Αγγελίες για όλα όσα δεν ανήκουν στις παραπάνω κατηγορίες
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#279530 Η αγγελια ειναι απο φίλο:


Πωλούνται ηχεία Audio Spectrum Aeolos σε άψογη κατάσταση!

Είναι αυτά με το ξύλο καρυδιάς στο πλάϊ και όχι με ιρόκο. Σε προσωπική συζήτηση με το κ. Πετρόπουλο θεωρεί αυτά με την καρυδιά καλύτερα, έστω και ελάχιστα, από αυτά που είχαν βγει με ιρόκο.

Δίνονται μαζί με βάσεις Exelixis, αυτές με τα τέσσερα πόδια, ειδικά φτιαγμένες από την Exelixis για τον Aeolo. Επίσης δίνονται και δώρο δύο ζευγάρια καλώδια ηχείων Van den Hul "The Wind" MKII τερματισμένα με τις καλές μπανάνες της WBT (για διπλοκαλωδίωση).

Τα ηχεία είναι σαν καινούργια, το ίδιο και οι βάσεις τους. Δεν έχουν ούτε γρατσουνιά και φυσικά αποδίδουν εκπληκτικά! Υπάρχουν ακόμα και οι κούτες τους.
Για την απόδοση τους πιστεύω οτι δεν χρειάζεται να γράψω κάτι, άλλωστε ήταν και τα ηχεία αναφοράς του Θ.Μωραϊτη μέχρι πρότινος αλλά και για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα και του Παναγόπουλου.

Τιμή για το πακέτο : 1.550 €

ΥΓ. Δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές.

Email - paidimalama@gmail.com - Χρήστος.


Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By paidimalama
#286412 Καλημέρα Γιώργο,

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου για τα ηχεία μου.
Η τιμή των ηχείων όπως πιθανόν να έχεις ήδη καταλάβει είναι από μόνη της SUPER !
Τις βάσεις και τα καλώδια, πρακτικά, τα δίνω δώρο σε όποιον πάρει τα ηχεία.

Θα μπορούσες εάν πιστεύεις ότι έχεις καλύτερες βάσεις για τους Αίολους (μάλλον δύσκολο) ή καλύτερα καλώδια ηχείων (πιο πιθανόν) να τα πάρεις εσύ και να τα πουλήσεις σε ότι τιμές θες ξεχωριστά. Σε αυτήν την περίπτωση εγώ θα σου κάνω και πάλι καλύτερη τιμή για όλο το πακέτο . . . . 1,450 € !!!

Εάν πάλι θέλεις τελικά μόνο τους Αίολους τότε η καλύτερη τιμή που μπορώ να σου κάνω είναι . . . . 1,350 € !!!


Και οι δύο περιπτώσεις είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ για σένα !


Περιμένω νέα σου


Χρήστος


ΥΓ.
Εάν θέλεις να μιλήσουμε και τηλεφωνικά πάρε με στο 6972923531.
Εάν είμαι στην δουλειά δεν θα μπορώ να το σηκώσω αλλά θα σε πάρω εγώ πίσω.

ΥΓ. 2
Το mail σου δεν δουλεύει !