Αγγελίες για κάθε είδους ανταλλακτικό ή αξεσουάρ
Άβαταρ μέλους
By Katerina Stardrowned
#418613 GUYS HELP!!

Μας έσπασαν το αμάξι και προσπαθώ να βρω το φινιστρίνι του συνοδηγού.
Πήγαμε στην Carglass, μας είπαν να το πάμε τη Δευτέρα, και μετά λάβαμε ενημέρωση ότι είναι λέει "ΑΔΥΝΑΤΟ" να βρεθεί αυτό το τζάμι. Μόνη μας λύση η αντιπροσωπεία (= θα μας βγει ο κούκος αηδόνι).

Yπάρχουν SEAT-άκηδες εδώ που μπορούν να βοηθήσουν a woman in need??
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#418617
Katerina Stardrowned έγραψε:GUYS HELP!!

Μας έσπασαν το αμάξι και προσπαθώ να βρω το φινιστρίνι του συνοδηγού.
Πήγαμε στην Carglass, μας είπαν να το πάμε τη Δευτέρα, και μετά λάβαμε ενημέρωση ότι είναι λέει "ΑΔΥΝΑΤΟ" να βρεθεί αυτό το τζάμι. Μόνη μας λύση η αντιπροσωπεία (= θα μας βγει ο κούκος αηδόνι).

Yπάρχουν SEAT-άκηδες εδώ που μπορούν να βοηθήσουν a woman in need??


Ρώτησε εδώ στον Νικήτα, αν δεν μπορεί αυτός είναι δύσκολα τα πράγματα, όμως υπάρχουν και οι άλλοι στη σελίδα εκτός την carglass, ρίξε μερικά τηλέφωνα και ποτέ δεν ξέρεις.

https://www.google.gr/search?q=%CE%9A%C ... &gfe_rd=cr

Καλή επιτυχία.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#418622 Έχετε ασφάλεια για θραύση κρυστάλλων ή όχι? Γιατί αν έχετε , λογικά δεν είναι θέμα της carglass να βρει το τζάμι?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#418652 Αν υπάρχει ασφάλεια κρυστάλλων, θα το καλύψει ακόμη κι αν τελικά το τζάμι εκεί από την αντιπροσωπεία. Η Carglass μπορεί να το τοποθετήσει επίσης μέσω της ασφάλειας. Εγώ έχω αλλάξει παρμπρίζ έτσι στην Carglass με ανταλλακτικό από την αντιπροσωπεία και όχι της Carglass.
Επίσης, πιθανόν η ζημιά να καλύπτεται από την ασφάλεια αν υπάρχει μερική κλοπή.
Άβαταρ μέλους
By Katerina Stardrowned
#419022 Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Το όχημα ήταν ανασφάλιστο μιας και ήλθαμε πρόσφατα από το εξωτερικό (ήταν σε γκαράζ πολυκατοικίας 2 χρόνια).

Περιμένω απάντηση από Νικήτα και ψάχνω και αλλού!
Για να δούμε, μου δώσατε θάρρος!!! :) :) :)
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#419159 Μπορείς να μπεις και στη σελίδα του ελληνικού VAG group στο facebook (λογικά θα υπάρχει και ibiza group) και να κάνεις και εκεί μια ανάρτηση. Ψάξε και στο car.gr αλλά εκεί κατά βάση ανεβάζουν αγγελίες επαγγελματίες του χώρου και βαράνε στο ψαχνό σε όποιον δε γνωρίζει καλά το αντικείμενο.