Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#499496
mirage έγραψε:Πότε θα πάτε;

< >
Τελος Νοεμβρίου!

.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#499528 Αν θες φτηνά εισιτήρια ναι. Γιατί σου κάνει εντύπωση;
Άβαταρ μέλους
By edmond
#499530 Εχμ ναι εντάξει, μερικά πράγματα είναι λιγάκι υπεράνω κάποιων χρηματικών...διαφορών. Όπως ας πούμε πως να ξέρω τι θα κάνω και γενικά πως θα είμαι μετά απο 8(!!!) μήνες.
Ok περι ορέξεως.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#499623 Την καλύτερη δουλειά κάνει εφόσον μπορεί και τα κλείνει εγκαίρως.

Giannik, έχεις κάποια travel insurance;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#499626 Κι εγώ έχω κλείσει τα αεροπορικά του Αυγούστου από τον περασμένο Οκτώβριο :innocent:

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#499865
drdino έγραψε:Την καλύτερη δουλειά κάνει εφόσον μπορεί και τα κλείνει εγκαίρως.

Giannik, έχεις κάποια travel insurance;
Στα εν λογω δεν εβαλα ασφάλεια. Ηταν τοσο φτηνος ο ναυλος που αξιζε να τα κλεισω.. (118€)
Ολα μου τα ταξίδια καπως ετσι τα κλεινω. Εννοείται η κυρα (ακομα) δεν ξερει τπτ, θα το μαθει σε καμμια επέτειο /γενέθλια κλπ. Κοιταω παντα να παιρνει 2 το πολυ μερες αδεια απο τη δουλειά της, μιας κ για μενα ειναι πιο εύκολο να βαλω αδεια οποτεδηποτε..
Εχω ηδη κανει κρατησεις σε 5 ξενοδοχεία, οσο πλησιάζουμε θα ακυρωνω κ απο 1, ωστε να καταληξουμε σε αυτο που θα μείνουμε...
Ειπαμε, ολο αυτό με συναρπαζει, μπορεί να φαίνεται ψυχαναγκαστικο κ ισως ειναι, ομως μου αρεσει πολυ αυτη η διαδικασία...


.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#499866 Eφόσον έχεις μια ζωή που σου επιτρέπει να κάνεις τέτοια κιλομητερια πλάνα, κάνεις την καλύτερη δουλειά, τί να λεμε. :metalo:

Εγώ απ την άλλη, μία φορά είπα να κλείσω ένα ταξίδι λίγο νωρίς Σουηδία (3 βδομάδες νωρίτερα :s_crazy ) και το ακύρωσα ελέω ταξιδιού με τη δουλειά :svivhaha: Εμας βέβαια αυτά τα καλύπτει η εταιρία, αλλά εχω και καλή ταξιδιωτική ασφάλεια, η οποια έχει βγάλει τα λεφτά της
Άβαταρ μέλους
By gianik
#499882 Να δω ποτε θα καταφερω να παμε σε 2 προορισμούς που θελουμε..
Ιαπωνια (εγω)
Αργεντινή (gianik jr)..
Καλα να ειμαστε μονο κ ολα θα γινουν..




@edmond
Μια παροιμια στο Αφγανιστάν λεει "στην βραση κολλαει το σίδερο"...

.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#499907 Η Αργεντινή πώς προέκυψε? :lol:
Δε χρειάζεται να πας με το παιδί αργεντινή, αυτά ειναι ταξίδια που θα κάνει μόνος του με μπακπακ και γκόμενα :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#520749 Για ένα βράδυ Αίγινα (Αγ. Μαρίνα) αξίζει να πάρεις αμάξι (50€ φέρυ) ή να νοικιάσεις εκεί ή ΜΜΜ; :hmmm: