Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By elvet
#437025
otso έγραψε:Μου κανει εντυπωση τι ειναι αυτο που επρεπε να σβηστει σε μια φωτο με γεωργικα μηχανηματα .

στη δεύτερη φώτο αριστερά είναι η Β και δεξιά η Α
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#437735 ΣΑΣΜΑΚΕΡΟΣΩ ΟΛΟΥΣ ΡΕΕΕ :lol:

Είπα να μην μπω και μου το κάνατε μνι το θέμα :lol:

@otso: Έχουμε και ένα πρεστίζ, επειδή τώρα είμαστε πάνω στη δουλειά και είναι άνω κάτω, και επειδή στο διπλανό χωράφι ο γείτονας ψοφάει για παρεξήγηση, συν το γεγονός υπάρχει και ανταγωνισμός που δεν πρέπει να ξέρει τι υπάρχει κάτω από το υπόστεγο, προστιθέμενο στην πραγματικότητα ότι το τρακτέρ δεν είναι τρακτέρ αλλά μυστικό project του Στρατού, ε, είπα να το καλλωπίσω λίγο. Οι ελιές κερασμένες, έλα πάρε ή να στις στείλω.

@blackpug + elvet ... στο τέλος δεν θα μου σηκώνεται, θα με ματιάστε :lol:
(εμβόλιμο: στη φετινή agrotica πετυχαίνω 2 γνωστά και μη εξαιρετέα μέλη, ξέρουν αυτοί :shifty: , χαιρετιόμαστε, μιλάμε για λίγο, ρωτάει η Β
-ποιοί είναι αυτοί
-α κάτι παιδιά από το φόρουμ, πάμε πίνουμε κανένα καφέ τις παρασκευές
-εεε τότε να έρθω κι εγώ καμιά μέρα, ωραία παιδιά έχετε στο φόρουμ :shifty: :shifty: :shifty:

Περί Γ σε κανένα καφέ, δεν την ξαναπατάω :lol: )

@postruck Μ@λακια έκανα που δεν το παράγγειλα απευθείας από τον Πετρόπουλο, σιγά, θα το έβαζε πάνω σε μια αυτοκινητάμαξα και θα το έστελνε. Έτσι κι αλλιώς αυτός έκοψε τιμολόγιο και πληρώθηκε απευθείας. Ο τοπικός μάλλον τα κονόμησε, το '06 που είχα πάρει το παλιό ήταν πιο συνεργάσιμος.

Το στρώσιμο πάει καλά, έτυχε να φορτώσω ~600 κιλά μηχανάκι από Θεσσαλονίκη και να το φέρω λίαν βιαστικώς, έτσι στρώνονται αυτά :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#437801
lemon3 έγραψε:@blackpug + elvet ... στο τέλος δεν θα μου σηκώνεται, θα με ματιάστε :lol:
(εμβόλιμο: στη φετινή agrotica πετυχαίνω 2 γνωστά και μη εξαιρετέα μέλη, ξέρουν αυτοί :shifty: , χαιρετιόμαστε, μιλάμε για λίγο, ρωτάει η Β
-ποιοί είναι αυτοί
-α κάτι παιδιά από το φόρουμ, πάμε πίνουμε κανένα καφέ τις παρασκευές
-εεε τότε να έρθω κι εγώ καμιά μέρα, ωραία παιδιά έχετε στο φόρουμ :shifty: :shifty: :shifty:

Περί Γ σε κανένα καφέ, δεν την ξαναπατάω :lol: )

Είναι γνωστό οτι σε εκδηλώσεις και εκθέσεις (π.χ. Agrotica) στέλνουμε τα ψηλά τα παιδιά τα όμορφα :s_blush . Στον καφέ της Παρασκευής εμφανιζόμαστε κι εμείς οι χοντροί, που λέει και ο otso