Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By soch
#348612
g8777 έγραψε:Ε, αν ζητάει ακόμα κάνα 25 Κ για να την δώσει... Αστην εκεί να κάθεται.


Έχει βάλει τιμή 18.000 (Συζητήσιμη). Πολλά ή λίγα;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#348632 Πάρα πολλά θα έλεγα εγώ. Η 325 του pop πληρώνει λιγότερα στο κράτος και είναι αμάξι με @@ και όχι γελοία λαδιέρα.
Άβαταρ μέλους
By fot
#348724 Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια και τις προτάσεις.
Αφού έψαξα εκατοντάδες αγγελίες, πονοκεφάλιασα και εκνευρίστηκα, είχα εμπειρία από την συμπεριφορά της 320, οδήγησα και μια 116, κατέληξα.
Θα πάω σε f20, βενζίνης όμως, είτε 116, είτε 118. Ήδη υπάρχουν και ορισμένες υποψήφιες.

Αισθάνομαι λίγο περίεργα, γιατί ενώ μου αρέσει περισσότερο η E92, θα την αφήσω και θα πάω σε 1.
Ξέρω πως κάθε φορά που θα συναντάω μια ε92 στον δρόμο, θα σκέφτομαι έστω για λίγο, ότι θα την είχα στο γκαράζ μου.

Προτιμώ τα ΤΚ + ΦΠ να τα κάνω μπετζίνες για βόλτες.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#351027
fot έγραψε:Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια και τις προτάσεις.
Αφού έψαξα εκατοντάδες αγγελίες, πονοκεφάλιασα και εκνευρίστηκα, είχα εμπειρία από την συμπεριφορά της 320, οδήγησα και μια 116, κατέληξα.
Θα πάω σε f20, βενζίνης όμως, είτε 116, είτε 118. Ήδη υπάρχουν και ορισμένες υποψήφιες.

Αισθάνομαι λίγο περίεργα, γιατί ενώ μου αρέσει περισσότερο η E92, θα την αφήσω και θα πάω σε 1.
Ξέρω πως κάθε φορά που θα συναντάω μια ε92 στον δρόμο, θα σκέφτομαι έστω για λίγο, ότι θα την είχα στο γκαράζ μου.

Προτιμώ τα ΤΚ + ΦΠ να τα κάνω μπετζίνες για βόλτες.


Πάρε 118i που έχει λίγο περισσότερη δύναμη από την 116i.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351126 Βασικά καλύτερα να πάρει 114 και να βάλει πρόγραμμα. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#351265 H μόνη περίπτωση να έχεις πρόβλημα είναι να έχει δεσμευθεί το αυτοκίνητο. Πολύ πολύ μακρινή περίπτωση, αν διάλεξες τέτοιο αμάξι παίξε τζόκερ. Το θέμα είναι ότι αυτό φαίνεται μόνο την ώρα της μεταβίβασης στη διεύθυνση συγκοινωνιών.
Αν δε χρωστάει τέλη κυκλοφορίας χρειάζεται βεβαίωση τελών κυκλοφορίας για μεταβίβαση.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351300 Aν έχει βεβαίωση για τα τέλη, κτέο, άδεια και ταυτότητες και δεν έχει παρακράτηση στην άδεια, λογικά θα μπορεί να δοθεί. Δες έστειλες λινκ. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By fot
#351321
xenos έγραψε:Aν έχει βεβαίωση για τα τέλη, κτέο, άδεια και ταυτότητες και δεν έχει παρακράτηση στην άδεια, λογικά θα μπορεί να δοθεί. Δες έστειλες λινκ. :innocent:

Τι εννοεις με το δες.... ? Μηπως δεν?
Θα στειλω λινκ απο το pc αργοτερα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351354
fot έγραψε:
xenos έγραψε:Aν έχει βεβαίωση για τα τέλη, κτέο, άδεια και ταυτότητες και δεν έχει παρακράτηση στην άδεια, λογικά θα μπορεί να δοθεί. Δες έστειλες λινκ. :innocent:

Τι εννοεις με το δες.... ? Μηπως δεν?
Θα στειλω λινκ απο το pc αργοτερα


"Δεν" εννοούσα. :oops:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#353659 fot, φρέσκο...παλιού συμφορουμίτη, άρρωστου BMWδάκια, εξαιρετικά προσεγμένο και συντηρημένο:

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/9313946/

Αξίζει να το δεις. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#353664 Έxει ξαναμπεί. :hmmm:

fot ψήσε με, πόσα δίνεις; :hmmm: :lol: