Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου

middle age crisis

18
31%
18
31%
2
3%
2
3%
9
16%
9
16%
Άβαταρ μέλους
By drdino
#387506
JBT έγραψε:
Εικόνα



:innocent:

Custard test required
Άβαταρ μέλους
By JBT
#387516 Ρε σεις νομίζετε ότι εάν το είχα πάρει να ήμουν τώρα εδώ για να έγραφα;;; το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν να πάω ένα ταξιδάκι, π.χ. Μέχρις στις εσχατιές της Νορβηγίας που τόσο με αρέσουν :inlove: :inlove: κι απ εκεί ευκολακι μέχρι Βλαδιβοστόκ :metalo: Χοντα είναι άλλωστε, τι να κωλωσει :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#387522
JBT έγραψε:Ρε σεις νομίζετε ότι εάν το είχα πάρει να ήμουν τώρα εδώ για να έγραφα;;; το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν να πάω ένα ταξιδάκι, π.χ. Μέχρις στις εσχατιές της Νορβηγίας που τόσο με αρέσουν :inlove: :inlove: κι απ εκεί ευκολακι μέχρι Βλαδιβοστόκ :metalo: Χοντα είναι άλλωστε, τι να κωλωσει :shifty:

Στο ευχομαι απο καρδιας να το κανεις το ονειρο πραξη! :yahoo:

Ενα μονο προβλημα βλεπω στην αγορα του. Θα βαζεις τα αντρακια ενα ενα μεσα για βολτα! :lol:
Το οποιο βεβαια σημαινει 2 συνεχομενες βολτες για εσενα! :superman: :lol:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#387529
Νίκος Παππάς έγραψε:
JBT έγραψε:Ρε σεις νομίζετε ότι εάν το είχα πάρει να ήμουν τώρα εδώ για να έγραφα;;; το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν να πάω ένα ταξιδάκι, π.χ. Μέχρις στις εσχατιές της Νορβηγίας που τόσο με αρέσουν :inlove: :inlove: κι απ εκεί ευκολακι μέχρι Βλαδιβοστόκ :metalo: Χοντα είναι άλλωστε, τι να κωλωσει :shifty:

Στο ευχομαι απο καρδιας να το κανεις το ονειρο πραξη! :yahoo:

Ενα μονο προβλημα βλεπω στην αγορα του. Θα βαζεις τα αντρακια ενα ενα μεσα για βολτα! :lol:
Το οποιο βεβαια σημαινει 2 συνεχομενες βολτες για εσενα! :superman: :lol:


ευχαριστώ :inlove: :inlove:

λες να πάνε τόσο καλά οι δουλειές και να αρχίσω να ψάχνω μια F1;; :hmmm: :hmmm:

με έβαλες σε σκέψεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#387536
JBT έγραψε:Ρε σεις νομίζετε ότι εάν το είχα πάρει να ήμουν τώρα εδώ για να έγραφα;;;


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#387537 JBT άντε με το καλό...
Και σου πληρώνω τα μεταφορικά μέχρι Βόλο για να το οδηγήσω...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#387610
markvag έγραψε:@JBT: Μην μου πεις;;; :yahoo: Μπαίνω στην μπεμπέκα και έρχομαι να το χαζέψω! :inlove:


Σοβαρά τώρα, ακόμα δεν έχει γίνει auto-banning trigger αυτό; :protest:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#387628
funkyreverend έγραψε:
markvag έγραψε:@JBT: Μην μου πεις;;; :yahoo: Μπαίνω στην μπεμπέκα και έρχομαι να το χαζέψω! :inlove:


Σοβαρά τώρα, ακόμα δεν έχει γίνει auto-banning trigger αυτό; :protest:


Έχω καλό βύσμα... :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#400626 Εικόνα

ΝΠ αποθήκευσε το ποστάκι αυτό :innocent: :iconcool: