Αγγελίες για πώληση/ζήτηση κάθε είδους οχήματος, από πατίνι, μέχρι ελικόπτερο
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#860486 Μετά από πολλή σκέψη, μπήκε αγγελία η 116i μου, την περιγραφή δε χρειάζεται να τη διαβάσετε αν έχετε παρακολουθήσει το σχετικό θέμα, λίγο πολύ έχω γράψει τα πάντα :lol: και τα κακά στην αρχή και τα καλά μετέπειτα.

Το αυτοκίνητο πληρώθηκε και αγαπήθηκε πολύ από τη μέρα που πέρασε στα χέρια μου και είναι πλέον σε μία κατάσταση που λειτουργεί καλύτερα από ποτέ.

Περισσότερες λεπτομέριες θα δείτε στην αγγελία, εννοείται αν τυχόν υπάρξει ενδιαφέρον από το forum η τιμή είναι αρκετά συζητήσιμη :inlove:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#860576 :(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#860578 Με τι θες να το αλλάξεις;
Υπάρχει τοπικό;
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#860580 99% Countryman F60
Σκοπός απλά να πάρω κάτι με λιγότερα χιλιόμετρα ώστε να πειραματιστώ με πρόγραμμα και λίγο πιο νέα πλατφόρμα, την 1 τώρα τη λυπάμαι να τη βάλω σε τέτοιες διαδικασίες, συν ότι μεγαλώνοντας με περιορίζει το 2πορτο του πράγματος
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#860581 Τον άντρα της επαρχίας μόνο αν τον γουστάρεις σαν σχήμα.
Δεν πιστεύω να έχεις προσδοκίες """off road""".
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#860583 Όχι βέβαια, τίποτα τέτοιο, μία εύπεπτη μετάβαση σε κάτι πιο άνετο/ξεκούραστο ψάχνω σ' αυτή τη φάση, ένα πρόγραμμα να πάει 170-180 αλογάκια (αν δε βρω αξιοπρεπές PHEV SE στο budget μου).
Είναι μία πλατφόρμα τα BMW που την έχω μάθει και γενικά με βολεύει, μου αρέσει το αυτόματό κιβώτιο τους, η εργονομία τους, οπότε είμαι οκ με κάτι τέτοιο για την ώρα και στο μέλλον βλέπουμε.

Για offroad θα ασχοληθώ μόνο αν βρεθεί από γνωστό κανένα Grand Vitara σε νορμαλ κατάσταση, γιατί λίγο που ασχολήθηκα ήρθα αντιμέτωπος με τρομακτικά θεάματα :lol: :lipsealed:

Edit : Sorry Admin, θα ανοιχτει τόπικ στην πρωτη ευκαιρια