Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By dimik
#93758 Πολύ καλό :metalo:

Δεν είναι από τα μέρη που μου αρέσουν ή θα επισκεπτόμουν αλλά η διήγηση και οι φώτο ήταν άψογες και μου έδωσαν αυτό το καταθλιπτικό της περιοχής, που είναι και ο λόγος που δύσκολα θα πήγαινα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#93866 Βλεπω τηγανιτες πατατες ή κανουν πουλακιατα ματια μου :yikes:
Westmalle στο φισκο :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#93912 ναι, τα βραστά λαχανικά δεν ήταν local και organic και δεν τα προτίμησα :shifty:

Δεν λες πάλι καλά που κάπου κάπου βρίσκεις και καμιά τέτοια μπύρα.
Δεν την παλεύουν οι δικές τους :thumbsdown: Ή τουλάχιστον δεν την παλεύω εγώ όλη την ώρα με τις hoppy μπύρες τους :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#97719 Πιασαμε Πασχα ε; :s_smile

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#99375 Καλή Ανάσταση!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#99391 Mη γινεσαι και συ φορτικος. Το παιδι σχεδιαζει το ταξιδι στη Σιβηρια, ποια Γιουσα τωρα.

Καλη τυχη Ντριφτη. Θα τη χρειαστεις.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#99590
Άβαταρ μέλους
By drdino
#117579 Long shot, αλλά έχει κανείς τίποτα υπ'όψιν στα πέριξ του Kansas City; Έχω αμάξι, έχω βενζίνη, έχω και gps άμα λάχει.,
Άβαταρ μέλους
By bill33
#117582
drdino έγραψε:Long shot, αλλά έχει κανείς τίποτα υπ'όψιν στα πέριξ του Kansas City; Έχω αμάξι, έχω βενζίνη, έχω και gps άμα λάχει.,

Εξω απο την Αράχωβα δεν είναι αυτό;


https://www.visitkc.com/
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#117594 Το petrol heads παρουσία σε πολλές πολιτείες βλεπω :-p
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#120199
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#560936 Αξίζει για 5-6 μέρες με βάση τη NY και θέληση για πέριξ εκδρομές (phil, new jersey κλπ) ή είναι πολύ λίγο ακόμα και για μόνο NY;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#561081 Έχει πολλά πράγματα να κάνεις στη NY, οπότε θα σου έλεγα είναι λίγες.
Εκτός αν έχεις ξαναπάει.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#561125 Όχι, 1η φορά. Ιδανικά θα ήθελα 2-3 εβδομάδες αλλά δεν παίζει τόση άδεια συνεχόμενη από τη μεριά της :inlove:
Απλώς κοιτάω λοιπόν, δεν έχω κλείσει ακόμα εισιτήρια, γιατί εκτός απ'αυτά, είναι και τα ξενοδοχεία πανάκριβα.
Και αναρωτιέμαι, αξίζει να μείνεις σε κάποιο προάστιο και να κινείσαι με ΜΜΜ/ΙΧ ;