Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#302004 ετσι.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#302091
rocsta έγραψε:"Βελούδινο πάτημα" το Α1; Θα πέσει το clio3 να μας πλακώσει!!!!!


Έλα ντε... Πάντως ., αυτό που οδήγησα εγώ ήταν καινούριο με κάπου 5Κ χλμ... :iconcool:

Και όντως, είχε βελούδινο πάτημα... Αν με το βελούδινο εννοείς σαν να σε χτυπάει στο κεφάλι μία παλέτα τούβλα που πέφτει από τα 30 μέτρα... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#302095 Σε πάτημα δεν είδα καμία διαφορά στο Α1 και στο polo.

Στην ηχομόνωση ίσως.


Sent from a mobile device
Άβαταρ μέλους
By fot
#302169 Μήπως... λέω μήπως... είστε λίγο υπερβολικοί; :lol:
Ίσως A1, Polo να μην είναι τα καλύτερα σουπερμίνι, αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση "κακά" αυτοκίνητα.
Overpriced το A1, το δέχομαι. Αρκετά μουντό εσωτερικό στις πολύ βασικές εκδόσεις.. και αυτό!
Μου φαίνεται δεν έχετε μπει σε κορεάτικα πχ Picanto να νιώσετε χτύπημα!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#302272
Nikos! έγραψε:Σε πάτημα δεν είδα καμία διαφορά στο Α1 και στο polo.

εχουν αισθητη διαφορα,με καλυτερο το πολο.Για πετρελαιοκινητες εκδοσεις μιλαω.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#302432
fot έγραψε:Μήπως... λέω μήπως... είστε λίγο υπερβολικοί; :lol:


Καθόλου, η πρώτη και μοναδική μέχρι στιγμής φορά που αναρρωτήθηκα αν το αμάξι είχε αμορτισέρ γεμάτα με τσιμέντο αντί για υγρό... :lol: :lol:

Και ήμουν συνηθισμένος από το 206 XS που δεν θα έλεγα ότι είχε και ότι πιο άνετο υπάρχει σε ανάρτηση... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#302438
drdino έγραψε:Τι έχει η ανάρτηση του πολο;

^Ξανά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#302455
drdino έγραψε:
drdino έγραψε:Τι έχει η ανάρτηση του πολο;

^Ξανά


Ρώτα τον ποπολάρο να σου πει... :lol:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#459313 Ψάχνω σουπερ μινι για συγγενικό πρόσωπο.
Καινούριο αυτόματο, μικρό με καλή εργονομία και να φτάνει το πολύ μέχρι τη Λαμία.
Καθημερινή είσοδος και παρκάρισμα στο κέντρο (περιοχή Ασκληπιού), οπότε το μέγεθος μετράει.
Είδαμε τα τρίδυμα γαλλοιαπωνικά (peugeot/citroen/toyota), τα τρίδυμα Ευρωπαϊκά (Up, Citigo, Miii) καθώς και το νέο ΚΑ+.
Να μην ξεπερνάει τα 11 άντε 12 χιλιάδες ευρώ. Τα ευρωπαϊκά μου φάνηκαν πιο ευρύχωρα μέσα και λίγο περισσότερο ποιοτικά από την άλλη συμπραξία. Κλείνει προς το ΚΑ+. Τι λέτε; έχει νόημα να δει κάτι άλλο;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#459314 Ναι, να μην αγοασει την μπουρδα που λεγεται Ka+

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#459317 To KA+ φτιάχνεται στην Ινδία και τα μοτέρ του είναι ψόφια. Βέβαια, και τα υπόλοιπα που κοιτάει, δεν είναι και πολύ καλύτερα, αλλά εντάξει...
Δεν παίζουν χρήματα για κάτι άλλο; :oops:
Αν δεν φτάνουν τα λεφτά, ας δει μήπως και κάτι από Κορέα μεριά...
Άβαταρ μέλους
By citastak
#459324 Thanks Anonymous Founder. Το skoda citigo γιατί το απορρίπτουμε λες; Δεν καταλαβαίνει από οδηγική απόλαυση και αίσθηση κτλ. Απλός χρήστης με έμφαση στην οικονομία και αξιοπιστία. Αν μπορούσε να μην άλλαζε ούτε λάδια, θα το έκανε με μεγάλη χαρά.
Οι προτεραιότητες είναι να χωράει παρκάρει στο κέντρο και να κάνει 5 μικρές εξορμήσεις (Λαμία) τον χρόνο.