Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#694449 Να υποθέσω ότι θα στείλετε το 6 όλοι σας :rtfm:

Καλές βόλτες :iconcool:
Εγώ η πιο μακρινή που πήγα ήταν Βάρκιζα το περασμένο ΣΚ :lol:
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#701180 Νομιμος μεχρι Πολυγυρο, αλλα μετά ...breaking the law,breaking the law :lol: και 'ξηγηθηκα ενα Παλαιοκαστρο-Ταξιαρχη-Αρναια-Ταξιαρχη-Αγ.Προδρομο :lipsealed:

Οχι ΄νταξει, δεν μου'χε λειψει καθολου :lol:

Εικόνα

Να εδω με το Χοντρουλη :inlove: με τα καλα του κ τα στραβα του αλλα αγαπιομαστε :s_airkiss
Εικόνα


Εν τω μεταξυ το ανωτερω πεταλακι εχει τιμηθει πολλακις, και με το τζαπονι που μου λειπει κατι πρωινα Κυριακης :sorry:
Εικόνα

Εικόνα
Η τελευταια ληψη ειναι του ...παγουρά πλεον Ξεν, επι εποχες Τιραντα (Που΄σαι ρε Τιρανταααα :yahoo: :inlove: )
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#701276 Τιράντας κάπου εδώ είναι στα Γιάννενα, μη μου βάζεις ιδέες για παράνομα ραντεβού :lol:

Ωραία σημεία, αγαπημένες διαδρομές.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#701283 Γιατί εγώ ξέρω; :lol:

Αλλά θα τον δω


ειμαστε οφφ τοπικ
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#757948 Serra do Rio do Rastro Santa Catarina Brazil

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#761631
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#781263 Uppppp.
Ερώτηση κυρίως προς τον -δικαιωματικά- βασιλιά του topic JimClark.

Είναι αυτή η εποχή του χρόνου ξανά.

Σχεδιάζω να βρεθώ για μονοήμερη, από πολύ πρωί στα Θεοδώριανα, κυρίως για βόλτα στον Καταρράκτη Σούδας, συν τα πάντα άδεια τούνελ της διαδρομής προς Μεσοχώρα :inlove:

Υπάρχει από εκεί οποιοσδήποτε ασφάλτινος τρόπος να βρεθώ εντός 2-3 ωρών προς πέρασμα Μπάρου χωρίς να χρειαστεί να γυρίσω προς Νεραϊδοχώρι κλπ ?
Αν όχι βγάζει νόημα να πάω προς Πράμαντα και να βγώ από εκεί προς Μπάρο? Επιστροφή ιδανικά θα ήθελα να γίνει από Ε92, άρα αν πιάσω Μπάρο θα "ανέβω" προς Χαλίκι και Μέτσοβο μετά.
Γενικά δε με νοιάζει να περάσω κανά 6ωρο Οδήγησης, αρκεί να δω όσο περισσότερο Τζουμέρκα γίνεται.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#781361
mousatos έγραψε:


αυτήν την περίοδο τραβιέται λίγο παραπάνω το βιντ αυτό :lol: