Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By GTS
#371206
Deleted User 1 έγραψε:Define νορμάλ τιμή. Το νέο Countryman πάντως έχει μια χαρά χώρους για μια μικρή οικογένεια. Καμία σχέση με το προηγούμενο καθώς είναι και αρκετά μεγαλύτερο. Πήγα και το είδα.


To πατωμα της Χ1 είναι? Τιμες? Αν είναι παρομοιο με Χ1 από 30κ και πανω.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#371234
Anonymous Founder έγραψε:Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εγώ δεν χάνω την ελπίδα μου! :s_biggrin
Κάτι τέτοιο πχ:
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/9437863/
https://www.car.gr/9438330-bmw-523

Ευτυχώς δεν υπάρχει βιασύνη, μιας και η :inlove: είναι μικρή ακόμη.
Ας λέτε εσείς, ξέρετε πως σας αγαπάω! :s_empathy


Ελπίζω όχι κάτι τέτοιο. :help:
Το 1ο είναι δίλιτρο 170άρι (οριακό για αυτό το αμάξωμα - εσύ έχεις το ίδιο μοτέρ στον Άσσο!!!) και το 2ο είναι μετατροπή σε αέριο!!! :omg:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#371240 Καλά, ενδεικτικά τα έβαλα. Εξάλλου, είναι λίγο τεράστιο το Ε60, για κάτι στο μέγεθος της σειράς 3 θα κοιτούσα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#371264
Scotch έγραψε:Εδώ καλύτερα :s_yes


:inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#371303
GTS έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Define νορμάλ τιμή. Το νέο Countryman πάντως έχει μια χαρά χώρους για μια μικρή οικογένεια. Καμία σχέση με το προηγούμενο καθώς είναι και αρκετά μεγαλύτερο. Πήγα και το είδα.


To πατωμα της Χ1 είναι? Τιμες? Αν είναι παρομοιο με Χ1 από 30κ και πανω.

Δεν έψαξα πολλά τεχνικά. Ενδιαφέρεται μία φίλη να αλλάξει το Cooper της και πήγα για παρέα να δούμε. Πολύ ωραίο είναι πάντως. Το 2κίνητο diesel φτάνει άνετα 32-33Κ με πακέτο wired και chilli.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#371455
Anonymous Founder έγραψε:Επειδή έσπαγα το κεφάλι μου πριν μερικές μέρες. Υπάρχει οικογενειακό με τα παρακάτω χαρακτηριστικά;
-Κίνηση πίσω ή στους τέσσερις τροχούς
-4 ή 5 πόρτες
-Τουλάχιστον 200 ίπποι ή έστω εκεί κοντά.
-Αυτόματο κιβώτιο, χωρίς συμπλέκτες (άρα με μετατροπέα ροπής ή CVT).
-Λιγότερα από 2000 κ.εκ.
-Νορμάλ τιμή.

Νομίζω πως ΔΕΝ υπάρχει. Μόνον το Mini Countryman μπορώ να σκεφτώ, που δεν το λες οικογενειακό αφού δεν έχει χώρους.



Είναι σαν να ψάχνεις γυναίκα με τα εξής χαρακτηριστικά:
-όμορφη
-σωματάρα-κωλαρα-βυζάρες
-έξυπνη
-ταπεινή
-με λεφτά
-25 ετών παρθένα
-δυναμίτης στο σεξ

ΟΛΑ μαζί, δε γίνεται.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#371463 Η μόνη επιλογή είναι η BMW σειρά 3 με τον 1.6Τ που με πρόγραμμα θα φτάσει τα 200 άλογα σχεδόν. Μεταχειρισμένη εννοείται που και πάλι θα κοστίζει τουλάχιστον 25Κ.
Η σειρά 1 πριν το LCI δεν μου αρέσει.
Αλλιώς, μια 325i για να συνεχίσεις να πληρώνεις ένα σκασμό τέλη, αλλά θα την πάρεις κοψοχρονιά.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#371467 Δεν έβγαλε προβλήματα ο 1.6Τ σε BMW και Peugeot?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#371478
Anonymous Founder έγραψε:Καλά, ενδεικτικά τα έβαλα. Εξάλλου, είναι λίγο τεράστιο το Ε60, για κάτι στο μέγεθος της σειράς 3 θα κοιτούσα.


ΕΒΟ Χ ss/t.
παρτο τωρα,γιατι μολις παντρευτείς θα πας σε οκταβια στεισο με διζελοκινηρα(για την καραμουζα που θα πεσει εδώ μεσα την φανταζεσαι να υποθεσω)
Αρπαξε την ευκαιρια οσο είναι νωρις. :rtfm:

Ολινς+remap ecu+ remap ss/t +εξατμιση κομπλε με downpipe+carbotech xp8 όταν λιωσουν αυτά που εχει και εισαι κομπλαν.
370χορσα και περιπου 45-47 κιλα βγαινουν.
Στο δρομο για Γιάννενα θα εχεις μονιμως συχνοουρια.
4πορτες,πορτμπαγκαζ,σενταν=σοβαρος γαμπρος
Τζαπανιλα=τελος προβλήματα με ηλεχτρικα καργιολια,καμμενη λαμπα στοπ προβλεπεται μετα τα πρωτα 15 ετη.
ο πεθερος θα σε δει με άλλο ματι.

Ακουσε με και δεν θα χασεις.
Από συντηρηση είναι φθηνα,και εσυ που αγοράζεις από εξωτερικο και ψάχνεσαι είναι τζαμπα.
Βολτα με τετοιο,ακριβως οπως σου περιεγραψα οποτε θελεις,για να σου φυγουν οι αμφιβολιες με Γερμανικα/πισωκινητα κλπ ''κλισεδακια''
είναι ιδιο με αυτό μεχρι και στο χρωμα από τις ζαντες(advan rs)
Εικόνα

catback αυτό amuse titanium
Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#371486 Πολύ άσχημο ρε συ όμως :vava: (σόρρυ nass)
HF, 9άρι :s_airkiss και ας είσαι στο ανακάτεμα σούπας. Βέβαια έτσι όπως οδηγάς, με ένα ρεζερβουάρ θα σου βγάζει 250 χιλιόμετρα. :s_shout