Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Alfie86
#213566
Dimsabas έγραψε:Καλώς τον, σε θυμήθηκα. Μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις για το αν θα ξενερώσεις, σκεπτόμενος ανάποδα. Όταν έφυγες από το Miata και πήγες στο γρήγορο μπροστοκίνητο, κάποια πράγματα σε έφτιαξαν και κάποια σε χάλασαν. Τώρα, για να σκέφτεσαι την αντίστροφη πορεία, μάλλον κάποια πράγματα σου λείπουν. Μόνο εσύ ξέρεις την απάντηση.
Πάντως νομίζω ότι το μικρό θα σου φανεί αργό. Όντως τα 8άρια δε βγάζουν τα άλογά τους. 160/170 το μικρό και 200/210-το μεγάλο. Πήγαινε για το μεγάλο.

Ναι γι αυτό λέω απλα μεχρι στιγμής δεν κανει κανεις ανταλλαγή και ειναι λίγο δέλεαρ το ότι αυτός που ενδιαφέρθηκε με το challenge ειναι σχεδόν καινούργιο!!!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#213578 Κάνε το μια βόλτα και θα σου λυθούν οι απορίες. Ζητά από αυτόν που σου προτείνει ανταλλαγή. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#213592 Κοίτα, το μικρό έχει κάποια προτερήματα. Καίει λιγότερο από το μεγάλο κι αφού ήδη θα σου κακοφανεί η κατανάλωση, ας σου κακοφανεί λιγότερο. Από την άλλη, το γκάζι του μεγάλου είναι γλυκό.
Άβαταρ μέλους
By Alfie86
#213595
Dimsabas έγραψε:Κοίτα, το μικρό έχει κάποια προτερήματα. Καίει λιγότερο από το μεγάλο κι αφού ήδη θα σου κακοφανεί η κατανάλωση, ας σου κακοφανεί λιγότερο. Από την άλλη, το γκάζι του μεγάλου είναι γλυκό.

Αυτό λέω ότι ειναι γλυκό και αν πάρω το μικρο θα με καίει ότι υπάρχει και το άλλο το πιο δυνατό χαχα!!
Άβαταρ μέλους
By Alfie86
#213598
elteo έγραψε:Κάνε το μια βόλτα και θα σου λυθούν οι απορίες. Ζητά από αυτόν που σου προτείνει ανταλλαγή. :s_thumbsup

Αυτό θα κάνω εννοείται!Μιας και εχω οδηγήσει Cosmo θέλω και ένα challenge για να εντοπίσω τις διάφορες!