Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#86287 πολυ ωραια αφηγηση Παναγιωτη! :thumbsup: περιμενουμε την συνεχεια!
Άβαταρ μέλους
By fot
#86422 Με 2 φωτό, στο παλιό φόρουμ, ψήθηκα να κανονίσω roadtrip στο Hallstatt!
Με πολλές περισσότερες τώρα, φαντάσου ζημιά που κάνεις! :s_biggrin

Μπράβο σου! Περιμένουμε και συνέχεια!
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#86463
rx8_drifter έγραψε:
Εικόνα



Εκπληκτική όπως και το κείμενο. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#86730 Ρε Τρίφτη, όταν ένας άθρωπας λέει "πάω ταξίδι" πάει ταξίδι. Εσύ λες πάω ταξίδι και πας ταινία.
Ελπίζω το επόμενο μέρος να μην είναι σε 2 μήνες πάλι. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#86753 Mπράβο ξανά και ξανά, μου έφερες πίσω μνήμες από Ν.Ορλεάνη που την είχα επισκευθεί 3 φορές στη 10ετία του ΄70 όταν ήταν στα πολύ επάνω της, αποκορύφωμα το πάνω - κάτω στην Μισισσιπή να ψάχνεις με τα μάτια να βρείς την καλύβα του μπαρμπα - Θωμά και τα χνάρια του Χώκ Φίν επηρεασμένος από τα διηγήματα,
μεγάλη πίκρα η Κατρίνα και χαράς στο κουράγιο τους και στη θέληση τους να κρατάνε ζωντανή τις μνήμες και την ιστορία τους.

Μπράβο και πάλι για το οδοιπορικό με τις φωτό και το εμπνευσμένο κείμενο.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#86800 Ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια, άργησα λιγάκι αλλά έβαλα τα δυνατά μου :s_drinks

Πραγματικά, για μένα ήταν στα top 3 του ταξιδιού, από άποψη εικόνων και συναισθημάτων και σίγουρα θα ξαναπάω :s_smile
Αυτό που θέλω οπωσδήποτε να δώ την άλλη φορά (αυτή τη φορά το έχασα γιατί στο γυρισμό έφυγα άρον των άρον λόγω ειδοποίησης για τυφώνα :s_crazy ) είναι οι φυτείες:

Oak Alley Plantation
Εικόνα------>Εικόνα

και ίσως κανα σαφάρι σε βάλτους

@Chris εννοείται ότι φάγαμε :eat: :eat:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#88210 Ωραία πράγματα :inlove: Θα 'θελα να 'χα κάποιους μήνες άδεια να κάνω ένα road trip όλη την Αμερική :oops:

Μια απορία όμως. Η τουότα στην αρχή της αφήγησης πώς βρέθηκε εκεί; :lol: Νοικιάρικη ήταν;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#89860 Eίναι (ακόμα :omg: ) το αμάξι του κολητού

http://www.washingtonpost.com/blogs/won ... ?tid=sm_fb
A data genius computes the ultimate American road trip

Εικόνα

τί θα γίνει mjacob, κανα απλικέισο με το optimal start-up event crowling in SF θα βγάλεις? :protest:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#89889 Έχω αρχίσει το on-site crawling και μαζεύω data. Δως μου δυο βδομάδες :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#89890 Αυτο το πράγμα πάντως με το ωράριο τις καθημερινές είναι λίγο γτπ :thumbs down:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#90173 Για καθημερινές, αλλά απλυτη φάση, El Rio και knock out στην Mission, αν και αυτά κάποια στιγμή κλείνουν :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#90252 Ίσα ρε που θα κάνεις και προτάσεις ...
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#93723 Εικόνα

Άσε μας ρε τρίφτη βραδιάτικα...

[NOPA ftw κι εσυ τράβα mission να ´ουμ]