Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#621622 2 ωρες και 20 λεπτα είναι ασφαλές περιθώριο για ανταπόκριση σε εσωτερικές πτήσεις χωρίς ενιαίο εισιτήριο, για μέσα ιουνίου στο ελ βενιζέλος;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#622048
KiloMeater έγραψε:Εχει κανείς εμπειρία απο Μαλτα; Βαλέτα αλλά και γενικότερα


δυο βραδια, ταξιδι με Air Malta... ελπιζω η αεροπορικη να ειναι της προκοπης
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#622106 Τπτ ιδιαίτερο, αλλα όπως σε όλα τα μέρη για πρώτη φορά και ως κάτι διαφορετικό θα βρεις ενδιαφέρον.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#623818 Έπαιξα λίγο με το street view... η Βαλέτα παραλιακά θυμίζει πολυ έντονα Πειραιά η μου φαίνεται;
Με εξαιρεση οτι οδηγάνε ανάποδα... και καλά που το είδα αυτό για να πάρω μαζί μου UK ανταπτορα για τις πρίζες
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#629313 Καμιά πρόταση της τελευταίας στιγμής για το 2-3ήμερο που έρχεται; :oops:
Άβαταρ μέλους
By otso
#629320 Αιγινα για κανα μπανιο , 22 βαθμους θα εχει ωραια θαναι . η Υδρα εκει που παει ο στεφαν .
εναλακτικα μακρονησος για ψαρεμα.
μακρια απο καρναβαλους αυτες τις μερες
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#629326 Για Αίγινα το σκέφτηκα, αλλά δε ξέρω με τον καιρό πως θα είναι. Ύδρα, εκεί που πάει ο Stefan δε νομίζω, δεν βγαίνω :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#629740 Για την πληροφόρηση του επιβατικού κοινού, η AEGEAN ενημερώνει ότι όσοι επιβάτες επιθυμούν από σήμερα και έως 20 Μαρτίου 2020, λόγω του κορονοϊού, να μεταθέσουν σε μεταγενέστερη ημερομηνία το εισιτήριό τους, προς οποιοδήποτε προορισμό του δικτύου, μπορούν να το πραγματοποιήσουν χωρίς rebooking fees.

Επίσης η εταιρεία ενημερώνει ότι θα συνεχίσει τις πτήσεις της κανονικά προς όλους τους προορισμούς, συμπεριλαμβανομένης της Ιταλίας, μέχρι νεότερης ενημέρωσης.

Παραμένουμε σε επικοινωνία με τις αρμόδιες υπηρεσίες για οποιαδήποτε περαιτέρω ενέργεια τυχόν κριθεί αναγκαία.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#630542 Υποθέτω τώρα θα πρέπει να πέσουν σημαντικά οι τιμές ταξιδιών, ξενοδοχείων κλπ.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#631515 Αεροπορικές εταιρείες φαληρίζουν και βέβαια και το παρόν θέμα ψυχορραγεί. Κανένας δε μιλάει για ταξίδια. Όμως ρόδα είναι και γυρίζει, θα έρθει πάλι ο καιρός για ταξίδια.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#631523 Αύριο πάει η κόρη μου στο Μόναχο και περιμένω να μου πει πόσοι θα είναι οι συνεπιβάτες!!!

< Note >