Αγγελίες για όλα τα κατασκευάσματα του πυριτίου και των ολοκληρωμένων
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#438779 Samsung Galaxy Note 8 DS, μαύρο, δίκαρτο, αγορασμένο πριν λίγο από το ΠΛΑΙΣΙΟ (link). ΔΕΝ έχει ανοιχτεί ακόμη.

Εικόνα

Τιμή 790
Άβαταρ μέλους
By xenos
#438796 Γιατί; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#438797 Για λόγους που δεν έχουν να κάνουν με το τηλέφωνο (ακόμη δεν το έχω ανοίξει και μάλλον δεν θα το κάνω για 2-3 μέρες ακόμη ... για να μη χάσω το doa)
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#438978 Ακολουθεί ρατσιστική διαφήμιση:

Η τιμή ισχύει κατά προτεραιότητα για τα παλιά και γνωστά μέλη του φόρουμ. Προτιμητέα συναλλαγή χέρι με χέρι.

(η αγγελία θα ισχύσει για λίγες ώρες ακόμη)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#438987 Σε αγγελια στο myphone ή στο insomnia με 100 ευρω κατω εχει φυγει σε 10 λεπτα να ξερεις.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#438991 Στο myphone έφυγε προχθές ένα με 870 και χθες ένα 800.
100 κάτω μάλλον είναι πολλά.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#438993 Με κλειστο κουτι οπως το δικο σου; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#438995 Αν δεν κάνω λάθος ήταν ανοιγμένα αυτά που έφυγαν (αλλά αυτό θεωρώ είναι υπέρ μου... αλλιώς να το ανοίξω κι εγώ :lol: )
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#439100 Ποια είναι η πιο ασφαλής μέθοδος να το στείλω σε κάποιον στη Θεσσαλονίκη;
Ασφαλής και για τη συσκευή και για το ότι θα πάρω τα χρήματα. Υπάρχει περίπτωση να κάνει πίσω ο αγοραστής και να μου επιστραφεί το πακέτο (και να πληρώσω κερατιάτικα τα μεταφορικά);

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#439113 Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό αλλιώς η αμέσως χειρότερη η αντικαταβολή με χρέωση παραλήπτη (κούριερ)

< Pixel C
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#439137 Σε αντίστοιχη περίπτωση ζήτησα κατάθεση τα έξοδα μεταφοράς, για την περίπτωση που δεν πάει να παραλάβει, και τα υπόλοιπα αντικαταβολή.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#439153 Του είχα προτείνει αυτό που γράφει ο elteo (χρέωση παραλήπτη), μιας και δεν ήθελε να καταθέσει τα χρήματα πριν στείλω το πακέτο (και με το δίκιο του).
Γιατί λες να τα βάλει σε λογαριασμό όμως; Υπάρχει περίπτωση να τα στείλω με δική του χρέωση, να μην πάει να παραλάβει και μετά να τα ζητάει από εμένα το courier;

< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#439158 Αν δεν πάρουν τα λεφτά τους από αυτόν προφανώς θα τα ζητήσουν από εσένα που το έστειλες.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#439165
Scotch έγραψε:Ποια είναι η πιο ασφαλής μέθοδος να το στείλω σε κάποιον στη Θεσσαλονίκη;
Ασφαλής και για τη συσκευή και για το ότι θα πάρω τα χρήματα. Υπάρχει περίπτωση να κάνει πίσω ο αγοραστής και να μου επιστραφεί το πακέτο (και να πληρώσω κερατιάτικα τα μεταφορικά);

< >
Έστειλα το Ζ5Ρ.

Η καλύτερη μέθοδος είναι αντικαταβολή.

Πας στηv acs, τους ζητάς αντικαταβολή, δίνεις τραπεζικό λογαριασμό δίνεις και το τηλέφωνο και σε μια βδομάδα τελείωσες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#439673 Thnx guys.
Θα προτιμηθεί συνάντηση στην Αθήνα. Διαφορετικά, έχω 3 στη Θεσσαλονίκη που περιμένουν...