Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614787 @Kostis20
βάλε το τουτούνι (να δούμε πως πάει ο Ιταλός σε Εθνική οδό :shifty: ) , μοιραζόμαστε τα έξοδα , παίρνουμε και dimik και πάμε :superman: :superman:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#614805 Με το Α5 θα πάμε βρε...Καμία σχέση το ταξίδι...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614806 :eat:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#614816
gianik έγραψε:@Kostis20
βάλε το τουτούνι (να δούμε πως πάει ο Ιταλός σε Εθνική οδό :shifty: ) , μοιραζόμαστε τα έξοδα , παίρνουμε και dimik και πάμε :superman: :superman:


Να καεί ο πολλαπλασιαστής που δεν με σκέφτηκες :x
Άβαταρ μέλους
By dimik
#614818
KiloMeater έγραψε:
dimik έγραψε:Περισυ στις 14-17/11 πάντως εκείνο το μεγάλο παιχνιδαδικο στον κεντρικό πεζόδρομο ήταν full χριστουγεννιατικο.

Φέτος επειδή τα 2 μικρότερα ξαδέρφια μου εγκατασταθηκαν στην Πράγα θα στείλουμε το μισό σόι για Πρωτοχρονιά και Φώτα. Θα πάνε και οι γονείς μου αλλά έτσουξε το εισητήριο, 500+ με επιστροφή SKG μέσω Αθηνών.

< >
φανταζομαι χαρά τα ξαδέρφια....
Πρώτη τους δουλειά μετά το πτυχίο σε μεγάλες εταιρείες με καλό μισθό στην Πράγα και γιορτές με τους γονείς και τους θειους τους, σιγά την στεναχώρια
Θα πηγαίναμε κι εμείς αν δεν είχαμε θέμα με τα αεροπλάνα.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614821
Dimitris_P έγραψε:
gianik έγραψε:@Kostis20
βάλε το τουτούνι (να δούμε πως πάει ο Ιταλός σε Εθνική οδό :shifty: ) , μοιραζόμαστε τα έξοδα , παίρνουμε και dimik και πάμε :superman: :superman:


Να καεί ο πολλαπλασιαστής που δεν με σκέφτηκες :x




εσύ δεν πας πουθενά χωρίς την :inlove: .......
θα είμεθα μόνο αντρουά παρέα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#614836
gianik έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:
gianik έγραψε:@Kostis20
βάλε το τουτούνι (να δούμε πως πάει ο Ιταλός σε Εθνική οδό :shifty: ) , μοιραζόμαστε τα έξοδα , παίρνουμε και dimik και πάμε :superman: :superman:


Να καεί ο πολλαπλασιαστής που δεν με σκέφτηκες :x




εσύ δεν πας πουθενά χωρίς την :inlove: .......
θα είμεθα μόνο αντρουά παρέα... :shifty:


Θέλουμε και τον αλήτη τον μερσεντάκια τον Θωμά_CLS350 όμως :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#614912
dimik έγραψε:
KiloMeater έγραψε:
dimik έγραψε:Περισυ στις 14-17/11 πάντως εκείνο το μεγάλο παιχνιδαδικο στον κεντρικό πεζόδρομο ήταν full χριστουγεννιατικο.

Φέτος επειδή τα 2 μικρότερα ξαδέρφια μου εγκατασταθηκαν στην Πράγα θα στείλουμε το μισό σόι για Πρωτοχρονιά και Φώτα. Θα πάνε και οι γονείς μου αλλά έτσουξε το εισητήριο, 500+ με επιστροφή SKG μέσω Αθηνών.

< >
φανταζομαι χαρά τα ξαδέρφια....
Πρώτη τους δουλειά μετά το πτυχίο σε μεγάλες εταιρείες με καλό μισθό στην Πράγα και γιορτές με τους γονείς και τους θειους τους, σιγά την στεναχώρια
Θα πηγαίναμε κι εμείς αν δεν είχαμε θέμα με τα αεροπλάνα.

< >

Tέλεια .Την έχω περάσει τη φάση. Πρώτη δουλειά ουσιαστικά ,Πράγα για δύομιση χρόνια. Από τις καλύτερες περιόδους .Το θυμάμαι με νοσταλγία ,έχουν περάσει 10 χρόνια...
Γιορτές βέβαια είναι λίγο δύσκολα με το χαμό που γίνεται. Σκέψου οτι πρωτοχρονιά έχω κάνει μόνο δυο φορές πάνω.Δεν αντέχω τόσο κόσμο.
Γενάρη θα ανέβω και εγώ.Τα εισιτήρια από Ιούλιο κλεισμένα ,στη παραλία με ένα κολλητό 150 euro...
Ας δοκιμάσουν ανταπόκριση μέσω Μονάχου ή Βιέννης...
Γενικά αν χρειαστούν οτιδήποτε τα ξαδερφάκια, μου λες. Εχω πολλούς φίλους και γιατρούς πάνω...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#615094 Μας είπαν να πάμε να ακούσουμε τζαζ. Έχεις κάποιο μέρος κατά νου;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#615097 Α και πρόταση για μπαράκι ή/και μπυραρία. Μόνο για φαγητά έχω σημειώσει
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#615101
Dimitris_P έγραψε:Α και πρόταση για μπαράκι ή/και μπυραρία. Μόνο για φαγητά έχω σημειώσει

The Hemingway Bar.

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#615103
Dimitris_P έγραψε:Α και πρόταση για μπαράκι ή/και μπυραρία. Μόνο για φαγητά έχω σημειώσει
Αφού σου έγραψα το tretters .Top.Το παλιότερο της πόλης.
Και το bugsys.
Για jazz το jazz dock, αλλά μπορείς να πάρεις και καραβάκι το jazz boat.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#615204 :lol:




:s_drinks :eat:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#617466
Dimitris_P έγραψε:Μας είπαν να πάμε να ακούσουμε τζαζ. Έχεις κάποιο μέρος κατά νου;

Θα μας πεις πώς πέρασες?? :hmmm: