Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#602610 Καλημέρα, σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Τώρα 12-13 ωρίτσες οδήγησης και φουλαρισμα ρουμανικής και βουλγάρικης 100ρας


< >
Άβαταρ μέλους
By nikos
#618414 Να υπόθεση για Βουκουρέστι παιδιά να διαβάσω όλο το τοπικ? Δεν είδα ξεχωριςτο νημα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#622845 Θα πάω κι εγώ ένα Σ/Κ του Φλεβάρη για μία έκθεση.
Έκλεισα εδώ για ένα βράδυ https://www.booking.com/hotel/ro/capito ... st.el.html
Φαίνεται καλό το σημείο, ισχύει;
Άβαταρ μέλους
By bebes
#622896
Dimitris_P έγραψε:Θα πάω κι εγώ ένα Σ/Κ του Φλεβάρη για μία έκθεση.
Έκλεισα εδώ για ένα βράδυ https://www.booking.com/hotel/ro/capito ... st.el.html
Φαίνεται καλό το σημείο, ισχύει;

ναι, είσαι κεντρικά, γυρίζεις άνετα ολο το ιστορικό κέντρο με τα πόδια.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#623589 Ίσως παραείσαι κεντρικά. Κατά τα άλλα μια χαρά δε θες αμάξι για φαΐ, διασκέδαση κλπ. 2 λεπτά με τα πόδια το πολύ
Άβαταρ μέλους
By nikos
#623590 Από αεροδρόμιο ο πιο φτηνός τρόπος είναι το λεωφορείο για το ξενοδοχειο?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#623686
nikos έγραψε:Αυτό που να είναι? Αξίζει?Εικόνα

< Note >


Δεν θα πρέπει να είναι στη Ρουμανία, νομίζω πως είναι το Therme Erding και βρίσκεται στη Βαυαρία της Γερμανίας, είναι λίγα χιλιόμετρα έξω από το Μόναχο.
Αξίζει να πάει καποιος και φυσικα οχι ΠΣΚ γιατί γίνεται ενας χαμός.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#623803 Δίπλα στο αεροδρόμιο είναι. Έχει το χαβαλέ του.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#623806
Deleted User 1 έγραψε:Δίπλα στο αεροδρόμιο είναι. Έχει το χαβαλέ του.
Πήγες? Για πες λεπτομερειες.....
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#623809 Έχει διάφορες πισίνες, τζακούζια, μασάζια, εστιατόριο κτλ. Βολεύει εάν πας κατευθείαν απ' το αεροδρόμιο γιατί αλλιώς είναι ψιλομακριά. Εγώ θα ξαναπήγαινα άνετα. Βασικά το σκεφτόμαστε να πάμε ίσα ίσα για ένα ΣΚ μόνο και μόνο για να πάμε εκεί να ριλαξάρουμε. Εγώ είχα πάει Νοέμβριο με σχετικά καλό καιρό. Εάν έχει και κάνα χιονάκι απέξω κι εσύ είσαι μέσα με το μαγιώ φαντάζομαι έχει ακόμα περισσότερη φάση.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#623811
Deleted User 1 έγραψε:Έχει διάφορες πισίνες, τζακούζια, μασάζια, εστιατόριο κτλ. Βολεύει εάν πας κατευθείαν απ' το αεροδρόμιο γιατί αλλιώς είναι ψιλομακριά. Εγώ θα ξαναπήγαινα άνετα. Βασικά το σκεφτόμαστε να πάμε ίσα ίσα για ένα ΣΚ μόνο και μόνο για να πάμε εκεί να ριλαξάρουμε. Εγώ είχα πάει Νοέμβριο με σχετικά καλό καιρό. Εάν έχει και κάνα χιονάκι απέξω κι εσύ είσαι μέσα με το μαγιώ φαντάζομαι έχει ακόμα περισσότερη φάση.
Τιμές ώρες? Είδα έχει διάφορα πακέτα σαν ονομασίες. Εγώ πάω ζευγαρι

< Note >