Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By pro
#501082
Asimov έγραψε:Πάρτο ΧΤΕΣ


To χω κλεισει ουσιαστικα, απλα δεν εβρισκα κανενα τεστ για τη συγκεκριμενη εκδοση του κινητηρα (πιο πολυ το 90αρι δοκιμαζαν) και γι αυτο ρωτησα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#501084 Για τη δουλειά που το θες δεν θα καταλάβεις διαφορά από το 90αρι.
Λογικά είναι και βασική έκδοση, αλλά αυτό επίσης δεν σε απασχολεί.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#501443
pro έγραψε:
Asimov έγραψε:Πάρτο ΧΤΕΣ


To χω κλεισει ουσιαστικα, απλα δεν εβρισκα κανενα τεστ για τη συγκεκριμενη εκδοση του κινητηρα (πιο πολυ το 90αρι δοκιμαζαν) και γι αυτο ρωτησα.



Το 85άρη φορεμένο σε twingo του 2012 πάει αεροπορία. Τα τελευταία 280k δεν έχει εμφανίσει καμία δυσλειτουργία ενώ είναι εξαιρετικά οικονομικό.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#511928 Το είδες; Διαφορά με το απλό Fiesta μόνο το ύψος;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#511932 Ναι μου άρεσε.¨Έχει αλλαγές στη μπροστά ανάρτηση από οτι διάβασα με υδραυλικά bump stops... :hmmm: 'Εχει και grip control.
Λένε ότι είναι πιο άνετο απο το απλό χωρίς να θυσιάζει πολύ το κράτημα.Ούτε πολύ ψηλό είναι.
Το προτιμώ απο 500X που και ψηλό είναι και σκληρό.
125αρι με full LED & πανοραμική δε νομίζω να τη χαλάσει... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#511937 Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.
Είδα τώρα τις τιμές και δεν το λες κι ευκαιρία... Έχει πολύ καλό εξοπλισμό βέβαια.
Πάντως, η Ford κλασικά θα παίξει τουλάχιστον χιλιάρικο έκπτωση από αρχές '19 και μετά, ενδεχομένως και πριν το κλείσιμο του χρόνου (συνήθως κάθε Δεκέμβρη ξεβρακώνονται)
Άβαταρ μέλους
By corsair
#512151
kostis20 έγραψε:Ήρθε και το f/l του 500Χ...

https://www.drive.gr/test-drives/dokimi ... 4-multiair


Η Fiat πέθανε. Οποιος αγοράζει, αγοράζει ειδος υπο εξαφάνιση. Αν σας αρέσουν τα ειδη υπο εξαφάνιση, be my guest. Not a fan personally.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#512201 Εγώ το βρίσκω όμορφο και ιδιαίτερο, ενώ η τιμή του με αυτόματο είναι πολύ καλή.
Αν και παλιότερο μοντέλο, μου αρέσει πολύ περισσότερο απ' τα νεότερα του VAG.