Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#585237 Νομίζω ότι δεν έχει καμμια (εταιρική) σχεση το airtickets με τo pamediakopes..

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#585243
Dimitris_P έγραψε:Το pamediakopes είναι της airtickets που παλιότερα είχε διακόψει την έκδοση αεροπορικών λόγω οικονομικών θεμάτων. Λογικά θα ορθοπόδησε
Πόθεν προκύπτει αυτό; Απο όσο θυμάμαι δεν είχαν ποτέ καμια σχέση
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#585246 Θα το ελέγξω και θα επανέλθω, μπορεί να θυμάμαι λάθος. Πάντως υπήρχε σχέση με κάποια εταιρεία
Άβαταρ μέλους
By gianik
#585248 Μήπως εννοείς της airfast tickets ?

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#585264 Σταυρώστε με (όχι στο ψηφοδέλτιο :lol: ) έκανα λάθος :oops:
Η travelplanet24 τελικά είναι ίδια με airtickets (όμιλος Tripsta). Είχα πάρε δώσε και με τις δύο γι'αυτό μπερδεύτηκα :oops:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#585273 Τα τελευταία 6-7 χρόνια έχω κλείσει άπειρες φορές από το pamesiakopes και δεν είχα ποτέ θέμα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#585277 Είναι καμία 10ετια στην αγορά απο τα πρώτα ελληνικά πρακτορεία με site.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#585365 Τώρα είδα στο αρχείο μου και έχω κλείσει και εγώ.παλιοτερα...
Έκλεισα και τα τωρινά...
Ευχαριστώ!

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#586233 Ας υποθέσουμε οτι πάω και παίρνω ενα φίλο με την οικογένεια του απο το σπιτι τους να τους πάω στο Χ μέρος για διευκόλυνση , αντί για να πάρουν ενα ταξί . Εχει δυο μικρά παιδιά 2-3 ετών. Εγώ παιδικά καθισματακια δεν εχω πλέον .
Αν γίνει καμία στραβή παίζει να βρεθείς μπλεγμένος γιατι μετέφερες παιδιά ανεφ καθισμάτων κτλ;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#586237
KiloMeater έγραψε:Ας υποθέσουμε οτι πάω και παίρνω ενα φίλο με την οικογένεια του απο το σπιτι τους να τους πάω στο Χ μέρος για διευκόλυνση , αντί για να πάρουν ενα ταξί . Εχει δυο μικρά παιδιά 2-3 ετών. Εγώ παιδικά καθισματακια δεν εχω πλέον .
Αν γίνει καμία στραβή παίζει να βρεθείς μπλεγμένος γιατι μετέφερες παιδιά ανεφ καθισμάτων κτλ;
Στην Αυστρία; Ω, ναι! Να είσαι πλυμενος διά παν ενδεχόμενο.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#586245 Αν ο φίλος σου είναι Έλληνας καλά θα κάνει να πάρει ταξί με καθισματακια για τα παιδιά του.
Αν είναι ξένος πάλι και θέλει να σε βάλει σε πιθανά μπλεξίματα να αλλάξεις φίλο.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#586247 Ο φίλος ας υπογράψει χαρτί οτι γνωρίζει για την ελλειψη καθισμάτων και οτι αναλαμβάνει προσωπικά την ευθύνη.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#586249 Έλληνας είναι. Τι χαρτί δηλαδή, υπεύθυνη δήλωση; Ε καλά, άμα είναι έτσι καλύτερα να μη μπλέξω καν, τι να του εξηγώ τώρα...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#590605 Πού ρίχνουμε καμιά απογευματινή βουτιά μετά τη δουλειά χωρίς να χρειαστεί μετανάστευση; Μέχρι Γλυφάδα υπάρχει κάτι αποδεκτό; Και χωρίς να γίνεται πανικός. Και με εύκολο πάρκιν βέβαια. Και με κανονική θάλασσα, όχι ρηχή τύπου Καβούρι