Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#347774 Ολα αυτα για ενα ψωραμαξο των 6Κ? Λες και ειπε ο ανθρωπος οτι θα πουλησει το σπιτι του να παρει Φεραρι. :dizzy:

Go for it και κρατα μονο πληροφοριες που αφορουν το συγκεκριμενο μοντελο και σου χρειαζονται για να κανεις το κουμαντο σου.

<+
Άβαταρ μέλους
By markvag
#347777
panos2171 έγραψε:Από τη στιγμή που δεν έχεις υποχρεώσεις και θέλεις να περάσει από τα χέρια σου ένα τέτοιο αυτοκίνητο νομίζω πως πρέπει να το κάνεις αυτό το βήμα. Αλλιώς θα καταλήξεις markvag που ονειρεύεται γκαράζ με πεμβε και μουχου...

Εικόνα


:shifty:

< Note >


Άτιμεεεεεεεεεεε!!!! :protest: :protest: :protest:

Αυτό ήταν κάτω από τη μέση! :lol: :lol: :lol:






Μπίχλα, καλά κάνεις και θέλεις να πάρεις ένα ωραίο αμάξι, αλλά απ' ότι διαβάζω είσαι είτε για ΜΧ-5 είτε για κανένα δίλιτρο Clio που τα βρίσκεις με 3 χιλιάρικα και είναι αμαξάρες! Με κανένα δεν βγάζεις γκόμενα βέβαια, αν αυτό είναι κριτήριο για σένα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#347779 Για να ελαφρύνω το βαρύ κλίμα πως ξεχωρίζουμε το cosmo (231 ps) από το challenge (192 ps) δηλ υπάρχει κάποιο χαρακτηριστικό εσωτερικά- εξωτερικά που είναι αποκλειστικό χαρακτηριστικό της καλής έκδοσης;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#347780
MONMAN έγραψε:Για να ελαφρύνω το βαρύ κλίμα πως ξεχωρίζουμε το cosmo (231 ps) από το challenge (192 ps) δηλ υπάρχει κάποιο χαρακτηριστικό εσωτερικά- εξωτερικά που είναι αποκλειστικό χαρακτηριστικό της καλής έκδοσης;


Το στροφόμετρο μόνο.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#347782
drdino έγραψε:Εγώ θα γίνω ξενέρωτος τώρα και θα πω ότι τις λίρες δεν θα τις έκανα αμάξι...


γιατι οχι? μπορει αυριο να πεσουν και αλλο :(
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#347783
REALZEUS έγραψε:
MONMAN έγραψε:Για να ελαφρύνω το βαρύ κλίμα πως ξεχωρίζουμε το cosmo (231 ps) από το challenge (192 ps) δηλ υπάρχει κάποιο χαρακτηριστικό εσωτερικά- εξωτερικά που είναι αποκλειστικό χαρακτηριστικό της καλής έκδοσης;


Το στροφόμετρο μόνο.


Mήπως κάποια challenge είναι πεντατάχυτα; :tomato:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#347786 Όσα cosmo ξέρω, είχαν xenon. Πρέπει και αυτό να ήταν στον στάνταρ.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#347794
NickTG έγραψε:
saxon_747 έγραψε:Όχι βέβαια. Μπουζί κάθε 20k, υγρά κάθε 2 χρόνια κτλ. (Δισκοπλακες, τακακια, υγρά φρένων και λάστιχα είναι ανάλογα με τη χρήση )Αλλά ποιος σου λέει ότι ο προηγούμενος ιδιοκτήτης τα έχει κάνει; Γι'αυτό κάνω ένα σενάριο το οποίο όμως δεν περιλαμβάνει κανένα απρόοπτο η βλάβη.



Καλά κανένας, αλλά αυτά ισχύουν για κάθε μεταχειρισμένο.



Όχι με το ίδιο κόστος, ούτε με την ίδια συχνότητα όμως.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#347797
kyr80 έγραψε:Όσα cosmo ξέρω, είχαν xenon. Πρέπει και αυτό να ήταν στον στάνταρ.

Xenon & δερμάτινα θερμαινόμενα καθίσματα
Άβαταρ μέλους
By 106s16
#347858
panos2171 έγραψε:Εγώ θυμάμαι τις αθλιοτατες ζάντες του challenge...

< Note >

Του renesis ήταν οι 16άρες που λες, cosmo και challenge φορούσαν τις ίδιες
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#347917
mousatos έγραψε:ένα χιλιαρικάκι το μήνα χωρίς νοίκι είναι πολύ καλό εισόδημα στην Ελλάδα του 2017 και δικαιολογεί απόλυτα την αγορά ενός μεταχ. RX-8 .
kyr80 έγραψε:Ανοίγω σε 5 λέπτά θέμα για μτχ lambo......

Δε γαμίς YOLO

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑ Α Α ΑΧΑ ΑΧΑΧΑΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΘΕΟΥΛΗΣ!