Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#352483 Αυτο που με ανησυχεί με τα RX8 ειναι τα τελη κυκλοφοριας , ΑΝ τα υπολογιζουν με το CO2 απο εδω και περα
Ειχε ακουστει οτι εχουν στοιχεια απο το 2002 και έπειτα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#352530 Λες να μας τα γυρίσουν και να φάμε φρίκη :hmmm:

Βάζοντας τα κάτω, με τιμές βενζίνης Βουλγαρίας γιατί δεν σκοπεύω να φουλάρω στην Ελλάδα με
1.50+, για 5000-6000χμ το ετήσιο κόστος θα είναι στα 750-900 ευρώ για καύσιμα και 300 για τέλη
και ασφάλεια, δεν το βρίσκω και τραγικό για ένα κάπως ιδιαίτερο αυτοκίνητο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#352542 ποσο κοντα είναι η Βιλγαρια που θα πηγαίνεις να φουλαρεις?
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#352551 Πήγαινε έλα είναι 70 χιλιόμετρα, ένα 10ευρω σε κάθε γέμισμα με 60 λίτρα, σίγουρα συμφέρει αν
υπολογίσουμε ότι μπορεί να ψωνίζω και πράγματα από μάρκετ εκεί που είναι αρκετά φτηνότερα
από εδώ, πχ (καύσιμα του οδηγού), μπουκάλι Stoli 7.5 ευρώ εκεί, 17 στο Μασούτη. Τα παραπάνω
που έγραψα είναι με μέση κατανάλωση 15λ/100χμ, στο fuelly διαβάζω για 13.5 περίπου.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352588 Πάντως οι συμπατριώτες μου που έχουν βάλει βουλγάρικη βενζίνη λένε τα χειρότερα για την ποιότητά της. Δεν ξέρω αν νοθεύουν κάργα τα παραμεθόρια πρατήρια και πιο μέσα έχουν καλύτερη αλλά έχω ακούσει ιστορίες τρόμου για τα δυσμοιρα μοτέρ τους.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#352604 Δε νομίζω, απο Προμαχώνα που βαζει ο μισός νομος Σερρών, δεν άκουσα ποτε να εχει κάποιος θεμα (ασε που απο τα διυλιστήρια Σαλονικη πρέπει να την παίρνουν)
Άβαταρ μέλους
By InFiNiTy
#352663
bihlas87 έγραψε:Πήγαινε έλα είναι 70 χιλιόμετρα, ένα 10ευρω σε κάθε γέμισμα με 60 λίτρα, σίγουρα συμφέρει αν
υπολογίσουμε ότι μπορεί να ψωνίζω και πράγματα από μάρκετ εκεί που είναι αρκετά φτηνότερα
από εδώ, πχ (καύσιμα του οδηγού), μπουκάλι Stoli 7.5 ευρώ εκεί, 17 στο Μασούτη. Τα παραπάνω
που έγραψα είναι με μέση κατανάλωση 15λ/100χμ, στο fuelly διαβάζω για 13.5 περίπου.

10 ευρώ θα κάψεις μόνο στην ουρά για να περάσεις τα σύνορα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#352678 Αν είναι καλοκαίρι που πλακώνουν αβέρτα Βούλγαροι-Ρουμάνοι , ναι. έχω πετύχει και 2 χιλιόμετρα ουρά. Μπορεί να πηγαίνει μετά τα μεσάνυχτα ή σε περίεργες ώρες.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#352679
InFiNiTy έγραψε:10 ευρώ θα κάψεις μόνο στην ουρά για να περάσεις τα σύνορα.

Μπα, δεν έχει τόσο κόσμο κάθε μέρα, θα το σπρώχνω με τα πόδια στα σύνορα :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#353805 Είδα το μάυρο στην Ξάνθη, άριστο μέσα - έξω, έκανα εξουσιοδότηση για να μου κάνουν την
μεταβίβαση αύριο και θα πάω να το πάρω. Ένα πρόβλημα με το παράθυρο του οδηγού έχει
αλλά θα το αφήσω έτσι προς το παρόν και θα το φτιάξω την άνοιξη. Ξενέρωσα με τα υφασμάτινα
καθίσματα, όσες φωτογραφίες είχα δει είχαν δερμάτινα και υπέθεσα ότι είναι στανταρ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#353808 Καλόστριφτο!!!! :yahoo: :yahoo: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#353812 Gone are the ήσυχα βράδυα.

Μλκία έκανες!

Καλορίζικο, καλά χιλιόμετρα!