Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#767724 σιδεροκεφαλος Dodger!
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#767743 Ευχαριστώ πολύ παιδιά, μη χαλάσουμε το τοπικό όμως :) Για γράψτε που θα πάτε φέτΟ.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#767746 Καλό ξεκίνημα, λοιπόν και να τα βρεις όλα όπως τα φαντάστικες. Εγώ στο νησί και μετά στη Κρήτη στον Μακρυγιαλο, Νότιο ανατολικά.

.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#768622
Chris έγραψε:Εδω περα πλεον καπως ετσι δουλευει η φαση, δεν ειναι θεμα εταιριας. Στης :inlove: πχ εχουν δωσει 4 βδομαδες το χρονο work from anywhere, επισημα. Οποτε θα κολλησει 2 βδομαδες αδεια, 4 βδομαδες απο Ελλαδα, αλλες 2 βδομαδες αδεια. Βαλε και μια βδομαδα προαναχωρηση, καλο Σεπτεμβρη. Δεν τους παιρνει να μην δωσουν τετοια προνομια, γιατι με αρνητικη ανεργια ουσιαστικα, τους παρατας και πας στον επομενο που θα στα δωσει. Εγω απλα τους ειπα πως τοτε και τοτε θα δουλευω απο Ελλαδα κι αμα τολμανε ας κουνηθουν :s_biggrin


Μήπως ψάχνετε κανέναν ακόμα να δουλεύει από Ελλάδα? :lipsealed: :ninja: :offtopic:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#769891
Dimitris_P έγραψε:Όπου δεν έχει μέδουσες

Ιονιο Ευλογημένο :yahoo: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#769913 εχει και στο Ιονιο Θωμα!
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#769923 5 μπάνια έχω κάνει προς ώρας ( τσεκαροντας φυσικά το "αν φυσάει κόντρα στη παραλία ο αέρας" όπως έχουν συμβουλέψει οι ειδικοί :s_yes ) , δεν έχω δει καμιά μέδουσα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#769924 Άμα κατουρας δεν έρχονται, συνεχισε
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#769929 Του Αγ. Πνεύματος στην Κέρκυρα είχε κανονικά.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#769932 Εν τω μεταξύ τελειώνει ο Ιούνιος και δεν έχω κάνει ούτε μια βουτιά, απαράδεκτο
Άβαταρ μέλους
By glf
#769948 Χθες ... βρεξαμε τα πόδια σε ποτάμι. Μετράει; αχαχαχα