Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By g8777
#419437 Αυριο που θα ξυπνησεις στην παραλια γυμνος δεμενος σε ροζ φλαμινγκο θα ειναι αργα ομως.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#419442
bibendum έγραψε:ρε το jazz το ειπες;
HRV?

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#419443 πανω απο 20, το σκεφτηκα και γω
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#419444
kostis20 έγραψε:
Asimov έγραψε:Κωστή ακριβό δεν είναι του κουβαδακι 20 χιλιάρικα;
Με 22 παίρνεις Kuga ξέρω γω...

Ναι αλλά παραείναι μεγάλο Χρήστο το Kuga. Επίσης δε θάλω να πάρω SUV τέτοιου μεγέθους(kuga) χωρίς τετρακίνηση.
Ψάχνουμε για αντικαταστάτη του MINI.Oπότε χρήση πόλης αλλά να μπορεί να βγει και άνετα εκτός πόλης,ειδικά σε εκδρομές που το Α5 δεν κάνει...Κανένα νησάκι κτλ.Για τα χιόνια και τετρακίνηση να είχα πάλι χειμερινά θα χρειαζόταν.
Δυστυχώς για να πάρω κανονικό τετρακίνητο SUV πρέπει να δώσω γύρω στα 28000 ευρώ. Θα δω ξανά και το Scross ,αλλά έτσι όπως το έχουν κάνει αποκλείεται να αρέσει στη γυναίκα... :lol: :lol:

Υπάρχει και το Vitara, αν θέλεις μικρό compact SUV. Δεν τρελάθηκα πάντως με δαύτο, αλλά μπορεί ν' αρέσει στην γυναίκα σου (δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα! :lol: ).
Από αυτά που ανάφερες, 500Χ άνετα για εμένα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#419448 Εγώ C-HR θα προτιμούσα (αλλά καταλαβαίνω να μην σου αρέσει)
Για το 2008 ρώτησες ή είδες τον τιμοκατάλογο; Νομίζω ότι από κοντά κάνουν καλές προσφορές και το αμάξι είναι πολύ τίμιο.
Τα Ignis, s-cross και Vitara (με αυτή τη σειρά) είναι ΦΡΙΚΗ. Ειδικά το Ignis παίρνει το βραβείο του πιο άσχημου αυτοκινήτου σε παραγωγή.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#419461 Άχρωμα για γυναίκα. Ιδανική επιλογή να πάει προς ΡςνωΠεζο μεριά. Αν και δεν καταλαβαίνω για ποιον λόγο πρέπει να είναι ψευροsuv, τεσπα..
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#419465 To Vitara & το scross πρέπει να βγαίνουν γύρω στα 22Κ τα τετρακίνητα.Η αισθητική τους βέβαια είναι μεγάλο ζήτημα,ειδικά το Scross.Καλά για IGNIS δε το συζητάμε καν.Είναι τραγικό αισθητικά.
Greg to 500Χ μου αρέσει και μένα απλά καινούριο δικίνητο βγαίνει και αυτό πάνω από 20Κ και τα τετρακίνητα 1.4Τ μτχ με βάζουν σε σκέψεις λόγω κατανάλωσης.
Xρήστο το allure ρώτησα σε αντιπροσωπεία ,πάνω απο 20Κ ,αν βάλω και το grip control πάει πιο πάνω ακόμα.
Μήπως να χτυπήσω ένα fiesta 1.0T titanium να μου μείνουν και ρέστα???
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#419474 To Fiesta με αυτό το μοτέρ, είναι μούρλια! Το λάτρεψα και μάλιστα το προηγούμενο, όχι το καινούριο! :metalo:
Το 500Χ το τετρακίνητο, πόση διαφορά να έχει σε κατανάλωση από το δικίνητο; Ουσιαστικά την όποια διαφορά την κάνει μόνον το βάρος. :hmmm:
Δεν μας είπες όμως, στην γυναίκα, ποιο αρέσει; :shifty: :s_cool
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#419476
g8777 έγραψε:Αυριο που θα ξυπνησεις στην παραλια γυμνος δεμενος σε ροζ φλαμινγκο θα ειναι αργα ομως.


δεμενος με κανα μωρο;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#419477
Anonymous Founder έγραψε:To Fiesta με αυτό το μοτέρ, είναι μούρλια! Το λάτρεψα και μάλιστα το προηγούμενο, όχι το καινούριο! :metalo:
Το 500Χ το τετρακίνητο, πόση διαφορά να έχει σε κατανάλωση από το δικίνητο; Ουσιαστικά την όποια διαφορά την κάνει μόνον το βάρος. :hmmm:
Δεν μας είπες όμως, στην γυναίκα, ποιο αρέσει; :shifty: :s_cool

Στη γυναίκα το 500Χ αρέσει. Για ΜΙΝΙ το έχει ξεχάσει ηδη.Βασικά δε τολμάει να τα αναφέρει :lol: :lol:
Το 500Χ 4X4 είναι και με μετατροπέα ροπής και 170 ps :Το δικίνητο είναι 140 & TCT .Για κάτι 10-10.5αρια διαβάζω και τρόμαξα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#419478 Το Ignis φυσικά. Αυτοκίνητο πόλης, για ποιον λόγο μπαίνει στο πλάνο η τετρακίνηση;
Φιέστα, Κλιο, 308,panda, Ignis, γιομάτος ο τόπος.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#419479 Και Jazz.

< >