Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#351821
Miatakias έγραψε:Φίλε Bihlas εγώ λέω YOLO αν σε παίρνει οικονομικά...
Μετά το θέμα που άνοιξα πριν ένα δύμηνο για αγορά fun to drive αυτοκινήτου σου βάζω μια φωτογραφία από την επιλογή μου

Ε γράψε βρε σε εκείνο το θέμα λεπτομέρειες :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#351822
rocsta έγραψε:
Miatakias έγραψε:Φίλε Bihlas εγώ λέω YOLO αν σε παίρνει οικονομικά...
Μετά το θέμα που άνοιξα πριν ένα δύμηνο για αγορά fun to drive αυτοκινήτου σου βάζω μια φωτογραφία από την επιλογή μου

Ε γράψε βρε σε εκείνο το θέμα λεπτομέρειες :thumbsup:


Αμέσως :)
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351828
Miatakias έγραψε:Φίλε Bihlas εγώ λέω YOLO αν σε παίρνει οικονομικά...
Μετά το θέμα που άνοιξα πριν ένα δύμηνο για αγορά fun to drive αυτοκινήτου σου βάζω μια φωτογραφία από την επιλογή μου
Εικόνα


< >

Άρχοντας είσαι, η ζαντάρα τι είναι?

< V10
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#351834
bihlas87 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Φίλε Bihlas εγώ λέω YOLO αν σε παίρνει οικονομικά...
Μετά το θέμα που άνοιξα πριν ένα δύμηνο για αγορά fun to drive αυτοκινήτου σου βάζω μια φωτογραφία από την επιλογή μου
Εικόνα


< >

Άρχοντας είσαι, η ζαντάρα τι είναι?

< V10


Είναι Work CR Kiwami, 18x8,5 εμπρός και 18x9,5 πίσω
Εικόνα
https://www.google.gr/search?q=work+whe ... -kg0xbM%3A
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#351868
EDDIE_147 έγραψε:
Με αυτά τα λεφτά τι πιο αξιόλογο παίρνεις;


Με 6k (και λίγο παζάρι) βρίσκει mx5 mk3 στην Αθήνα με το οποίο μπορεί να πηγαίνει για ένα ποτό κοντά στο σπίτι του και να μην περιμένει να ζεσταθεί ο κινητήρας για να το σβήσει.
Ξερογκαζιά έδωσες στο σβήσιμο;
Όχι;
Γμτ...


Τι σχέση έχει αυτό με το πόσο αξιόλογο είναι ένα αυτοκίνητο. Δεν υπάρχει τίποτα πιο αξιόλογο ως αυτοκίνητο ούτε με διπλά λεφτά. Καλό το Μιατάκι, αλλά δεν μπορεί καν να μπει στην ίδια πρόταση με το Ρο-Χι. Το αν είναι εύχρηστο (που δεν είναι) είναι άλλο θέμα και για αυτό υπάρχει και άλλη λέξη.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351879 Πανέμορφες οι Work, ο ορισμός του JDM.

< V10
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351915 Ξεφτίλα, ούτε σε Lada δεν τα κάνουν αυτά. Θυμίστε μου, το RX8 έκανε καινούριο γύρω στα 38000 και το S2000 46000?

< V10
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#351925 Δία και τα dogo argentino είναι εξαιρετικά σκυλιά αλλά κάποιος με αρχική τοποθέτηση "ήθελα ένα σκυλάκι και το συγκεκριμένο που είδα στις φωτογραφίες μου φάνηκε πολύ γαμάτο" αν το πάρει τελικά θα βρεθεί αντιμέτωπος με καταστάσεις που δεν είχε ονειρευτεί.

Βασικά καταλαβαίνω ότι δεν έχει την τρελή σκορδοκαΐλα για φάση RX8, απλά του αρέσει το σουλούπι.
Οπότε θεωρώ πιο ασφαλή την επιλογή ενός mx5.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351930
Scotch έγραψε:Κι ένα s2000 που πέτυχα τις προάλλες....με τη βία να παραμείνει αρτιμελές :s_laughat
Εικόνα


Το πέτυχα και εγώ αυτό πριν 1-2 μέρες και έλεγα τι έχει βάλει ο άνθρωπος. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#352012 Και εδω τα κανουν.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352242
RXristos έγραψε:Στο ρχ μου αρέσει αυτή περισσότερο...

Εικόνα


Αυτές του έβαζα κι εγώ στο NFS Underground. :s_laughat