Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#439728 Νταξ, θα χουμε τώρα τον ηταφι που χει παει μεχρι το σουβαρδο στα πολύ χάι να μας πει πώς θα οργανώσουμε.

Ο κίλο δινει πόνο με αψβουργους και θα τονε χαντακώσουμε στις γενικότητες? :protest:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#439794
Anonymous Founder έγραψε:Παρών! :adminpower:
kilomeater, θα ήθελες να φτιαχτεί ένα θέμα με εξορμήσεις στην Αυστρία και πέριξ, για να μην χάνονται εδώ μέσα και να μπορούν οι χρήστες να τα αναζητούν;
Πολύ όμορφες φωτό, μου θύμισαν λίγο τα δικά μου μέρη (στα οποία πάω σπανίως πλέον :ninja: ).


Δεν ξέρω αν μπορώ να υποστηρίξω ενα τοπικό δικό μου, δεν πάω και κάθε μέρα ταξίδια εδώ γύρω. Τώρα αν θέλετε ενα τοπικό γενικά για την Αυστρία με διαφορά θέματα για τη χώρα μεταξυ Ατων οποίων και ταξίδια και μέρη, σίγουρα μπορώ να γράφω εκεί . Αλλά κατα ποσό ενδιαφέρει και αξίζει ενα δικό του θεμα, το αφήνω στη διαχείριση.... δεν είμαστε και Λονδίνο που εχει κίνηση σταθερή.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#439797 Αγαπητε ονειρα θελουμε να κανουμε ,μερικοι, και αλλοι πλανα για μελλοντικα ταξειδια......
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#439801 Eίναι θέμα οργάνωσης, θα γράφουν κι άλλοι προφανώς, αλλα γενικά καλό ειναι να υπάρχει μια λογική στο φορουμ και να μην ειναι όλα ενας αχταρμάς :s_no
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#439815 Περίεργοι είστε μερικοί. Ένα τοπικό για το εσωτερικό ηλιακό σύστημα και ένα για τους εξωτερικούς πλανήτες και λοιπούς προορισμούς
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#451319 Γίνεται σ'αυτό το forum μόνο να μην υπάρχει σελιδοποίηση; Να βγαίνουν άμεσα όλοι οι προορισμοί.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#475223 Φέτος λέμε να πάμε Στοκχόλμη τέλη Μάη,για πείτε γνώμες

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#475237 don't...
εκτός κι αν έχετε γυρίσει όλη την υπόλοιπη Ευρώπη... :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#475248 Αυτο ακριβως. Πανακριβη χωρις να ειναι κατι ιδιαιτερο. Αν τελικα κανετε το απονενοημενο διαβημα, πατε να δείτε το καραβι
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#475260 Πω τόσο χάλια είναι?
Που αλλού θα προτεινατε?
Άμστερνταμ πχ? Θα έχουμε και τον μικρό μαζί οπότε να είναι και κάπως family friendly το μέρος. Αν και παει παντού ο το τερατακι εκτός μπαρ κλπ :D

< >
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#475266 Γούστα είναι αυτά.... Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Αλλά δεν είναι για πολλές ημέρες. Βέβαια είχα και αυτοκίνητο, για να πάω και εκτός πόλης.

rx8_drifter έγραψε:Αυτο ακριβως. Πανακριβη χωρις να ειναι κατι ιδιαιτερο. Αν τελικα κανετε το απονενοημενο διαβημα, πατε να δείτε το καραβι


Vasa... Εκεί με είχε στείλει η Παπαρίζου, όταν την ρώτησα που να πάω για αρχή(έτυχε να μένουμε στο ίδιο ξενοδοχείο). Ιδανικό νομίζω για παιδάκια.

Το μικρό της κέντρο είναι ωραίο, βόλτα με καραβάκι, Ericsson Globe, η παλιά πόλη. Επίσης είναι ενδιαφέρον να δεις μια χώρα που δεν έχει πέσει σφαίρα πολέμου για 700+ χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#475267 Kovathe έχετε πάει Βαρκελώνη;

.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#475282 Βαρκελώνη, Ρώμη, Λονδίνο, Δουβλίνο, Βερολίνο, Τοσκάνη Φλωρεντία κλπ, γενικά όντως έχουμε γυρίσει πολύ Ευρώπη και γι αυτό λέγαμε για κάτι διαφορετικό.
Μεταξύ Άμστερνταμ και Στοκχόλμης ημασταν βασικά οποτε βλέπουμε.

Ο σκνιπερ είναι που εμενε κάποια χρόνια εκεί?
Γιατί θεωρείτε πως δεν αξίζει?

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#475292 Αν δεν εχετε παει Παρισι, Πραγα, Βιεννη, Μαδριτη, ριξε μια ματια. Καλυτερα θα περασετε.