Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#415071
Dodger έγραψε: Αυτόματο κιβώτιο ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ με τίποτα, μιλάμε για γυναίκα που πάει στα Γιάννενα βόλτα και πηγαίνει από Κατάρα και όχι από Ρίο ή Εγνατία.


Σωστά, οδηγική ευχαρίστηση είναι άλλωστε να ανακατεύεις με το λεβιέ τη σούπα στη μέση της Πανόρμου. Γι αυτό και δεν βλέπεις ποτέ διαφημίσεις ζμπορ αυτοκινήτων σε ανοιχτούς δρόμους. :rtfm: :sleep:

Αν δεν της αρέσει το Jazz, ας κοιτάξει κάτι άλλο. Αλλά Kodiaq, ειδικά όταν υπάρχει ήδη άλλο μεγάλο αμάξι στην οικογένεια για ταξίδια; Θα καλοπεράσει με τα 4.7m του στην Αθήνα...

Άβαταρ μέλους
By Dodger
#415072 Ελευσίνα μένουμε Ζορζ, όχι Αμπελοgarden :lol: Στο "οικογενειακό" μπαίνει από ανάγκη :lol: δεν της αρέσει η Cayene.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#415075 ...πέρα από τη πλάκα, πήγα να δω πόσο κάνει στην Ελλάδα το C4 Cactus, αλλά φαίνεται να έχουν χακάρει το citroen.gr (σε πετάει σε spyware). :tomato: :slap:

Παρ'τε BMW M760Li xDrive, μόνο που δεν βγαίνει σε χειροκίνητο. Λήκσις.

Άβαταρ μέλους
By markvag
#415076
Dodger έγραψε:Στο "οικογενειακό" μπαίνει από ανάγκη :lol: δεν της αρέσει η Cayene.


Προβλήματα έχει ο κόζμος... :lol: :lol:

Μακάρι να είχα κι εγώ τα ίδια... :oops: :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#415140 Πες της να αφήσει τις πονηριές και να πάει να πάρει αυτόματο (με τουλάχιστον 5 ταχύτητες).
Και μικρό.
Και ιαπωνικό (αξιοπιστία κι έτσ')
Τέλος

Αλλιώς ας πάρει ό,τι θέλει αυτή και να μη βάζει τους γνωστούς της να ρωτάνε.
Που έτσι κι αλλιώς αυτό θα γίνει....
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#415148 Πήγα και είδα το Kodiaq, μου άρεσε πολύ αλλά γι αυτό που θέλει απορρίπτεται. Είδα και το HRV, αυτή η καινουργίλα :inlove: στην αντιπροσωπεία :inlove: Προφανώς αυτό θα κλείσει, μιας και έχει ετοιμοπαράδοτα, έτσι όπως το θέλει. Βενζινοκίνητο, manual ταχύτητες, αξιοπρεπείς χώρους. Είδα το Kuga στο δρόμο πριν λίγο στη Καβάλας. Δεν κακό...

markvag έγραψε:
Dodger έγραψε:Στο "οικογενειακό" μπαίνει από ανάγκη :lol: δεν της αρέσει η Cayene.


Προβλήματα έχει ο κόζμος... :lol: :lol:

Μακάρι να είχα κι εγώ τα ίδια... :oops: :lol:


Και γω το ίδιο λέω :lol: Σε αυτό πάντως την παραδέχομαι την sis, άλλες θα κάνανε κρα για selfie στη Cayene, η αδερφή μου θέλει να πάρει αυτό που της αρέσει με τα λεφτά της, χωρίς να πουλήσει μούρη κτλ.

@ Zorz οι μουσικές σου επιλογές σπέρνουν :metalo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#415378
sknipper έγραψε:Πες της να αφήσει τις πονηριές και να πάει να πάρει αυτόματο (με τουλάχιστον 5 ταχύτητες).
Και μικρό.
Και ιαπωνικό (αξιοπιστία κι έτσ')
Τέλος

Αλλιώς ας πάρει ό,τι θέλει αυτή και να μη βάζει τους γνωστούς της να ρωτάνε.
Που έτσι κι αλλιώς αυτό θα γίνει....


Νομίζω ότι οι επιθυμίες του υποψήφιου κατόχου μετράνε περισσότερο από τις δικές απόψεις. Όχι; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#415466 Μην το συζητάμε πολύ, GLA 180d .
ΛΗΞΙΣ! Καλοτάξιδο.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#415473
REALZEUS έγραψε:
sknipper έγραψε:Πες της να αφήσει τις πονηριές και να πάει να πάρει αυτόματο (με τουλάχιστον 5 ταχύτητες).
Και μικρό.
Και ιαπωνικό (αξιοπιστία κι έτσ')
Τέλος

Αλλιώς ας πάρει ό,τι θέλει αυτή και να μη βάζει τους γνωστούς της να ρωτάνε.
Που έτσι κι αλλιώς αυτό θα γίνει....


Νομίζω ότι οι επιθυμίες του υποψήφιου κατόχου μετράνε περισσότερο από τις δικές απόψεις. Όχι; :innocent:
Φυσικά. Δεν διάβασες την τελευταία μου πρόταση; :iconcool: