Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By elteo
#315281
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

via fb


προσωπικά δεν μου αρέσει το συγκεκριμένο οπτικά.

μπλιαχ θα έλεγα, υπάρχουν πολύ ομορφότερα σουβλάκια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#315284 Για αυτό το έβαλε ελτέο.
Ούτε και μένα μου αρέσει σε αυτές τις φωτογραφίες και αναρωτιέμαι αν φταίει ο συνδυασμός ζάντας-χρώματος ή όντως δεν είναι τόσο ωραίο τελικά και κακώς το έχουμε κάνει ιερό τοτέμ των mid-SUVs.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#315286 Πάντως και live που το έβλεπα έξω δε μου έκανε αίσθηση. Αδιάφορο θα το χαρακτήριζα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#315298
dimik έγραψε:Τι έχει το Ford δηλαδής; Δεν είναι αρκετά premium ή δεν είναι αρκετά τίμιο® ; :lol:


Μια χαρά αμαξάκι πρέπει να είναι, αλλά για να ζητάς τέτοια ποσά πρέπει να έχεις και το κατάλληλο σήμα... :rtfm: Προσωπικά, δεν μ' ενδιαφέρει το σήμα, αλλά έτσι δουλεύει η αγορά....
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#315428
famas έγραψε:Ψάχνουμε γιατί κοστίζει τόσο....


Βασίλη δεν νομίζω πως έχει νόημα να ψάξει κάποιος γιατί κόστιζε τόσο το Murano ή το Touareg, γιατί κοστίζει τόσο το Edge ή το Grand SantaFe ή θα κοστίζει τόσο το CX9. Πέρα από το ψευτοQ7Cayenne Touareg τα υπόλοιπα ήταν, είναι ή θα είναι για 5, 10 αντε 15 ευρωπαίους που δεν θα θελήσουν την premium τριάδα...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#329491
REALZEUS έγραψε:Μια χαρά τα λέει ο Nass. Ντιντήδες όλοι με τα αυτόματα τασάκια και τα πέτσινα τηλέφωνα... :svivhaha:

Τούτου λεχθέντος, είναι γνωστό τοις πάσι ότι οι premium κατασκευαστές βγάζουν κι από την μύγα ξύγκι. Αν όμως προσφέρουν ένα συνολικά καλύτερο αυτοκίνητο από τον ανταγωνισμό αξίζει το κόστος. Το θέμα είναι τι θέλει ο καθένας από ένα αυτοκίνητο.

Προσωπικά πάντως σε αυτά τα λεφτά θα είχα μάτια μόνο για Group JLR. Αν θες πιο σπορ πας σε F Pace, αν θες πιο εκδρομικό πας σε Disco Sport. Και λες στους Γερμανούς "Brexit my bitches!!!". :lol:

ΥΓ: Η Macan πόσο πάει; :hmmm:

αν κανεις μια βολτα στην Αγγλια να δεις ποσα αμαξια δεν παιρνανε το τελικο σταδιο επιθεωρησης στο εργοστασιο της LR και γυριζουν στην γραμμη,θα παθαινες σοκ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#329503 Πόσα; Και απο πού προερχεται αυτη η πληροφορια;

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#329544 Ωραία, έχουν καλό quality control λοιπόν. Αν και ο mirage έχει θέσει πολύ σωστές ερωτήσεις... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#329561 Βασικα αυτο που λεει ο pik. ειναι το ανάποδο. Κακο quality control. Καθε rework σημαινει χρονο και χρημα και κακη παρακολουθηση της γραμμης παραγωγης.

< >