Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#595305
KiloMeater έγραψε:Έλα ρε, μιλήστε, πείτε... Που ποτέ... :-)
Μετά δοκιμής όμως... Να είναι σκληρή


αυτη που δινει σε εμενα σκληρη ειναι :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595307
mirage έγραψε:Τον σταματά ο τελωνης στην Σερβία, τρελα γέλια.


50 ευρω ξεχασμενα μεσα στο διαβατηριο. :iconcool:

Κατσε να φτασουμε βεβαια ως εκει, θα χεστει πανω του ο τελωνακος μολις ο Κιλο δειξει την διαπιστευση για το κτηριο των Ηνωμενων Εθνων. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#595308
mirage έγραψε:Τον σταματά ο τελωνης στην Σερβία, τρελα γέλια.


δειχνει ταυτοτητα της δουλειας και βαραει προσοχες ο τελωνης :twisted:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595313 :roll:

Κιλο να ρωτησω κατι; Καλα τα τυρια και τα μελια και οι τραχαναδες, απο κρεας τι γινεται; Στανταρ θα εχεις καποιον γνωστο με κοτες /κουνελια στο χωριο. :iconcool:

Εχεις σκεφτει να μεταφερεις σε κανα κλουβακι; :hmmm: Σαν να το βλεπω μπροστα μου, καθε πρωι θα εχεις φρεσκο αυγο απο το κοτετσι στον κηπο, δεν φανταζεσαι τι γινεται στα μεγαλα ορνιθοτροφεια :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#595315 νταξ τωρα αυτα ειναι υπερβολες.Που θα βρισκει φηραματα,σπασμενα καλαμποκια,θακακαριζουν το πρωι οι κοτες,ασε που θα του στειλουν απο υγειονομικα,μεχρι αστυνομιες και σδοε οι Αυστριακοι ρουφιανογειτονες.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#595316 :(

Δεν το σκεφτηκα. :oops:
Θα ηταν φοβερη λυση παντως για να απαλλαγει απο τον βραχνα των αυγων του εμποριου. :s_yes
Καλα για τους γειτονους δεν το κουβεντιζω καν. Μολις δοκιμαζαν ομελετιτσα απο αυγο αλανιαρας σιγα μην ελεγαν τπτ. Καθε πρωι ολο το τετραγωνο κρεμασμενο στον φραχτη του θα ηταν. Δωσε και μενα μπαρμπα. :eat: :eat:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#595322 νταξ το φαγητο δεν ειναι προβλημα,ριχνει και 2 σακια σπασμενο καλαμποκι τωρα που δεν θα εχει και την μπαγκαζερια,συν τα αποφαγια απο το σπιτι μια χαρα θα την βγαλει.
Τα αλλα ειναι τα θεματα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#595323 Αυγά βιο παίρνω μόνο, είναι καλά.
Κρέατα, σφαγμενα, δεν παίρνω, είναι risky.

Ταυτότητες υπηρεσιακές κτλ τα έχω όλα μαζί, άμα χρειαστεί θα παίξουν.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595343 Καλά εξπρές του μεσονυκτίου προβλέπεται. Να έχεις πρόχειρα καφεδάκια για τα παιδιά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595349 Τράνζιτ ξετρανζιτ που να ξερει ο τελωνης τι θα κάνει τα 40 κιλά φέτα ο κιλο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#595350 Οταν λες transit?

G μου δεν ζηλεύω. Μια χαρά είμαι με τη φέτα Καλαβρύτων του Σκλαβενίτη