Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#419484 Στο ίδιο χρώμα , 2.0 tdi 4 motion το συγκεκριμένοΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#419514
kostis20 έγραψε:
dimik έγραψε:Seat και Skoda μεριά?

< >

Να περιμένω το Karoq? :hmmm:
Αν δεν βιάζεσαι άνετα, φαίνεται πολλά υποσχόμενο και διαβάζω καλά λόγια και για πολύ καλές τιμές.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#419516 Ε τι καλές τιμές; της προκοπής άνετα θα ξεπερνά το 20άρικο.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#419525 Παντού διάβαζα για τιμές κάτω από 20, αντικαταστατης του Yeti κλπ. Άλλωστε αν πάει πάνω από τα 20 παίζει να κόψει από το Tiguan.

< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#419528 Το αντίθετο εννοείς, μάλλον
Άβαταρ μέλους
By edmond
#419535 Πάντως πχ. ένα Ateca 3cyl 1.0 βενζίνη ξεκινά απο 20κ και η επόμενη -της προκοπής που λέω- πάει στα 22κ.
Tiguan 26-27k και έχει ο Θεός.

Ας μεταφερθεί η κουβέντα αν χρειάζεται.
Άβαταρ μέλους
By efthymis
#419540
Anonymous Founder έγραψε:
kostis20 έγραψε:
Asimov έγραψε:Κωστή ακριβό δεν είναι του κουβαδακι 20 χιλιάρικα;
Με 22 παίρνεις Kuga ξέρω γω...

Ναι αλλά παραείναι μεγάλο Χρήστο το Kuga. Επίσης δε θάλω να πάρω SUV τέτοιου μεγέθους(kuga) χωρίς τετρακίνηση.
Ψάχνουμε για αντικαταστάτη του MINI.Oπότε χρήση πόλης αλλά να μπορεί να βγει και άνετα εκτός πόλης,ειδικά σε εκδρομές που το Α5 δεν κάνει...Κανένα νησάκι κτλ.Για τα χιόνια και τετρακίνηση να είχα πάλι χειμερινά θα χρειαζόταν.
Δυστυχώς για να πάρω κανονικό τετρακίνητο SUV πρέπει να δώσω γύρω στα 28000 ευρώ. Θα δω ξανά και το Scross ,αλλά έτσι όπως το έχουν κάνει αποκλείεται να αρέσει στη γυναίκα... :lol: :lol:

Υπάρχει και το Vitara, αν θέλεις μικρό compact SUV. Δεν τρελάθηκα πάντως με δαύτο, αλλά μπορεί ν' αρέσει στην γυναίκα σου (δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα! :lol: ).
Από αυτά που ανάφερες, 500Χ άνετα για εμένα.


@kostis20 οπως τα γραφεις νομιζω πως το panda Cross σας ταιριαζει μια χαρα, ειναι μικρο, τετρακινητο, με χαμηλη καταναλωση και επαρκη δυναμη, για τις εξορμησεις ισως χρειαστεις μια μπαγκαζιερα οροφης βεβαια, αλλα ειναι τρομερο πακετο που σε 4μετρα σουπερμνινι δε βρισκεις στα 17-18Κ.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#419560 Αν και πολυσελιδο το off topic εγώ θα κοίταζα το C3 1.2 με το αυτόματο κιβώτιο. Με όλα τα χρωματικα μπιμπλικια του, με look υπερυψωμενου και καλό κινητήρα πάει αρκετά κάτω από τα 20000.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#419572 Να μεταφερθούν τα off topic σε νέο thread,στις συγκρίσεις?

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#419584 Είμαι εκτός υπολογιστή, οπότε κάποιος άλλος mod αν μπορεί, αλλιώς το βράδυ. Μέχρι τότε, συνεχίστε εδώ, μην κοπεί η κουβέντα στην μέση!
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#419586 η κουβεντα εχει ληξει πριν ξεκινησει....αφου οχι captur τοτε jazz

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#419604
kostis20 έγραψε:Το panda μήπως είναι αργό?

< A3003 >


Πολύ! :lol: Το Ignis όμως είναι διαολάκι!