Αγγελίες για πώληση/ζήτηση κάθε είδους οχήματος, από πατίνι, μέχρι ελικόπτερο
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725326 Το Υ έρχεται :) , το RX φεύγει :s_sad

- 8/2007
- Ελληνικό
- 120.000 km
- Ατρακάριστο
- Πλήρες ιστορικό συντήρησης στην επίσημη αντιπροσωπεία
- Τελευταίο service 7/2021
- Πολύ προσεγμένο (σε χρήση και συντήρηση)
- Πληρωμένα τέλη για το 2021
- ΚΤΕΟ μέχρι 7/2023
- Φυλάσσεται σε γκαράζ
- Μη καπνιστής
- Αρχείο καταναλώσεων στο spritmonitor: κωδικός οχήματος 736706
- Δεκτός τεχνικός έλεγχος σε οποιοδήποτε συνεργείο στην Αθήνα (ή spotmechanic)

Πρόσθετος εξοπλισμός:
- Αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω (εσωτερική ταινία)
- Κοτσαδόρος (αποσπώμενος)
- High Definition Dashcam μπρος-πίσω

Τέλη κυκλοφορίας: 690 €
Τεκμήριο: 10.700 €
Χωρίς φόρο πολυτελείας


Τιμή 13.700

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα ΕικόναΕικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από Scotch και 12 Σεπ 2021, 13:11, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#725328 Βοηθάει σε τέτοια οχήματα να αναφέρεις κόστος τελών κυκλοφορίας και τεκμήριο. Καλοπούλητο και καλώς να δεχτείς το νέο!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725330
Anonymous Founder έγραψε:Βοηθάει σε τέτοια οχήματα να αναφέρεις κόστος τελών κυκλοφορίας και τεκμήριο. Καλοπούλητο και καλώς να δεχτείς το νέο!

Ευχαριστώ HF! Προστέθηκαν και αυτά. Φωτογραφίες προσεχώς.

Α, και για κάποιο λόγο η αγγελία μπήκε εκτός κατηγορίας "οχήματα" :oops:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725334 Ευχαριστώ Νίκο!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#728324 Δεν το σκέφτηκα, θα το βάλω. Ευχαριστώ :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Chris
#728339 +1, το ειχα αναφερει κι εγω οταν πουλουσα. Στο αντιστοιχο του car.gr επικοινωνουσαν μονο κατι αστειοι τυποι, στο marketplace ηταν εμφανης η αυξηση της σοβαροτητας των ενδιαφερομενων
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#729359 Και μερικές από το εσωτερικό.
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Η τιμή έχει κατέβει στα 11.300...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#729374 Scotch με το καλό να το πουλήσεις.

Είσαι ακριβώς τόσο ψείρας όπως εγώ :lol:

Βλέπω τις μπεζ πετσέτες ΙΚΕΑ (τις έχω και εγώ στα μπεζ καθίσματα κάτω γιατί βαρέθηκα να βγάζω το μπλέ χρώμα από τα δέρματα όταν ξεβάφουν τα τζιν), έχεις μαύρα προστατευτικά κάτω από τα καρεκλάκια, μαύρα προστατευτικά πίσω από τα καθίσματα για να μη λερώνουν τα παπούτσια από τα παιδιά :lol:

Δυστυχώς 1 στα 10 αυτοκίνητα είναι τόσο προσεγμένα σαν το δικό σου.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#729375 Το προβλημα δεν ειναι τα παπουτσια αλλα φαγητα/υγρα που μπορει να λερωσουν το αμαξι ειδικα με μικρα παιδια. Και αν πεσουν στα καθισματα και μοκετες δυσκολα καθαριζονται.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#729376
PeterPan έγραψε:Βλέπω τις μπεζ πετσέτες ΙΚΕΑ (τις έχω και εγώ στα μπεζ καθίσματα κάτω γιατί βαρέθηκα να βγάζω το μπλέ χρώμα από τα δέρματα όταν ξεβάφουν τα τζιν), έχεις μαύρα προστατευτικά κάτω από τα καρεκλάκια, μαύρα προστατευτικά πίσω από τα καθίσματα για να μη λερώνουν τα παπούτσια από τα παιδιά :lol: .


Δεν είχα ποτέ μπεζ εσωτερικό αλλά αν έχει τόση ταλαιπωρία γιατί να το διαλέξει κανείς σε καινούργιο αμάξι πχ;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#729379
PeterPan έγραψε:Scotch με το καλό να το πουλήσεις.
Είσαι ακριβώς τόσο ψείρας όπως εγώ :lol:
Βλέπω τις μπεζ πετσέτες ΙΚΕΑ (τις έχω και εγώ στα μπεζ καθίσματα κάτω γιατί βαρέθηκα να βγάζω το μπλέ χρώμα από τα δέρματα όταν ξεβάφουν τα τζιν), έχεις μαύρα προστατευτικά κάτω από τα καρεκλάκια, μαύρα προστατευτικά πίσω από τα καθίσματα για να μη λερώνουν τα παπούτσια από τα παιδιά :lol:
Δυστυχώς 1 στα 10 αυτοκίνητα είναι τόσο προσεγμένα σαν το δικό σου.

Ευχαριστώ Peter :s_roses
Μένει μόνο να βρεθεί αυτός που θα εκτιμήσει την "φροντίδα" μου.

Εννοείται πετσετούλα, στο χρώμα των καθισμάτων (ή όσο πιο κοντά σ' αυτό). Και εννοείται προστατευτικά για τα καρεκλάκια, τα οποία ταλαιπωρούν το κάθισμα και δεν βλέπονται μετά από χρόνια, όπως και προστατευτικά για τις πλάτες, σε όλα τα αυτοκίνητα. Με τα προστατευτικά αυτά, τα καθίσματα μετά είναι σαν καινούργια.
Στις φωτογραφίες φαίνεται η κατάσταση του αυτοκινήτου χωρίς βιολογικούς, κλπ. Μια σκούπα έβαλα πριν, που κάποιος θα έλεγε πως δεν χρειαζόταν.
Φαγητά απαγορεύονται δια ροπάλου, πλην κάποιου σνακ που δεν λερώνει, τώρα που μεγάλωσαν.
Τελευταία επεξεργασία από Scotch και 03 Οκτ 2021, 15:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#729380 Πολύ αξιόλογο αυτοκίνητο σε εξαιρετική κατάσταση και σωστή τιμή. Αν δεν ήταν τα ρημάδια τα τέλη, ίσως έκανα κίνηση (βάζοντας κι υγραέριο).

Καλοπούλητο!