Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#435022 Οι γνωστες τι λέτε για Μπρατισλάβα για 2 , max 3 νύχτες;;
Ψαχνω αεροπορικο προορισμό τέλη Νοεμβρίου ,αρχές Δεκέμβρη , για να ξεφύγουμε λίγο , χωρίς πολύ περπάτημα . Η Μπρυζ αποκλείσθηκε ,δεν βολεύουν τα δρομολόγια της Ράιαν..
Είναι τόσο χάλια η εν λόγω πόλη διότι κατά καιρούς δεν έχω διαβάσει κ τα θερμότερα σχόλια εδώ...;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#435025 Ωραία είναι, λίγο μικρή αλλά έχει ωραία σημεία να κάτσεις για φαγητό ποτό κτλ. Με κάνα ταξακι η νοικιαρικο έχει και μερικά μέρη να δεις κοντά. Μάλλον 2 ημέρες φτάνουν
Άβαταρ μέλους
By dstou
#435081 Θα σου πρότεινα ή Βιέννη, ή Πράγα, ή Βουδαπέστη. Η Μπρατ είναι φτωχός συγγενής δίπλα τους.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#435099 Ναι αλλά έχει RyanAir και φαντάζομαι γι'αυτό την επέλεξε. Ε άμα έχει κάψα έρχεται μια μέρα και Βιέννη, ουτε μια ώρα δρόμος.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#435107
KiloMeater έγραψε:Ναι αλλά έχει RyanAir και φαντάζομαι γι'αυτό την επέλεξε. Ε άμα έχει κάψα έρχεται μια μέρα και Βιέννη, ουτε μια ώρα δρόμος.



:s_yes
Άβαταρ μέλους
By gianik
#435108
dstou έγραψε:Θα σου πρότεινα ή Βιέννη, ή Πράγα, ή Βουδαπέστη. Η Μπρατ είναι φτωχός συγγενής δίπλα τους.

Εχω παει κ στα 3...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#435160 Να πας αλλού. Οτιδήποτε πάνω από 5 ώρες στη Μπρατισλάβα είναι υπερβολή.
Άβαταρ μέλους
By teddx
#435247 Να παει τοτε σε καμμια λαμια σερρες κομοτηνη τριπολη που ειναι μεγαλες και ομορφες μονο να εχει πολυ χρονο να προλαβει να δει ολα τους τα αξιοθεατα.

< Smart ultra >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#435274 Γιάννη δες λοιπόν που πάει η ράιανερ και επέλεξε :roll:
Απλά κάπου διάβασα οτι ακυρώνει κάτι πτήσεις, δεν ξέρω τι και που.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#435488 ναι. Και εγώ απορώ που μπορεί να το ανακοίνωσαν
https://www.ryanair.com/ie/en/useful-in ... ellations7

Και για το νεο baggage policy


Δεν ειναι κακη φάση. Θα γινει λιγο πιο ανθρωπινη φάση.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#435509
JasonLouk έγραψε:ναι. Και εγώ απορώ που μπορεί να το ανακοίνωσαν

Ακόμα και η ειρωνία, θέλει λίγο τρόπο. Δούλεψε το, μπορείς.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#435535 Τι ξέρετε για το St Malot (Βρετάνη, Γαλλία); Κάπου κάτι είδε η καλή μου και μου το πρότεινε για κανένα ΠΣΚ.
Δεν ξέρω αλλά αν δεν μου πείτε καλά πράματα θα αντιπροτείνω Bruges (Βέλγιο) που όλοι καλά λέτε.
Δεκτές και άλλες προτάσεις για φθινοπωρινό-χειμερινό ΠΣΚ με εκκίνηση από Λονδίνο.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#435554
edmond έγραψε:
JasonLouk έγραψε:ναι. Και εγώ απορώ που μπορεί να το ανακοίνωσαν

Ακόμα και η ειρωνία, θέλει λίγο τρόπο. Δούλεψε το, μπορείς.

Ξέχασα το :lol: . :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#437009 H Rayan air, εβγαλε απειρες διαδρομες με αστεια εισητηρια προγραμματιστε... Σαββατοκυριακα!!