερό σε αυτές τις συνθήκες. Εδώ, στον Περιφερειακό, και με κανονικά λάστιχα, πλανάρεις στα 90-100!!!

Από εκεί και πέρα, μου φαίνεται λίγο bragging αυτό με το ηλεκτρικό. :roll:

Λογικό να ρωτάνε. Ιδιαίτερο αμαξι σχεδιαστικα, που στην Ελλάδα ειναι και σπάνιο, και ηλεκτρικο. Novelty.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#517427 Ναι, ζήλεψα το ηλεκτρικό... :roll:

Χαλάρωσε vagmag. Εξέφρασα απλά το πως μου φαίνεται η εξιστόρηση σου.

Αν ήταν να ζηλέψω κάτι θα ήταν η 911. Αλλά δεν ζηλεύω γενικά. Η ζήλια είναι γελοίο συναίσθημα!!! Και F40 όταν οδήγησα, δεν ζήλεψα τον ιδιοκτήτη. :iconcool:

@mirage: You, bugger, you... :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517433 Κ εχθές στο Σκλαβενίτη στην Αλεξανδρούπολη , πηγαίνοντας η γυναίκα μου να πάρει την 911 για να φύγει , άκουσε 2 μικρά παιδάκια να συζητάνε κ να αναφέρουν με θαυμασμό για το αυτοκίνητο , κ ότι είναι το γρηγορότερο στον κόσμο :whistlink: κλπ .... τουλάχιστο στα δικά τους μάτια .... μου λέει η γυναίκα μου , κοντοστάθηκα , χαμογέλασα , δεν το ξεκλείδωσα , μην δουν μια θεία να μπαίνει μέσα κ τους χαλάσω τη φαντασίωση :lol: :lol:

Αυτή η αντίδραση των παιδιών είναι λίγο πιο αναμενόμενη κ δεν την έγραψα .
Του i3 με εξέπληξε κ για αυτό την αναφέρω ...
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517437
REALZEUS έγραψε:Ναι, ζήλεψα το ηλεκτρικό... :roll:

Χαλάρωσε vagmag. Εξέφρασα απλά το πως μου φαίνεται η εξιστόρηση σου.

Αν ήταν να ζηλέψω κάτι θα ήταν η 911. Αλλά δεν ζηλεύω γενικά. Η ζήλια είναι γελοίο συναίσθημα!!! Και F40 όταν οδήγησα, δεν ζήλεψα τον ιδιοκτήτη. :iconcool:

@mirage: You, bugger, you... :lol:


Φίλε Δια , εγώ δεν είπα ότι ζήλεψες .

Ρώτησα τι θα πει bragging κ εκτός της επεξήγησης στα ελληνικά θα ήθελα επίσης να μου πεις κ ποιος ο λόγος που το ανέφερες .

Ποιος ο λόγος που μου λες να χαλαρώσω ;

Ο elteo,έγραψε στα αγγλικά τι μπορεί να σημαίνει το bragging , κ εγώ ρώτησα αν θεωρήσατε ότι αυτό που έγραψα το έκανα γιατί ήθελα να ζηλέψει κάποιος ....

Δεν το έκανα για αυτό .

Περιμένω από εσένα όμως κάποιες εξηγήσεις στα παραπάνω .

Χαίρομαι που έχεις οδηγήσει αυτά τα αυτοκίνητα που για τους περισσότερους από εμάς θα παραμείνουν όνειρα .

Το έχω ξαναγράψει , μακάρι όλοι να οδηγήσουν τα όνειρα τους !

Δείχνει καπως όμως ο τρόπος που εκφράζεσαι .
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517438
popolaros έγραψε:ακομα δεν καταλαβαινω γιατι κρατας αυτα τα ρημαδο cup2.....

και το pointless συνεχιζεται.


Καλή ερώτηση ....

Ίσως γιατί το χρησιμοποιώ σχετικά λίγο το αυτοκίνητο κ δεν αξιώθηκα να τα αλλάξω ...
έπαιζε κ ένα σενάριο να πάμε Ιούνιο άλλη μια φορά Σέρρες κ να μην τρέχω βάλε βγάλε ....
αλλά αφού απομακρύνθηκε αυτό , πρέπει να αλλάξω .
Άβαταρ μέλους
By Nettos
#517439 Όπως και να το κάνουμε το i3 είναι ιδιαίτερο. Ιδίως εδω πάνω που το συναντάς σπάνια φαντάζομαι τράβαει τα βλέμματα ακόμη περισσότερο.

Βλέπεις είναι λίγοι οι τολμηροί που προχωρούν τελικά στην αγορά του :s_thumbsup