Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#536031
funkyreverend έγραψε:
kostis20 έγραψε:Περιμένω να πάρετε το Kona στις γυναίκες σας...


Βεβαίως, να ρωτήσεις και την παντόφλα που θα φάνε σε τι νούμερο τη θέλουν.
Δηλαδή εμείς που μπορούμε να φτάσουμε το πολύ μέχρι i10 είμαστε για να μας δέρνουν με τις μπότες

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#536045
belgarion έγραψε:
funkyreverend έγραψε:
kostis20 έγραψε:Περιμένω να πάρετε το Kona στις γυναίκες σας...


Βεβαίως, να ρωτήσεις και την παντόφλα που θα φάνε σε τι νούμερο τη θέλουν.
Δηλαδή εμείς που μπορούμε να φτάσουμε το πολύ μέχρι i10 είμαστε για να μας δέρνουν με τις μπότες

< >


Ειδικά όταν βλέπουν 2 αυτοκίνητα για σένα στο γκαράζ :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#536047
dimik έγραψε:
belgarion έγραψε:
funkyreverend έγραψε:
kostis20 έγραψε:Περιμένω να πάρετε το Kona στις γυναίκες σας...


Βεβαίως, να ρωτήσεις και την παντόφλα που θα φάνε σε τι νούμερο τη θέλουν.
Δηλαδή εμείς που μπορούμε να φτάσουμε το πολύ μέχρι i10 είμαστε για να μας δέρνουν με τις μπότες

< >


Ειδικά όταν βλέπουν 2 αυτοκίνητα για σένα στο γκαράζ
Κρυβε λόγια :-)


< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#536057
belgarion έγραψε:
funkyreverend έγραψε:
kostis20 έγραψε:Περιμένω να πάρετε το Kona στις γυναίκες σας...


Βεβαίως, να ρωτήσεις και την παντόφλα που θα φάνε σε τι νούμερο τη θέλουν.
Δηλαδή εμείς που μπορούμε να φτάσουμε το πολύ μέχρι i10 είμαστε για να μας δέρνουν με τις μπότες


Εκεί υπάρχει σίγουρα ευαισθησία, αν και με δύο στο γκαράζ... :lol: Αλλά με τόσο ρεύμα που έχουν τα Kona/Stonic εδώ, απορώ γιατί βλέπω όλο άλλα αμάξια στους δρόμους να οδηγούνται από τις συζύγους και τις ερωμένες.

Είναι μήπως άλλα δύο μοντέλα-ΤΟΤΕΜ που τα προτείνουμε μεν, κανείς μας δεν θα τα έπαιρνε δε; :s_wink
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#536060
funkyreverend έγραψε:
belgarion έγραψε:
funkyreverend έγραψε:
kostis20 έγραψε:Περιμένω να πάρετε το Kona στις γυναίκες σας...


Βεβαίως, να ρωτήσεις και την παντόφλα που θα φάνε σε τι νούμερο τη θέλουν.
Δηλαδή εμείς που μπορούμε να φτάσουμε το πολύ μέχρι i10 είμαστε για να μας δέρνουν με τις μπότες


Εκεί υπάρχει σίγουρα ευαισθησία, αν και με δύο στο γκαράζ... Αλλά με τόσο ρεύμα που έχουν τα Kona/Stonic εδώ, απορώ γιατί βλέπω όλο άλλα αμάξια στους δρόμους να οδηγούνται από τις συζύγους και τις ερωμένες.

Είναι μήπως άλλα δύο μοντέλα-ΤΟΤΕΜ που τα προτείνουμε μεν, κανείς μας δεν θα τα έπαιρνε δε; :s_wink
Πρώτα από όλα, τα 2 στο γκαράζ κόστισαν λιγότερο από ένα ΚΟΝΑ. Σε ότι αφορά τις προτάσεις για ΚΟΝΑ, STONIC , πιστεύω ότι προσπαθούμε να αντικαταστήσουμε παλιό μέλος του φόρουμ που έπιανε τον παλμό της αγοράς αλλά απέχει εδώ και αρκετό καιρό. Προσωπικά, αν και οταν αποφασίσω για άλλο αμάξι, δεν με βλέπω για suv αφού θεωρώ ότι ειδικά τα b suv είναι σαφώς υποδεεστερα αυτοκίνητα από αντίστοιχης τιμής μικρομεσαία. Για όποιον έχει οικογένεια από την άλλη καταλαβαίνω ότι ένα C suv μπορεί να καλύψει κάποιες χωροταξικές ανάγκες καλύτερα.

< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#562570
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#562599 Είναι το πιο γλυκούτσικο από τα SUV, ειδικά από την στιγμή που η ΜΙΝΙ κατέστρεψε το Countryman με την σημερινή ανοικονόμητη αηδία.
Για το αυτόματο τι έχεις ακούσει;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#562601
kostis20 έγραψε:


Στην δοκιμη που ειδαμε ειχε καταναλωση 12+ λιτ/100 χλμ????????? :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#562604 Ναι ρε Νίκο...Ξέχασα να το γράψω....Το λες και τραγικό. :dizzy:
Μάλλον μας βλέπω για το Diesel...
Greg για το αυτόματο εχω ακούσει τα καλύτερα.Λένε οτι δε βγάζει βλάβες.
Δίνει και 5 χρόνια εγγυήση η Fiat...
Δε ξέρω...Τι λέτε εσεις?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562605 Έλα ρε, δεν είναι ενδεικτική αυτή η κατανάλωση. Λες και είμαστε τίποτα χθεσινοί ή ότι εμφανίστηκαν χθες τα downsized τουρμπάκια. Προφανώς του ήπιανε το αίμα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#562606 Εγώ θα έλεγα να το κάνεις μόνος σου μια βόλτα το βενζίνης, γιατί η κατανάλωση μπορεί να παίζει πάρα πολύ. Εμένα είναι το αγαπημένο μου και ίσως το μόνο που θα αγόραζα ακόμη και για μένα. Σε 4x4 και αυτόματο, αλλά βέβαια ξεφεύγει η τιμή πολύ...
Επίσης αρέσει και την γυναίκα μου και είναι ένα από τα υποψήφια σαν αντικαταστάτης της 1...
:s_cry


:tomato: :tomato: :tomato:


(Έχουν σπάσει λίγο τα νεύρα της από την κίνηση, τρώει κάθε μέρα σχεδόν 1 ώρα για να γυρίσει στο σπίτι, οπότε το αυτόματο έχει γίνει κάτι παραπάνω από απαραίτητο... :s_cry :vava: )
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#562610 Ναι, αλλά πες γιατί επίσης πρέπει να πεις τι ακριβώς θ' αγόραζες σε καινούριο με γύρω στα 20Κ budget.
Το καινούριο για την εγγύηση (ξαναλέω, δεν θα είναι το δικό μου αμάξι, αλλά της γυναίκας).