Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#294455 Ωωωω.... κατάλαβα.
Εντάξει δίπλα θα μένω από εκεί.
Μου έλεγε και ένας γνωστός πως το πρώτο του λιμάνι που έπιασε πιτσιρικάς ήταν Λισαβόνα, κλασσικά ιστορία με καμπαρέ κτλ. :s_yes

rx8_drifter έγραψε:Το μόνο που θυμάμαι καλα είναι το πόσο άσχημες γκόμενες είναι οι πορτογαλλέζες :s_biggrin
:(
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#294594 Σχεδόν με βεβαιότητα οι πιο άσχημες της Ευρώπης :s_biggrin

Και γαμώ τις πόλεις η Λισαβώνα για βολτούλα, όπως επίσης και το Πόρτο.

Αναλόγως της διάθεσης μια βολτούλα στην Σίντρα εκεί κοντά επιβάλλεται
Άβαταρ μέλους
By gianik
#299220 Γνωμες για Μπρυζ /Γανδη;Λογω καταστασεων , βολευει μεσα Μαρτιου , θα χει τελειως ψοφο εκεινη την περιοδο ;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#299327
gianik έγραψε:Γνωμες για Μπρυζ /Γανδη;Λογω καταστασεων , βολευει μεσα Μαρτιου , θα χει τελειως ψοφο εκεινη την περιοδο ;


Ψοφος δεν παίζει, βροχή παίζει.
Σίγουρα καλύτερο να πας αργότερα αλλα μπορεί να είσαι και τυχερός.
Ενα τετραήμερο είσαι κομπλέ
Άβαταρ μέλους
By mirage
#299339 Μείνε Γανδη σαφώς φτηνότερα από την Μπριζ. Από την άλλη αν πας στη Γανδη έχεις δει και την Μπριζ.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#299341 Δεν παιζει για αργοτερα , αργοτερα εχουμε αλλα (γαμος αδερφης) , βρισκω καλη τιμη με Aegean , με τρωει ο κωλος μου να τα κλεισω.
Αν ναι , θα ζητησω φουλ ενημερωση...

Υ.γ
Για max 4 βραδια λεω , ωστε να δουμε κ Γανδη.

Edit:τωρα το ειδα Μιραζ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#299343 Επίσης η Γανδη καθότι πόλη με πανεπιστήμιο έχει γενικά ζωή. Η Μπριζ μετά τις 6 είναι νεκρή. Διαλέγεις και παίρνεις βέβαια.

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#299365 Γάνδη πέρασα για 2-3 ώρες και την ανακήρυξα με συνοπτικές διαδικασίες την top πιπινόπολη της Ευρώπης (και συμφώνησε και η αυστηρή γυναίκα της παρέας). Δεν ήξερες πού να πρωτοκοιτάξεις φάση :omg:
Κατά τ' άλλα είμαι της ίδιας άποψης με mirage.

< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#299374 Τιναφταρε! Μεσα στα ποδια μας δλδ και δεν εχουμε παρει χαμπαρι?? Και ο babs1.6 δε λεει κουβεντα ο μοναχοφαης?
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#299434 θα χει χωθεί πουθενά :s_biggrin

Είχα ξεκινήσει να πάω το ΣΚ με την μηχανή αλλά με αυτά που είδα στους δρόμους τρόμαξα και το γύρισα στο ποδήλατο :help:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#299504
rx8_drifter έγραψε:Σχεδόν με βεβαιότητα οι πιο άσχημες της Ευρώπης :s_biggrin

Καλά εδώ στη Λισβον άμα δουν καμία όμορφη φωνάζουν την αστυνομία να τη μαζέψει.
ΤΙΝΑΦΤΑΡΕ


Sent from mobile
Άβαταρ μέλους
By gianik
#299530
mirage έγραψε:Επίσης η Γανδη καθότι πόλη με πανεπιστήμιο έχει γενικά ζωή. Η Μπριζ μετά τις 6 είναι νεκρή. Διαλέγεις και παίρνεις βέβαια.

< >



Α δεν εχω κωλυμμα με την Μπριζ ,ας μεινουμε και Γανδη. Θα μπω booking να δω διαφορες. Παντως τωρα η Aegean εχει προσφορα στα 100€ /ατομο , χωρις αποσκευη για τον Μαρτιο, με καλες ωρες πτησης. Θα κοιταξω κ Ryan.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#306411
rx8_drifter έγραψε:
gianik έγραψε:Γνωμες για Μπρυζ /Γανδη;Λογω καταστασεων , βολευει μεσα Μαρτιου , θα χει τελειως ψοφο εκεινη την περιοδο ;


Ψοφος δεν παίζει, βροχή παίζει.
Σίγουρα καλύτερο να πας αργότερα αλλα μπορεί να είσαι και τυχερός.
Ενα τετραήμερο είσαι κομπλέ






Μέχρι 3 Οκτωβρίου αν τα κλείσεις παίζει προσφορές (και καλά) η Aegean .
Για τους γνωρίζοντες
104€ για brussels είναι καλή τιμή?? (χωρίς βαλίτσα)
Άβαταρ μέλους
By Chris
#306460 Μπρος-πισω?
Εντωμεταξυ το κοιταω κι εγω για μπριζ-γανδη καπου μεσα στο φθινοπωρο